Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

as tikiu i Dieva,taciau i baznycia einu labai retai,taip pat retai ir namie pasimeldziu.taciau kai man buna blogai,tik tuomet as ji atrandu savyje,noriu ir pasimelsti ir i baznyci nueiti.mano tikejimas toks savotiskas,bet visgi tikejimas.nors as ji ir daznai apleidziu,bet jauciu kad jis manes neapleidzia,ir kai buna sunku,kad ir kokia nedekinga buciau,jis man padeda...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 22, 20:00)

Manyčiau, kad žemė yra gėrio ir blogio kovos laukas. Šis balansas reikalingas. Ne be reikalo yra Dievas ir šėtonas. Jei nebūtų priešingybių, negalėtum suvokti, kas yra derama, kas yra ne.

Kiekvienas žmogus, ateinantis į žemę, yra vien gėrio įsikūnijimas, nes jis yra Dievo kūrinis. Bėgant laikui įsijungia kovos mechanizmas dėl žmogaus sielos, vidaus, ar dar ko, kaip bevadinsi. Nes šėtonas yra parazituojantis, naudojasi Dievo kūriniais, pats jis nieko nekuria, yra destrukcinė jėga.


Kiekviename mūšio lauke žūsta nekaltieji. Taip yra gėrio ir blogio kovoje, žūsta netikėtai pasitaikę žmonės.
2.2




Pacitavau vietas, kurios man užkliuvo.
1.Sakai, kad kiekvienas naujagimis yra vien gėrio įsikūnijimas. Mano patirtis rodo, kad yra vaikų, kurie gimsta, turėdami 80 proc. pasąmonės agresiją (norma- 50 proc.). Vadinas, jie jau gimė, atsinešdami nekokią patirtį iš praėjusių gyvenimų.

2.Klausimas tau: kas sukūrė šėtoną? Tu jį priešpastatai Dievui. Betgi Dievas sukūrė visa. Ar jis sukūrė ir šėtoną? O gal mes šėtoną sugalvojom, kad turėtume pasiteisinimą?

3.Nepritariu, kad kiekviename mūšio lauke žūsta nekaltieji, Be Dievo valios nė plaukas nuo mūsų galvos nenukrenta. Avarijose žūsta tik tie, kuriems lemta žūti; iš karo sveiki grįžta tie, kuriems leista grįžti...
Atsakyti
Aš irgi esu įsitikinusi, jog niekas nevyksta be priežasties, taigi ir "žuvę mūšio lauke" nėra jau tokie nekalti... Turbūt ne sykį teko girdėti apie mirusį (ar sunkiai sergantį) žmogų kalbant, atseit toks geras, tikintis, o jam taip nepasisekė...Bet galbūt tas žmogus labai jau gėrėjosi savo dorumu, galbūt labai smerkė, anot jo, nedorėlius, pasileidėlius ir kt. Galbūt jis labai jau norėjo pakoreguoti Dievulio planus, neįstengė priimti nei gyvenimo, nei aplinkinių tiesiog tokių, kokie jie yra..
Atsakyti
QUOTE(sagan @ 2007 08 29, 11:30)
Aš irgi esu įsitikinusi, jog niekas nevyksta be priežasties, taigi ir "žuvę mūšio lauke" nėra jau tokie nekalti... Turbūt ne sykį teko girdėti apie mirusį (ar sunkiai sergantį) žmogų kalbant, atseit toks geras, tikintis, o jam taip nepasisekė...Bet galbūt tas žmogus labai jau gėrėjosi savo dorumu, galbūt labai smerkė, anot jo, nedorėlius, pasileidėlius ir kt. Galbūt jis labai jau norėjo pakoreguoti Dievulio planus, neįstengė priimti nei gyvenimo, nei aplinkinių tiesiog tokių, kokie jie yra..

ir uz tas nuodemes buvo nuzudytas/sunkiai susargdintas? g.gif negi taip jau primityviai viskas vyksta, nuodeme - bausme. Kiek zmogzudziu ilga gyvenima nugyvena, be jokiu baisiu negalavimu g.gif
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 29, 13:44)
ir uz tas nuodemes buvo nuzudytas/sunkiai susargdintas?  g.gif negi taip jau primityviai viskas vyksta, nuodeme - bausme. Kiek zmogzudziu ilga gyvenima nugyvena, be jokiu baisiu negalavimu  g.gif


Aš asmeniškai nepažįstu nė vieno žmogžudžio, nugyvenusio ilgą ir laimingą gyvenimą, todėl negaliu šito nei teigti, nei neigti. Tiesiog viena gerai žinau - nesikeisčiau su juo vietomis, kad ir koks ten "laimingas" atrodytų jo gyvenimas. Be to, galbūt kitame gyvenime jis bus labai skriaudžiamas, paliegęs žmogus?..

Nematau nieko primityvaus - jei pažeidi Visatos dėsnius, tenka atsiskaityt. Jei sakykim, nesilaikai eismo taisyklių ir gauni už tai baudą(arba net būni sužalojamas) turbūt neteigi, jog tai "labai jau primityvu" (gal kiek banalokas pavyzdys, bet kt. greitai neatėjo į galvą).
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 29, 13:44)
ir uz tas nuodemes buvo nuzudytas/sunkiai susargdintas?  g.gif negi taip jau primityviai viskas vyksta, nuodeme - bausme. Kiek zmogzudziu ilga gyvenima nugyvena, be jokiu baisiu negalavimu  g.gif

Kodėl temoje apie Dievą kūno mirtis vis akcentuojama, kaip baisus blogis? Nežinau, bet man atrodo, kad kūno mirtis tikrai ne baisiausia, kas gali žmogui nutikti. Jei žmogus nužudo kito žmogaus kūną, tai vienareikšmiškai baisus, neatitaisomas blogis, nes sutrukdė tam žmogui tobulėti, suardė Dievo jam kurtus planus ir pan. Bet šiaip, jei miršta žmogus Dievui jis niekur nedingsta, tik netenka kūno. Kai ką tas mirimas labiau išgrynina, nei dešimtys laimingo gyvenimo metų, taigi mirimas tampa vertingesniu, nei gyvenimas. Jei ką nužudo kitas žmogus, tvirtai tikiu, kad dėl to tas žmogus (jo siela) rimtos skriaudos nepatiria, Dievas jam prideda, ką atėmė kitas žmogus (išgrynina, kiek jis būtų pats pasiekęs gyvendamas), kitaip nebūtų teisingumo.
Jau kažkur rašiau šią citatą :
(Lk 12, 1–8)
"Aš sakau jums, savo bičiuliams: nebijokite tų, kurie žudo kūną ir paskui nebegali daugiau kenkti. Aš parodysiu, ko turite bijoti: bijokite to, kuris nužudęs turi galią įstumti į pragarą. Taip, sakau jums, šito bijokite! Argi ne penki žvirbliai parduodami už du skatikus? Tačiau nė vienas iš jų nėra Dievo užmirštas. Žinokite, kad net visi jūsų galvos plaukai suskaityti. Tad nebijokite! Jūs vertesni už daugybę žvirblių"
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 29, 14:12)
Kodėl temoje apie Dievą  kūno mirtis vis akcentuojama, kaip baisus blogis? Nežinau, bet man atrodo, kad kūno mirtis tikrai ne baisiausia, kas gali žmogui nutikti. Jei žmogus nužudo kito žmogaus kūną, tai vienareikšmiškai baisus, neatitaisomas blogis, nes sutrukdė tam žmogui tobulėti, suardė Dievo jam kurtus planus ir pan. Bet šiaip, jei miršta žmogus Dievui jis niekur nedingsta, tik netenka kūno. Kai ką tas mirimas labiau išgrynina, nei dešimtys laimingo gyvenimo metų, taigi mirimas tampa vertingesniu, nei gyvenimas. Jei ką nužudo kitas žmogus, tvirtai tikiu, kad dėl to tas žmogus (jo siela) rimtos skriaudos nepatiria, Dievas jam prideda, ką atėmė kitas žmogus (išgrynina, kiek jis būtų pats pasiekęs gyvendamas), kitaip nebūtų teisingumo.
Jau kažkur rašiau šią citatą :
(Lk 12, 1–8)
"Aš sakau jums, savo bičiuliams: nebijokite tų, kurie žudo kūną ir paskui nebegali daugiau kenkti. Aš parodysiu, ko turite bijoti: bijokite to, kuris nužudęs turi galią įstumti į pragarą. Taip, sakau jums, šito bijokite! Argi ne penki žvirbliai parduodami už du skatikus? Tačiau nė vienas iš jų nėra Dievo užmirštas. Žinokite, kad net visi jūsų galvos plaukai suskaityti. Tad nebijokite! Jūs vertesni už daugybę žvirblių"


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Visiškai pritariu, Lukne
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 29, 11:44)
ir uz tas nuodemes buvo nuzudytas/sunkiai susargdintas?  g.gif negi taip jau primityviai viskas vyksta, nuodeme - bausme. Kiek zmogzudziu ilga gyvenima nugyvena, be jokiu baisiu negalavimu  g.gif


Ne nuodėmė- bausmė, o priežastis- pasekmė. Tai skirtingi dalykai.
Atsakyti
kad Dievas yra beabejo tikiu. tik musu zemeje jis daug vardu turi. kaip bevadintume - Jis vienas lotuliukas.gif o vaiksciojimas i baznycia tikrai nera tikejimo Dievu apraiska. manau, kad doras gyvenimas - ir yra tikejimas Dievu. kaip sako - viskas gyvenime bumerangu - uz gera - geru, uz bloga - ... gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 29, 23:22)
<..>o vaiksciojimas i baznycia tikrai nera tikejimo Dievu apraiska<...>


Kas tavo gyvenime yra tikėjimo Dievu apraiška? Kaip manai, ko Dievas tikisi iš tavęs?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 29, 22:30)
Kas tavo gyvenime yra tikėjimo Dievu apraiška? Kaip manai, ko Dievas tikisi iš tavęs?

Zinai, man kartais ta baznycia atrodo kaip sekta. karta kunigas pakiso lekstute aukai ir kai jam pasirode, kad mazokai idejau - isbare viesai. blink.gif musu mieste kiekviena sekmadieni pamokslas prasideda zodziais - reikia baznyciai pinigu schmoll.gif na, vieta nuosirdziam pasimeldimui, galbut. ...
Manau, kad is manes Dievas tikisi ne vaiksciojimo i baznycia, o pagarbaus elgesio su man duotu gyvenimu ir aplinkiniais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zylute1: 29 rugpjūčio 2007 - 21:35
QUOTE(Zylute1 @ 2007 08 29, 23:34)
Zinai, man kartais ta baznycia atrodo kaip sekta. karta kunigas pakiso lekstute aukai ir kai jam pasirode, kad mazokai idejau - isbare viesai.  blink.gif  musu mieste kiekviena sekmadieni pamokslas prasideda zodziais - reikia baznyciai pinigu  schmoll.gif  na, vieta nuosirdziam pasimeldimui, galbut. ...
Manau, kad is manes Dievas tikisi ne vaiksciojimo i baznycia, o pagarbaus elgesio su man duotu gyvenimu ir aplinkiniais.  mirksiukas.gif

Kalbam apie Dievą, kodėl tu vis nori papasakoti, kaip tau trukdo bažnyčia? Suprantu, kad Dievas ir bažnyčia labai susiję dalykai, bet jei tau jie nesusiję, atrodo tai norėjai pasakyti, tai ir neįrodinėk kad ten reikia, ar nereikia eiti.
Papasakok (jei nori) kokią vietą tavo gyvenime užima Dievas? Kuo vadovaujiesi, kai sprendi kaip pasielgti sudėtingose situacijose?
Atsakyti