Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Lukne, o kas tau davė teisę kitą žmogų tardyti? Ir nurodinėti, ką jis turi rašyti?
Man bažnyčia irgi nėra būtina. Dievas yra ne tik bažnyčiose...Ir per Mišias nepatinka aukų rinkimas...
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 29, 22:53)
Kalbam apie Dievą, kodėl tu vis nori papasakoti, kaip tau trukdo bažnyčia? Suprantu, kad Dievas ir bažnyčia labai susiję dalykai, bet jei tau jie nesusiję, atrodo tai norėjai pasakyti, tai ir neįrodinėk kad ten reikia, ar nereikia eiti.
Papasakok (jei nori) kokią vietą tavo gyvenime užima Dievas? Kuo vadovaujiesi, kai sprendi kaip pasielgti sudėtingose situacijose?

man pasirode, kad tu cia kazkaip piktai... blink.gif
Savo gyvenime as stengiuosi nieko neteisti. jei mane iskaudina - tiesiog nebendrauju su tuo zmogumi. Ir visad sakau - Duok Die jam dar 100 metu gyventi. Morales normu laikausi, nes man taip atrodo teisinga. smile.gif Nezudau. Nevagiu. Svarbiausia, manyciau, nepavydziu ir nekersyju. O tu? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 30, 00:05)
Lukne, o kas tau davė teisę kitą žmogų tardyti? Ir nurodinėti, ką jis turi rašyti?

Nenorėjau nurodinėti, gaila, kad taip pasirodė (ir skliaustuose parašiau, kad papasakok, jei nori), tik smalsavau.

QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 30, 00:05)
man pasirode, kad tu cia kazkaip piktai...  blink.gif
Savo gyvenime as stengiuosi nieko neteisti. jei mane iskaudina - tiesiog nebendrauju su tuo zmogumi. Ir visad sakau - Duok Die jam dar 100 metu gyventi.  Morales normu laikausi, nes man taip atrodo teisinga.  smile.gif  Nezudau. Nevagiu. Svarbiausia, manyciau, nepavydziu ir nekersyju. O tu?  mirksiukas.gif

Atleisk, kad pasirodė piktai 4u.gif
Aš katalikė ir stengiuosi laikytyis dešimties Dievo ir penkių bažnyčios įsakymų. Save vis egzaminuoju, kokią gi vietą mano gyvenime užima Dievas. Žinau, kad turėtų užimti pirmą, bet tikrai dažnai randu, kad apie save ir materialųjį pasaulį galvoju daugiau ir dažnai man tai svarbiau. Man įdomu, kaip renkasi kiti žmonės, kaip suderina? Pagal Naująjį testamentą geras žmogus, tai ne tas, kuris nedaro bloga, bet tas, kuris daro gera. Nes, ten sakoma, kad jei nepadarau gero, kurį galiu padaryti, irgi nusidedu. O man visada sunku nuspręsti ar jau negaliu daugiau ko nors daryti, ar dar iš paskutiniųjų pasistengus galėčiau... išvis turiu problemą nustatant ribas kiek reikia ir kas jau nebūtina, kiek dar galima ir kas jau neleistina. O gal visiem tai sudėtinga?
Atsakyti
Su tuo gero darymu yra sudėtinga...Jeigu padėsi žmogui, kuris neprašo pagalbos arba prašo pagalbos su vylium,kurio tu nesupranti, tam žmogui gali padaryti meškos paslaugą...Turiu galvoje tuos atvejus, kai žmogus pats turi įveikti sunkumus, o mes jam padedam...Ne visuomet verta žmogui pakišti pagalvę, kai jis griūva, nes sunkumai užgrūdina ir padaro žmogų stipresnį...Ir visuomet yra žmonių, kurie noriai išnaudoja tavo gerumą...
Atsakyti
manau, kad nereikia dairytis ir galvoti - ka gi siandien gero nuveikus?... bigsmile.gif tai turi gautis savaime. 4u.gif geris yra kiekviename is musu, tik blogio reikia moketi neisileisti. 4u.gif
Atsakyti
Sako kiekviena diena reikia nygyvent kaip paskutine. O cia zmogus vis dairaisi tai atgal tai pirmyn, o esama akimirka pralekia pro sona, kaip smelis pro pirstus.
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 30, 11:56)
Sako kiekviena diena reikia nygyvent kaip paskutine. O cia zmogus vis dairaisi tai atgal tai pirmyn, o esama akimirka pralekia pro sona, kaip smelis pro pirstus.


tikra tiesa thumbup.gif tikrai gyvenime nera nieko, kas trukdytu pasidziaugti rytiniu rasos laseliu, pienes puku, debesies vingrybemis.... aplinkui taip grazu. o mes vis skubame, lekiame..... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 30, 12:37)
manau, kad nereikia dairytis ir galvoti - ka gi siandien gero nuveikus?...  bigsmile.gif  tai turi gautis savaime.  4u.gif  geris yra kiekviename is musu, tik blogio reikia moketi neisileisti.  4u.gif

Nežinau, kaip supranti tą dairymąsi... Jei pavyzdžiui tu nori pasidžiaugti ryto rasos lašu, paukštelių čiulbėjimu ir pan, o tuo metu mama prašo padėti nukasti bulves... Gali ir toliau gėrėtis, nes reikia skirti laiko ir sau, mamai ir taip dažnai padedi ir dar daugybė priežasčių, o gali imti ir padėti mamai, nes jai pačiai nusikasti bulves per sunkus darbas. Nepadėdama nieko blogo lyg ir nedarai, bet nedarydama nieko, darai lyg ir negerai, nes kažkam pagalba reikalinga. Nors kartais apsidairius pamatai, kad gyveni tik kitų problemomis ir rūpesčiais....
Atsakyti
cia kalbame apie tai, kad nemokame vertinti dabarties, o atsigrezinejam i praeiti, ar nuogastaujam del ateities.
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 30, 15:18)
cia kalbame apie tai, kad nemokame vertinti dabarties, o atsigrezinejam i praeiti, ar nuogastaujam del ateities.

O man atrodė, kad apie tai ar būtina daryti gerus darbus, ar užtenka nedaryti blogų bigsmile.gif
Atsakyti
taip reikia daryti gerus darbus, norint pajust pilnatve, nes manau esam sioje zemeje, kad patarnautumem kitiem, bet kartu kiekviena diena priimt kaip dovana, visur turi prasismelkt dekingumas. Gyvent sia diena. Dievas yra pasakes, kiekvienai Dienai uztenka savo rupesciu.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 30, 13:03)
Nežinau, kaip supranti tą dairymąsi... Jei pavyzdžiui tu nori pasidžiaugti ryto rasos lašu, paukštelių čiulbėjimu ir pan, o tuo metu mama prašo padėti nukasti bulves... Gali ir toliau gėrėtis, nes reikia skirti laiko ir sau, mamai ir taip dažnai padedi ir dar daugybė priežasčių, o gali imti ir padėti mamai, nes jai pačiai nusikasti bulves per sunkus darbas. Nepadėdama nieko blogo lyg ir nedarai, bet nedarydama nieko, darai lyg ir negerai, nes kažkam pagalba reikalinga. Nors kartais apsidairius pamatai, kad gyveni tik kitų problemomis ir rūpesčiais....


truputi ne taip mane supratai 4u.gif as kalbu apie tai, kad nerasysi gi ant sienos geru darbu saraso,- acha ta padariau, ana, mazoka, einu vat dar ta padarysiu... ne del pliusiuku geris daromas. o ir bulves kasant galima linksmai su mama paplepeti, juokinga bulve apkalbeti... kodel mes daug laiko buname pikti... juk dvasiniai dalykai nekainuoja. drinks_cheers.gif
Atsakyti