Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Una Li @ 2007 09 01, 21:26)
Visi esam vienokiuose ar kitokiuose rėmuose, tik kito rėmai geriau matosi ax.gif .


Paprasta rėmus įvardinti, kai jie turi katalikybės pavadinimą...Mano rėmai neturi jokio pavadinimo. Pažiūros platėja, gilėja, atsiranda nauji supratimai. Klysti, klumpi, keliesi...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 01, 23:23)
Gali nesakyti- buvimas tam tikruose išmoktuose rėmuose matosi iš visų tavo postų. Nei gerai tai, nei blogai. Kiekvienas renkasi tai, kas jam atrodo geriausia...

Tų rėmų aš nesimokiau, aš juos visa širdimi prisiėmiau! O jie tokie platūs, kad aš nuo krašto iki krašto nenueinu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luknė: 01 rugsėjo 2007 - 21:34
QUOTE(Luknė @ 2007 09 01, 21:32)
Tų rėmų aš nesimokiau, aš juos visa širdimi prisiėmiau!


O koks skirtumas? Aš visa širdim priklausiau tikėjimo žodžiui, paskui visa širdim buvau grįžus į katalikybę...Dabar visa širdim pasinėrus į kitokius dalykus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 01, 23:33)
O koks skirtumas? Aš visa širdim priklausiau tikėjimo žodžiui, paskui visa širdim buvau grįžus į katalikybę...Dabar visa širdim pasinėrus į kitokius dalykus... g.gif

Ko neradai, kad taip blaškeisi?
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 09 01, 23:31)
Paprasta rėmus įvardinti, kai jie turi katalikybės pavadinimą...Mano rėmai neturi jokio pavadinimo. Pažiūros platėja, gilėja, atsiranda nauji supratimai. Klysti, klumpi, keliesi...

Gal tu tik nežinai... Mano katalikybės rėmai irgi platėja, gilėja, atsiranda nauji supratimai, ir jau žinau, kad taip bus iki mirties (gali būt, kad smegenys užkalkės ir kiek anksčiau biggrin.gif ).
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 09 01, 21:35)
Ko neradai, kad taip blaškeisi?


Oi, čia dar ne visi balškymaisi...
Man netiko tikėjimo žodis, nes ten visi padaromi zombiais, o aš niekuomet nenorėjau priklausyti miniai; kai įsigilinau į katalikybės dalykus, vėl man daug kas užkliuvo, ypač netikėjimas reinkarnacija. Ieškojau kelio, kuriuo eidama galėčiau padėti žmonėms. Neturiu noro kam nors priklausyti. Turiu pasirinkus tris kryptis, kurios susilieja į vieną.
Atsakyti
Kiekvieno kelias yra skirtingas, svarbu nepamesti tikslo ir nebūti "drungnam".
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 09 01, 22:02)
Kiekvieno kelias yra skirtingas, svarbu nepamesti tikslo ir nebūti "drungnam".


Kai turi tikslų, lengviau gyventi...
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 09 01, 23:02)
Kiekvieno kelias yra skirtingas, svarbu nepamesti tikslo ir nebūti "drungnam".


Una Li, idomus tavo postas butent tuo, kad man ATA Tevukas sakydavo - nebuk dukra sladi, nes tave praris, nebuk dukra rugsti, nes tave isspajus...ilgai man nedasuzdavo, kaip taip galima buti nei siuo nei tuo ir tik labai neseniai ir labai pamazu atsiveria tas viduriuko taktikos slepingumas, na kaip tu rasai - drungnumas.Bet dabar pagalvojau, kad sventuose rastuose ir mokymuose "drungnu " turbut vadinamas zmogus silpno tikejimo... ar as tave teisingai suprantu?
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 09 03, 01:21)
Una Li, idomus tavo postas butent tuo, kad man ATA Tevukas sakydavo - nebuk dukra sladi, nes tave praris, nebuk dukra rugsti, nes tave isspajus...ilgai man nedasuzdavo, kaip taip galima buti nei siuo nei tuo ir tik labai neseniai ir labai pamazu atsiveria tas viduriuko taktikos slepingumas, na kaip tu rasai - drungnumas.Bet dabar pagalvojau, kad sventuose rastuose ir mokymuose "drungnu " turbut vadinamas zmogus silpno tikejimo... ar as tave teisingai suprantu?

Man atrodo, kad "drungnu" vadinamas abejingas, prisitaikėlis, nes jis nei karštas nei šaltas. Man atrodo, kad tavo ATA Tėvukas kalbėdavo apie santykius su žmonėm, o Šv. Raštas apie santykį su Dievu. Saldus - itinlipšnus ir pasiduodantis, rūgštus - nuolat surūgęs, atšiaurus ir npritapęs. Santykiuose su žmonėmis būtinas viduriukas, nes artimą reikia mylėti, kaip save, o si Dievu turi būti karštas, nes jį mylėti turi visa širdimi, visu protu, visomis jėgomis.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 09 03, 09:45)
Man atrodo, kad "drungnu" vadinamas abejingas, prisitaikėlis, nes jis nei karštas nei šaltas. Man atrodo, kad tavo ATA Tėvukas kalbėdavo apie santykius su žmonėm, o Šv. Raštas apie santykį su Dievu. Saldus - itinlipšnus ir pasiduodantis, rūgštus - nuolat surūgęs, atšiaurus ir npritapęs. Santykiuose su žmonėmis būtinas viduriukas, nes artimą reikia mylėti, kaip save, o si Dievu turi būti karštas, nes jį mylėti turi visa širdimi, visu protu, visomis jėgomis.

Tu labai tiksliai pastebejai kas liecia mano ATA Tevuko samportavimus ir mokymus.Mano dilema butu tada tame - jei Dievas kiekviename is musu, tai kaip tada atskirti ir myleti zmogu atskirai ir prisitaikeliskai, o Dieva nes jis yra tame zmoguje , myleti visa sirdimi... g.gif na aiskiau nesuformuluoju ir viliuosi jog suprasi manaji klausima smile.gif
Atsakyti
Labutis merginos. wub.gif
Prisipažinsiu, laukiau, kada gi tas „drungnas vandenėlis“ užraibuliuos. 4u.gif

Visą gyvenimą ko bijojau tai fanatizmo, kai žmogus vadovaujasi vien emocijom-verdantis vanduo.

Ko vertas tikėjimas jei jis yra be proto?

Labai nemėgstu abejingumo, nes manau, kad jis yra visų blogybių žemėje kaltininkas-šaltas, apatiškas vanduo.

Ko vertas tikėjimas jei jis tik racionalus, su išskaičiavimu?

Aukso vidurys, kada žmogus vadovaujasi protu ir siela. Balansas - drungnas vanduo.

Tai mano klasifikavimas. Gal todėl ir suklaidinau jus. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 03 rugsėjo 2007 - 17:16