Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Dievas tikrai neskriaudžia, dažniausiai nusiskriaudžiam save patys, netinkamai gyvendami. Bet jei kažką iš mūsų atimtų Dievas, kaip mama, kuri atima iš kūdikio peilį, kad tas neįsipjautų (vaikui tai atrodo skriauda, neteisybė, net bausmė), ar tai tikra skriauda?
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 21, 22:25)
Dievas tikrai neskriaudžia, dažniausiai nusiskriaudžiam save patys, netinkamai gyvendami. Bet jei kažką iš mūsų atimtų Dievas, kaip mama, kuri atima iš kūdikio peilį, kad tas neįsipjautų (vaikui tai atrodo skriauda, neteisybė, net bausmė), ar tai tikra skriauda?

o kaip reikia gyventi tinkamai? Kodel uz vienodus nusikaltimus tenka nevienodos bausmes?

Mama atima peili is kudikio ir tiesiogiai apsaugo nuo baisios nelaimes, Dievas neislaipina zmoniu is duztanciu lektuvu, avarijas patirianciu automobiliu. Leidzia isipjauti, susizaloti, tai kam tas palyginimas?
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 21, 22:32)
o kaip reikia gyventi tinkamai? Kodel uz vienodus nusikaltimus tenka nevienodos bausmes?

Mama atima peili is kudikio ir tiesiogiai apsaugo nuo baisios nelaimes, Dievas neislaipina zmoniu is duztanciu lektuvu, avarijas patirianciu automobiliu. Leidzia isipjauti, susizaloti, tai kam tas palyginimas?

Gyventi tinkamai tai laikytis 10 Dievo įsakymų. Už tą patį prasikaltimą 2 ir 12 metų vaikus baustum skirtingai ar vienodai?
Kristus sakė nebijoti tų, kas nužudo kūną, bet nepakenkia sielai. Baisi nelaimė tai ne kančia ar kūno mirtis, baisi nelaimė - nusigręžti nuo Dievo ir taip netekti jo malonės. Malonės per prievartą Dievas nekiš, jis kviečia ir laukia.
Atsakyti
Aš nepykstu ant Dievo, neneigiu, kad jis yra, tik man jis geras ir dėmesio nereikalauja visokiom bausmėm. Aš su juo kalbuosi, sakau jam, kad mano tikėjimas silpnas, kad man neužtenka vien Dievą mylėti ir t.t. ir tikiu, kad jis manęs klauso. ir tikiu, kad vyskas, kas vyksta, tikrai nėra jokia dievo bausmė.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 21, 22:38)
Už tą patį prasikaltimą 2 ir 12 metų vaikus baustum skirtingai ar vienodai?

o kaip baudzia dievas? Brandesnei sielai didesnis skausmas ar mazesnis?

Prisipazinsiu, is desimties dievo isakymu nevisada aklai visu laikausi, net sekmadienius ne visada svenciu, (o siaube) kartais net kambarius tvarkausi. Bet nezudau, nevagiu.
Negaliu tiketi i negailestinga, ziauru, baudzianti dieva, nors pridauzkit mane biggrin.gif Klausau savo sirdies balso, ir noriu sutarti su savo sazine, kad butu ramybe, harmonija, pusiausvyra viduje - tai mano kelias. Jei tame kelyje pasitaiko akmenu, tai geriau galvosiu, kad toks gyvenimas, o ne dievas mane nubaude 'uz netinkama gyvenima'.
Atsakyti
Kaip jus galit tiket,o svarbiausia tvirtint nezinodamos ar jis tikrai yra?o kur kazkokie irodymai?.........atveskite i tiesos kelia netikintiji g.gif ...........
Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 21, 22:48)
o kaip baudzia dievas? Brandesnei sielai didesnis skausmas ar mazesnis?

Prisipazinsiu, is desimties dievo isakymu nevisada aklai visu laikausi, net sekmadienius ne visada svenciu, (o siaube) kartais net kambarius tvarkausi. Bet nezudau, nevagiu.
Negaliu tiketi i negailestinga, ziauru, baudzianti dieva, nors pridauzkit mane  biggrin.gif Klausau savo sirdies balso, ir noriu sutarti su savo sazine, kad butu ramybe, harmonija, pusiausvyra viduje - tai mano kelias. Jei tame kelyje pasitaiko akmenu, tai geriau galvosiu, kad toks gyvenimas, o ne dievas mane nubaude 'uz netinkama gyvenima'.

Nežinau kaip baudžia Dievas ir ar jis baudžia, ar veda, tik atsakiau, kodėl už tą patį veiksmą galime sulaukti visiškai skirtingo vertinimo.
Kas siūlo tikėti į negailestingą, žiaurų Dievą?
Papildyta:
QUOTE(kiskute @ 2007 08 21, 23:04)
Kaip jus galit tiket,o svarbiausia tvirtint nezinodamos ar jis tikrai yra?o kur kazkokie irodymai?.........atveskite i tiesos kelia netikintiji g.gif ...........

"Laimingi, kurie tiki nematę." Mes tikim nes tai mums sako Kristus, kuris buvo atėjęs į žemę pranešti gerosios naujienos apie Dievo karalystę. Apie Kristų pasakoja liudininkai, kurie jį sekė, kaip mokytoją. Jei Dievas nuolat ir kiekvienam siųstų įrodymus, tai jau būtų žinojimas, o ne tikėjimas. Tikėjimas tuo ir nuopelnas, kad tiki Dievo žodžiu, nereikalaudamas įrodymų, vien iš meilės jam. Be to tikėjimas yra ir malonė, kurios reikia prašyti iš Dievo.
Atsakyti
[quote=jamaika,2007 08 21, 20:48]
o kaip baudzia dievas? Brandesnei sielai didesnis skausmas ar mazesnis?

Prisipazinsiu, is desimties dievo isakymu nevisada aklai visu laikausi, net sekmadienius ne visada svenciu, (o siaube) kartais net kambarius tvarkausi. Bet nezudau, nevagiu.

Visos nuodėmės padaromos mintimis, žodžiais, darbais ir apsileidimais. Jei nevagi darbais, gal vagi mintimis? Jei nežudai darbais, gal žudai mintimis? Pvz., moteris pastoja ir galvoja- gimdyti ar daryti abortą. Apsisprendžia gimdyti, vaikui gimus, jį labai myli. Bet jame jau įdėjo susinaikinimo programą ir jis arba gers, arba vartos narkotikus, arba sirgs depresija ir t.t. Tai yra pavyzdys, kaip galima žudyti mintimis.
Dievas nebaudžia. Jis apskritai turi įdomesnių užsiėmimų, nei stebėti, kaip mes nuodėmiaujam. Jam kur kas įdomiau per mus išgyventi save.
O visos ligos, nelaimingi atsitikimai ir t.t. yra mūsų minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų pasekmės...Ir tai nepriklauso nei nuo sielos amžiaus, nei nuo kūno amžiaus...Tarkim, jei dešimtmečio pyktis peržengs leistinas ribas, pasekmės bus lygiai tokios pat, kaip keturiasdešimtmečiui- bėrimai, pūliniai ar net traumos.
Atsakyti
QUOTE(Luknė @ 2007 08 21, 23:07)
Kas siūlo tikėti į negailestingą, žiaurų Dievą?

jau rasiau, ilgas postas apacioje.
lazerevas, markunas ir pan. Karmos teorijos, netinkama gyvensena... Gal kalbu absoliucia teisybe, gal visiskas nesamones. As to nezinau, ir niekas nezino. Kalbu, ka jauciu, bet necituoju biblijos, nesivadovauju karmos teorijomis. Nenoriu bijoti dievo, krupcioti nuo jo zaibu. Mes patys tobuliausi ir tuo paciu visai netobuli, mes gyvename tinkamai, bet is kitos puses visai netinkamai, musu duodamas geris vienam zmogui, tampa blogiu kitam. Toks gyvenimas

QUOTE(jamaika @ 2007 08 21, 15:17)
Kai man atsitiko didelė nelaimė, ieškojau knygų, atsakymų į klausimą kodėl, už ką. Visos knygos raportavo, kad tai dievas mus baudžia, atima, ką labiausiai mylime, ką labiausiai branginame, ko labiausiai laukiame, vertiname. Trenkdamas į silpniausią vietą, jis priverčia mus suklusti, atsimerkti, ieškoti jo.

Plaukai šiaušėsi nuo tokių minčių. Kaip man mylėti tą dievą, jei galvosiu, jog jis padovanojo man tą skausmą, tą širdgėlą, jog tai jis iš manęs atėmė brangiausią turtą, jog tai jis nužudė, siekdamas mano dėmesio. Negi jis gali būti toks primityvus, toks negailestingas? Negi aš galiu visiškai sužlugdyta, ieškoti to dievo, vedama baimės, kad daugiau manęs  nenuskriaustų, neatimtų to, ką labiausiai myliu? Aš verkiau, klykiau, kankinausi, ir negi atsakymas - dievas norėjo priversti mane kentėti, kad aš jį atrasčiau? Kad pasikeisčiau? jei taip, tai per žiauru ir nesuvokiama

Norėčiau tikėti, kad dievas tai meilė, gailestingumas, jis gyvena mano širdyje. Visiems tenka išbandymai, ligos, artimųjų netektys, tik mes turime nesuklupti, prisiminti dievą savo širdyse ir eiti į priekį, gyventi toliau, tapę jautresniais, geresniais. Ir būti tokiais ne iš baimės negailestingam dievui...


Atsakyti
QUOTE(jamaika @ 2007 08 21, 23:18)
jau rasiau, ilgas postas apacioje.
lazerevas, markunas ir pan. Karmos teorijos, netinkama gyvensena...

<...>Mes patys tobuliausi ir tuo paciu visai netobuli, mes gyvename tinkamai, bet is kitos puses visai netinkamai, musu duodamas geris vienam zmogui, tampa blogiu kitam. Toks gyvenimas

lazarevas, markūnas... gal skaitai ne tas knygas. Perskaityk "Naująjį testamentą", šv. Faustinos Kovalskos užrašus apie Dievo gailestingumą...

Vienas Dievas tobulas, o mums pareiga tobulėti ir artėti prie jo.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 21, 23:15)
Visos nuodėmės padaromos mintimis, žodžiais, darbais ir apsileidimais. Jei nevagi darbais, gal vagi mintimis? Jei nežudai darbais, gal žudai mintimis? Pvz., moteris pastoja ir galvoja- gimdyti ar daryti abortą. Apsisprendžia gimdyti, vaikui gimus, jį labai myli. Bet jame jau įdėjo susinaikinimo programą ir jis arba gers, arba vartos narkotikus, arba sirgs depresija ir t.t. Tai yra pavyzdys, kaip galima žudyti mintimis.

Sutinku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luknė: 21 rugpjūčio 2007 - 21:28
o jei nezude mintimis ir neidejo susinaikinimo programos vaikui, bet jis vistiek mire?

galu gale, jei moteris zude mintimis, tai kodel ta sunaikinimo programa paveikia vaika, o ne pacia nusidejele-moteri?
Atsakyti


"Laimingi, kurie tiki nematę." Mes tikim nes tai mums sako Kristus, kuris buvo atėjęs į žemę pranešti gerosios naujienos apie Dievo karalystę. Apie Kristų pasakoja liudininkai, kurie jį sekė, kaip mokytoją. Jei Dievas nuolat ir kiekvienam siųstų įrodymus, tai jau būtų žinojimas, o ne tikėjimas. Tikėjimas tuo ir nuopelnas, kad tiki Dievo žodžiu, nereikalaudamas įrodymų, vien iš meilės jam. Be to tikėjimas yra ir malonė, kurios reikia prašyti iš Dievo.
[/quote]

Tu liudininku,kurie Kristu seke kaip mokytoja "parodymai ir pamokymai"moksliniu poziuriu panagrinejus labai jau skiriasi,deja tuos "mokymus" gali suvienodinti tik baznycia.
O del tikejimo-as tikiu tuo ka matau...kitaip neiseina... smile.gif
Atsakyti