Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 30, 17:00)
truputi ne taip mane supratai  4u.gif  as kalbu apie tai, kad nerasysi gi ant sienos geru darbu saraso,- acha ta padariau, ana, mazoka, einu vat dar ta padarysiu... ne del pliusiuku geris daromas. o ir bulves kasant galima linksmai su mama paplepeti, juokinga bulve apkalbeti... kodel mes daug laiko buname pikti... juk dvasiniai dalykai nekainuoja.  drinks_cheers.gif

Tikrai sunkiai susikalbam rolleyes.gif . Suprantu ką nori pasakyti, tik papasakojau kaip kartais dvejoju kaip pasielgti, o pikta rodos nebūnu, net dirbdama... aišku, kad dvasiniai dalykai kainuoja tik laiko ir kantrybės. O tau lengva pasirinkti tarp gerų darbų ir savanaudiško noro pailsėti, papramogauti? (tik negalvok kad kabinėjuosi, gal man tik nepavyksta mandagiai pasiteirauti, man tik įdomu, o kažkaip kiti supranta kad kažko pikta noriu verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 21, 21:48)
o kaip baudzia dievas? Brandesnei sielai didesnis skausmas ar mazesnis?



Man labai patinka sis tavo klausimas - teigimas ir pasakysiu kodel...

Kurejas nei baudzia nei lepina.
Absoliutus neutralumas plaukia is ABSOLIUCOS MEILES.Skirtumai, isskirtinumai, bedos bei pasekmes isplaukia is musu BRANDUMO.
Mazametis nesuvokia pilnai pavojaus, per daug pasitiki savimi, todel "nubaustas" greiciausiai jaucia tik pykti, kad jam buvo sutrukdyta.Brandensnis ir samoningesnis zmogus, turedamas patyrima jau kitoki nei mazametis, geriau suvokia ir pasekmes, todel jo gyvenimas bei veikimas jau yra rafinuoti ir sudetingi, tad net ir tos pacios "bausmes" suvokimas yra jau pilnesnis ir atrodo zymiai gresimingiau.Kurejas visiems tas pats, visiems gailestingas ir visus lygiai MYLINTIS.
Dekui, man padejai susivokti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 30, 13:03)
Nežinau, kaip supranti tą dairymąsi... Jei pavyzdžiui tu
nori pasidžiaugti ryto rasos lašu, paukštelių čiulbėjimu ir pan, o tuo metu mama prašo padėti nukasti bulves... Gali ir toliau gėrėtis, nes reikia skirti laiko ir sau, mamai ir taip dažnai padedi ir dar daugybė priežasčių, o gali imti ir padėti mamai, nes jai pačiai nusikasti bulves per sunkus darbas. Nepadėdama nieko blogo lyg ir nedarai, bet nedarydama nieko, darai lyg ir negerai, nes kažkam pagalba reikalinga. Nors kartais apsidairius pamatai, kad gyveni tik kitų problemomis ir rūpesčiais....


O man patikdavo bulviakasis... primiausia tai budavo draugu ir gimines susiejimas.
Antra, kepdavom lauze bulves, o vakare visi nuvarge ir upeje issimaude, vakarieniaudavom ilgai ir SKANIAI visomis prasmemis, tad rasdavau laiko ir i rasos lasa paziureti ir ramuniu prisiskinti ir pasigrozeti arkliais, minanciais vaga...o smagumo dar priduodavo vaiku ir suaugusiuju lenktynes, kas daugiau maisu bulviu prikas smile.gif
O va jau paskutinis sakinys tikrai panasu, kad vertetu perzvlegti savus prioritetus.. ax.gif .

Asmeniskai man svarbu - mokausi laikas nuo laiko tai padaryti nuosirdziai, nes isgirsti tai kas vidujai tyliai snabzda, nera lengva per gyvenimo triuksmus ir surmuli smile.gif Grazi ir reiksminga tema...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 28, 18:20)
Pacitavau vietas, kurios man užkliuvo.
1.Sakai, kad kiekvienas naujagimis yra vien gėrio įsikūnijimas. Mano patirtis rodo, kad yra vaikų, kurie gimsta, turėdami 80 proc. pasąmonės agresiją (norma- 50 proc.). Vadinas, jie jau gimė, atsinešdami nekokią patirtį iš praėjusių gyvenimų.

2.Klausimas tau: kas sukūrė šėtoną? Tu jį priešpastatai Dievui. Betgi Dievas sukūrė visa. Ar jis sukūrė ir šėtoną? O gal mes šėtoną sugalvojom, kad turėtume pasiteisinimą?

3.Nepritariu, kad kiekviename mūšio lauke žūsta nekaltieji, Be Dievo valios nė plaukas nuo mūsų galvos nenukrenta. Avarijose žūsta tik tie, kuriems lemta žūti; iš karo sveiki grįžta tie, kuriems leista grįžti...



Pirmiausia nemėgstu statistinių skaičių, o dar kalbant apie tokius dvasinius dalykus. Kas tai išmatavo ir paskaičiavo? Todėl gal susitarkime, skaičių neminėti, kaip argumentą.

Antra, nemažai laiko praleidžiu su visuomenės atstumtais vaikais, iš vaikų namų. Ir galiu drąsiai teigti, kad visi vaikai yra geri. Tik mes suaugę darome klaidas už kurias kenčia vaikai. Todėl mes, visuomenė, nešame atsakomybę, pasekmes už nenuveiktus darbus.

Mano gyvenime pastoviai pasitaikė, kad nuo mažens į namus tempiau parijas, visuomenės, kiemo, klasės atstumtus vaikus, žiūriu, taip pat ir mano sūnus, yra visokio plauko vaikų „gelbėtojas“. Ir visi mano gyvenime sutikti vaikai yra dabar nuostabūs žmonės, tik savu laiku, jiems niekas nebuvo ištiesę pagalbos rankos. Nesigiriu ir neaukštinu savęs, bet šalia manęs jie pasikeisdavo, pradėdavo mokytis. Pamenu vienos mergaitės mama atėjusi į namus, dėkojo mano mamai, kad jos santykiai su dukra pagerėjo, mat jai patiko mano ir mamos bendravimas ir ji pradėjo su mama kitaip bendrauti.

Man sunku patikėti tuo, kad atėjęs į pasaulį žmogus yra blogas. Jei galvoti taip, kad viskas yra nulemta, kad be Dievo valios plaukas nenukrenta, vadinasi su Dievo valia žmonės brenda klystkeliais, žudo, meluoja, vagia. Tuo labai dažnai pasiteisinamsi.

Mane šildo mintis, kad siela atgimsta naujam gyvenimui, nes manau, kad siela pati didžiausia vertybė, bet negaliu pritarti, kad siela neapsivalo nuo purvo, prieš ateidama į žeme. Manyčiau grįžimas į žemę, iš naujo atlikti gyvinimo misiją, jau yra nuobauda, už neišlaikytą egzaminą praėjusiame gyvenime, jei vadovausimės tuo, kad siela kyla tobulumo pakopomis, vaizdžiai tariant, antrametis likęs pataisom.

Na jei tikėti Biblija Šėtonas buvo puolęs angelas. Vadinasi Dievo kūrinis. Bet man asmeniškai, nesudaro tai problemos. Viskas žemėje turi priešpriešą. Melas – tiesa, meilė – neapykanta, gėris – blogis. Jei laikysime Dievą meilę, gėriu, visiškai normalu, kad priešingom sąvokom vadovauja kita jėga. Ir nemanau, kad tai pateisinimas, atvirkščiai, verčia susimastyti, kad yra labai maža, nejuntama ribą kurią peržengus, nors ir netyčia, bus pasekmės.

Man mirtis, kaip tokia, nėra baisi. Nes ji nėra gyvenimo galas. Ar atkreipėt dėmėsi, kai miršta žmogus, dažniausiai mes gailimės savęs, kaip mes, be to žmogaus, gyvensime. Antra, mirimą mes galime traktuoti, kaip atgimimą, prisikėlimą kitam gyvenimui, jei mirė jaunas, tai gal savos rūšies buvo katalizatorius, kad galėtų pakilti aukštesne pakopa. Todėl jei žmogus mirė, kaip auka, gėrio ir blogio kovoje, priklausys kaip jis gyveno, gal jis pagreitintai bus pakeltas į aukštesnę pakopą, ar privalės iš naujo atlikti „namų darbus“.
Atsakyti
Labai šauniai diskutuojat. Užsimaniau ir aš įkišti savo trigrašį biggrin.gif .
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 28, 18:20)
Pacitavau vietas, kurios man užkliuvo.
1.Sakai, kad kiekvienas naujagimis yra vien gėrio įsikūnijimas. Mano patirtis rodo, kad yra vaikų, kurie gimsta, turėdami 80 proc. pasąmonės agresiją (norma- 50 proc.). Vadinas, jie jau gimė, atsinešdami nekokią patirtį iš praėjusių gyvenimų.

2.Klausimas tau: kas sukūrė šėtoną? Tu jį priešpastatai Dievui. Betgi Dievas sukūrė visa. Ar jis sukūrė ir šėtoną? O gal mes šėtoną sugalvojom, kad turėtume pasiteisinimą?

3.Nepritariu, kad kiekviename mūšio lauke žūsta nekaltieji, Be Dievo valios nė plaukas nuo mūsų galvos nenukrenta. Avarijose žūsta tik tie, kuriems lemta žūti; iš karo sveiki grįžta tie, kuriems leista grįžti...

Nors ne manęs klausi, bet norėčiau atsakyti.
1. Nors nepripažįstu prėjusių gyvenimų, bet tikiu, kad daug atsinešam iš savo protėvių, įskaitant ir polinkį į agresiją. O ką dar gali atsinešti kūdikis, kurio prosenelė pasidarė 18 abortų, apie senelę neturiu informacijos, mama vieną tikrai yra pasidariusi?

2. Kiek suprantu, šėtoną sukūrė puikybė, noras būti lygiu Dievui (kuris, beje, ir žmogui dažnai nesvetimas mirksiukas.gif ).

3. Nenoriu sutikti, kad žūsta tie, kurie yra kažkuo prasikaltę. Tai Senojo Testamento požiūris - akis už akį. Kristus kalbėjo kiek kitaip. Kai jo paklausė, kas nusidėjo, kad žmogus gimė aklas - jo tėvai ar jis pats, Jėzus atsakė, kad nei tėvai, nei jis, aklas jis gimė, kad per jį apsireikštų Dievo galybė. Mirtis nėra bausmė už kaltes, tai tik tavo laiko žemėje pabaiga.
QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 29, 23:34)
karta kunigas pakiso lekstute aukai ir kai jam pasirode, kad mazokai idejau - isbare viesai.  blink.gif  musu mieste kiekviena sekmadieni pamokslas prasideda zodziais - reikia baznyciai pinigu  schmoll.gif  na, vieta nuosirdziam pasimeldimui, galbut. ...

Esu apstulbusi blink.gif , per pakankamai ilgą lankymosi įvairiose Lietuvos bažnyčiose "stažą" nė karto neteko išgirsti jokios pastabos net ir nieko į lėkštelę neįdėjus. Gal tam jūsų kunigėliui tiesiog su sveikata negerai?

QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 30, 00:05)
Ir per Mišias nepatinka aukų rinkimas...

Ar žinai kitą būdą išlaikyti bendrai bendruomenės maldai reikalingą pastatą ir patarnaujančius (valytoją ir pan.)?

Keista, kad diskusija apie Dievą mano gyvenime krypsta link bažnyčios ir jos tradicijų kritikos, nors kartu pripažįstama, kad bažnyčia kaip ir nereikalinga g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Una Li @ 2007 08 30, 20:08)

Esu apstulbusi blink.gif , per pakankamai ilgą lankymosi įvairiose Lietuvos bažnyčiose "stažą" nė karto neteko išgirsti jokios pastabos net ir nieko į lėkštelę neįdėjus. Gal tam jūsų kunigėliui tiesiog su sveikata negerai?
Ar žinai kitą būdą išlaikyti bendrai bendruomenės maldai reikalingą pastatą ir patarnaujančius (valytoją ir pan.)?

Keista, kad diskusija apie Dievą mano gyvenime krypsta link bažnyčios ir jos tradicijų kritikos, nors kartu pripažįstama, kad bažnyčia kaip ir nereikalinga g.gif .



Valstybė remia bažnyčias, finansiškai. Maža to, už parapijiečių pinigus statosi didelės bažnyčios ir jose rengia šarvojimo sales, už kurias vėlgi ima pinigus, iš tų pačių parapijiečių. Galima išvystyti ilgą grandinę, tai tiesiog pinigų darymo mašina, nieko neturinti bendro su Dievu, gal todėl ir atsisuka žmonės nuo tokios bažnyčios, bet nereikia tai painioti su Dievu.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 30, 18:25)
Valstybė remia bažnyčias, finansiškai. Maža to, už parapijiečių pinigus statosi didelės bažnyčios ir jose rengia šarvojimo sales, už kurias vėlgi ima pinigus, iš tų pačių parapijiečių. Galima išvystyti ilgą grandinę, tai tiesiog pinigų darymo mašina, nieko neturinti bendro su Dievu, gal todėl ir atsisuka žmonės nuo tokios bažnyčios, bet nereikia tai painioti su Dievu.


Kažkurioje temoje jau rašiau, bet pasikartosiu. Mano sūnus buvo pas močiutę tuo metu,kai tame mieste buvo atvežti Teresėlės palaikai. Močiutė nuėjo ten su anūku pasimelsti. Čia viskas gerai. Bet. Man įstrigo močiutės pasakymas, kad ji davė anūkui pinigėlį, kad šis jį į mestų į šalia karsto stovinčią aukų dėžutę.
Aš nesu prieš tai, kad būtų renkamos aukos. Pati,būdama bažnyčioje, visada aukoju, nes suprantu, kad pinigai reikalingi bažnyčios išlaikymui, remontams ir t.t. Bet kai Teresėlės palaikai pasitarnauja tam, kad būtų surinkta kuo daugiau aukų bažnyčiai... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 30, 20:25)
Valstybė remia bažnyčias, finansiškai. Maža to, už parapijiečių pinigus statosi didelės bažnyčios ir jose rengia šarvojimo sales, už kurias vėlgi ima pinigus, iš tų pačių parapijiečių. Galima išvystyti ilgą grandinę, tai tiesiog pinigų darymo mašina , nieko neturinti bendro su Dievu, gal todėl ir atsisuka žmonės nuo tokios bažnyčios, bet bet nereikia tai painioti su Dievu .

Nesu mačiusi, nei girdėjusi, kad pinigų reikalautų, ar bartų jei neduodi, kaip čia kažkas rašė. Šarvojimo sales turi tikrai ne kiekviena bažnyčia, kol kas tai retenybė, o ne įprastas reiškinys. Beje, kažkaip dažniau aukų rinkimas užkliūva ne bažnyčios nariams, arba ypač retai bažnyčioje apsilankantiems. Kodėl užkliūva jei nesilanko ir neaukoja?

Jei nereikia painioti tai kodėl vis sugrįžtama prie tos pačios temos, kad bažnyčia nepaprastai ydinga? Kalbėkim apie tai kas mus vienija - Dievas. Ir apie santykius su Juo , Jo vietą mūsų gyvenime.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 30, 22:23)
Kodėl užkliūva jei nesilanko ir neaukoja?


Todėl ir neina ir neaukoja, nes jiems tai atrodo neteisinga.
Atsakyti
QUOTE(Lane @ 2007 08 30, 23:36)
Todėl ir neina ir neaukoja, nes jiems tai atrodo neteisinga.

Bet tiems kurie lankosi ir aukoja, tai atrodo teisinga ir prasminga, kodėl gi juos kritikuoja? Kam tai nepriimtina, to ir nedaro.
Nors aišku nuomonę galima reikšti apie įvairius mus supančio pasaulio reiškinius. Kaip jums atrodo ar čadros nešiojimas daro musulmones dorovingesnėmis ir malonesnėmis Dievui?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 30, 21:51)
Kaip jums atrodo ar čadros nešiojimas daro musulmones dorovingesnėmis ir malonesnėmis Dievui?


Manau, kad tuose kraštuose yra mažiau vyrų impotentų nei Lietuvoje...Čia, kai prisižiūri nuogų bambų ir t.t. blush2.gif Užtat labai paklausūs yra erotiniai masažai- reikalingos tik moters rankos, o ne pati moteris.
Atsakyti
Na neinau kaip cia su tom aukom ir aukojimu - kai zmous turi - aukoja...kai neturi, tai nelupa paskutiniu marskiniu nuo kuno.Visur, kur teko kalusyti paskaitu apie visuotini traukos desni yra pabreziama, kad norint gauti, reikia duoti.Bet cia jau ne apie baznycia kalba, nors esmes tai nekeicia.Dar yra pabreziam, kad desnio pagrindinis principas tas, jog aukojama yra "dvasiniam saltiniui" kas tai bebutu zmogui ir auka turetu buti apie 20% procentu visu pajamu...logiska, bet ar nuosirdu? Tie, kurie gyvenime pritaike, dalinasi patyrimais ir sako, jog veikia.Tai kaip raktas nuo duru, kur suspleti 'lobiai'.O siaip jau US baznycios turi savas parapijas ir parapijieciai rupinasi islaidu padengimu.Kadangi pajamu neuztenka, baznycios iesko sponsoriu...liudna padetis visame pasaulyje siuo atzvilgiu sad.gif
Atsakyti