Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 21:19)
Mielosios. Na pamėginkite man išaiškinti, kodėl kas antroje kartoje mirė, 150 metų laikotarpyje, mūsų giminės moterys. Kame čia mąstymas, ir to geno nešiotojai vyrai. Dabar paaiškinkite kokioje vietoje mąstymas dalyvauja. Sutinku, vienetinis atvejis, o dabar 150 metų.


Sakyčiau, neįmanoma paaiškinti,nežinant visos situacijos. Tas pats, kaip ištraukti dantį telefonu...
Pasakysiu tik tiek, kad sielos gimsta grupėmis, būriais, todėl yra susisaistę karminiais ryšiais, turi skolų...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 22:12)
Genetika suprantu tiesiogiai. Kaip mokslą apie paveldimumą ir DNR ir t.t. Nesiplėsiu, nes jus tamsta žinote.

Iš ko persiimtą? g.gif


Dekui... as vis mastau ir ieskau atsako del paveldimumo.Manes nepatenkina mokslo atsakymas tik i viena "medalio" puse - nesutinku kad paveldim "tik" fizine dali, paveldim arba ismokstam elgesio, idiegiamos paziuros, susformuojami stereotipai bei isisaknyja iprociai, kas labai ir sakyciau net visiskai formuoja ir itakoja musu fizini kuna.Prie viso to prisideda ir mityba, kas velgi, chemijos plotmeje itakoja ir genus bei DNR, tik ar mes linke tai pripazinti? Kalbant apie Dievo galias ir itaka , atgailos metu nusvites susivokimas kur klaida, atstato fizini kuna net ten, kur mokslas sako, kad tai genetiska, o zmogus tai pavadina isgyjimo stebuklu...as apie tai, tad nebeliko noro kaltinti, beliko noras susivokti, nes tevai moke mus ir auklejo geriausiai kaip sugebejo, jei nebuvo tikejimo, neperdave ir mums, nors velgi paradoksas - kad ir mano mama - po sesutes mirties patapo ateiste, bet cia vel greiciau is skausmo nei is tikejimo sad.gif , bet tai tik sustiprino mano tikejima, kuri kaip sakau, atsinesiau gimdama:)
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 19, 23:25)
Sakyčiau, neįmanoma paaiškinti,nežinant visos situacijos. Tas pats, kaip ištraukti dantį telefonu...
Pasakysiu tik tiek, kad sielos gimsta grupėmis, būriais, todėl yra susisaistę karminiais ryšiais, turi skolų...



XVIII a. galas, mano prosenelis vedė ispanę, kuri pagimdė vieną sūnų ir dvi dukras. Mirė nesulaukusi 40 metų. Jos viena dukra irgi mirė nesulaukusi 40 metų Dėl panašių priežasčių
Sūnus vedė Austrę, jiems gimė tik vienas sūnus.
Tas sūnus vedė Lenkę jiems gimė du sunūs.
Vyriausiasis vedė Švedę, jiems gimė dvi dukros ir vienas sūnus.
Viena iš dukrų buvo mano močiutė ji mirė nesulaukusi 40 metų, vėlgi dėl panašių priežasčių, nurodytų kronikose.
Mano tėvas buvo vedęs du kartus. Pirmoje santuokoje dvi dukros ir antroje aš viena.
Mes abi su seserim susirgom gimdos vėžiu iki 40 metų, mes laiku susgribome.

Rašiau daugiausia apie sūnus bet ir kiti giminaičiams mirdavo moterys iki 40 metų. Apie giminę buvo pasklidusios kalbos, neva nužiūrėjo bloga akis. Buvo bandymas atiduoti mergaites į vienuolyną, kad išgelbėti, nežinau dėl ko bet žinau tiklsiai, kad Kijeve yra viena palaidota, jai buvo 34 metai.

Mes turėjome šeimos kronikas. Genetikams buvo labai įdomu su jom padirbėti. Tai jie nusprendė kas buvo pirmasis to geno atnėšėjąs į mūsų giminę.

Pastebėjimas. Mūsų giminėje buvo skirtingų religijų žmonės, pravoslavai, katalikai, liuteronai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 rugpjūčio 2007 - 21:41
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 22:39)
XVIII a. galas, mano prosenelis vedė ispanę, kuri pagimdė vieną sūnų ir dvi dukras. Mirė nesulaukusi 40 metų. Jos viena dukra irgi mirė nesulaukusi 40 metų Dėl panašių priežasčių
Sūnus vedė Austrę, jiems gimė tik vienas sūnus.
Tas sūnus vedė Lenkę jiems gimė du sunūs.
Vyriausiasis vedė Švedę, jiems gimė dvi dukros ir vienas sūnus.
Viena iš dukrų buvo mano močiutė ji mirė nesulaukusi 40 metų, vėlgi dėl panašių priežasčių, nurodytų kronikose.
Mano tėvas buvo vedęs du kartus. Pirmoje santuokoje  dvi dukros ir antroje aš viena.
Mes abi su seserim susirgom gimdos vėžiu iki 40 metų, mes laiku susgribome.

Rašiau daugiausia  apie sūnus bet ir kiti giminaičiams mirdavo moterys iki 40 metų. Apie giminę buvo pasklidusios kalbos, neva nužiūrėjo bloga akis. Buvo bandymas atiduoti mergaites į vienuolyną, kad išgelbėti, nežinau dėl ko bet žinau tiklsiai, kad Kijeve yra viena palaidota, jai buvo 34 metai.

Mes turėjome šeimos kronikas. Genetikams buvo labai įdomu su jom padirbėti. Tai jie nusprendė kas buvo pirmasis to geno atnėšėjąs į mūsų giminę.

Pastebėjimas. Mūsų giminėje buvo skirtingų religijų žmonės, pravoslavai, katalikai, liuteronai.


Cia tas pats, kai paemus visuma , susitelkiama ties detale ir bandoma irodyti, jog detale yra svarbiau uz visuma, cia mano nuomone apie genetika.Tamsta tiki kuo tiki, o as neturiu jokio noro irodineti, kad kazkas klysta, kaip auksciau buvo mineta - tai tikrai bandymas istraukti danti telefonu, todel del sventos ramybes likime prie savu isitikinimu, nes rodos tema apie DIEVA MUSU GYVENIME

O gal paprasciausiai nesusikalbam - dabar pagalvojau - pakomentuok tamsta is genetikos puses toki fakta - atvykusi i US susipazinau su moteriske - ji man papasakojo, kad jos prosenelis , senelis is tevo puses pasikore, pasikore ir jos tevas, tada atejo eile jos vyrui, tik skirtumas tas, jog jis nuskendo, tada antrasis vyras pasikore, o va sunus jau uzsimuse... zmones, kurie vadinami aiskiaregiais arba dar kaip kitaip, aiskina padidejusios vidines agresijos pasekmemis, kurias sukelia moteru pretenzijos vyrams.Kaip paaiskintum tamsta toki fenomena? Vienintelis kudykis islikes toje seimoje yra berniukas, dabar jau paauglys , bet jis buvo atstumtas ir yra nesantuokinis ir seima net nezino apie jo egzistavima isskyrus mano pazystama.O berniuko motina nenori nieko bendro tureti su ta seima
Dekinga
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 19 rugpjūčio 2007 - 21:59
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 19, 23:50)
Cia tas pats, kai paemus visuma , susitelkiama ties detale ir bandoma irodyti, jog detale yra svarbiau  uz visuma, cia mano nuomone apie genetika.Tamsta tiki kuo tiki, o as neturiu jokio noro irodineti, kad kazkas klysta, kaip auksciau buvo mineta - tai tikrai bandymas istraukti danti telefonu, todel del sventos ramybes likime prie savu isitikinimu, nes rodos tema apie DIEVA MUSU GYVENIME


Iš dalies pritariu. Bet aplinka formuoja žmogų, ir jei tu išaugai šeimoje, kur yra senos tradicijos, tu savaime įsisavini tos šeimos gyvenseną, mąstymo manierą, pažiūras. Manyčiau, kad mes ateiname į šį pasaulį apdovanoti talentais, kuriuos aš vadinu Dievo kibirkštimi. Kiekvienas juos turi, tik ne kiekvienas juos išvysto. Dėl tikėjimo, kiekvienas į Dievą eina savo keliu.

Tai aptakių žodžių rinkinys. Kai nori padarai, kai nenori, randi pasiteisinimą. Tai yra pliki faktai, kuriuos sunku paneigti.

Aš nesiknaisioju, mane ir mano seserį liga pavijo. Mokslininkams buvo įdomu patyrinėti mūsų šeimos kronikas.
Atsakyti
O del kokios priezasties tamsta pabrezei, kad gimineje buvo skirtingu religiju zmones?
Na ir dar pamasciau - gerai, sakykim tai genai,DNR, fiziniame kune pavadinkim tai "veziosekla"... kaip tada nutinka, kad ji ,ta sekla - vezys- ima vystytis , suaktyveja , kas suaktyvina , tam tikru laikotarpiu , nes tamsta rasai, kad "vezys pasivijo jus abi su sese"...bandau suvokti kaip tai veikia.Ir dar - kaip nutinka, kad seimoje ,kurioje nera vezio atveju, staiga imama ir susergama? Kaip tada su genais?NA as tikiu jog mes sutarem, kad mano isitikinimai ir suvokimas paties ligos mechanizmo kitoks... ir kad kol kas kalbam apie fizine kuno dali, o apie dieviskaja kalbesim issiaiskine sita genu dali, na jei ne issisaiskine tai nors surade bendru atramos tasku tolimesnei diskusijai, kuri ir bus DIEVAS MUSU GYVENIMUOSE
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 19 rugpjūčio 2007 - 22:12
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 20, 00:04)
O del kokios priezasties tamsta pabrezei, kad gimineje buvo skirtingu religiju zmones?
Na ir dar pamasciau - gerai, sakykim tai genai,DNR, fiziniame kune pavadinkim tai "veziosekla"... kaip tada nutinka, kad ji ,ta sekla - vezys-  ima vystytis , suaktyveja , kas suaktyvina , tam tikru laikotarpiu , nes  tamsta rasai, kad "vezys pasivijo jus abi su sese"...bandau suvokti kaip tai veikia.Ir dar - kaip nutinka, kad seimoje ,kurioje nera vezio atveju, staiga imama ir susergama? Kaip tada su genais?NA as tikiu jog mes sutarem, kad mano isitikinimai ir suvokimas paties ligos mechanizmo kitoks... ir kad kol kas kalbam apie fizine kuno dali, o apie dieviskaja kalbesim issiaiskine sita genu  dali, na jei ne issisaiskine tai nors surade bendru atramos tasku tolimesnei diskusijai, kuri ir bus DIEVAS MUSU GYVENIMUOSE



Todėl, kad buvo prieš tai parašyta, apie grupes ir t.t. Dar neparašiau, kad niekada neesu mačiusi močiutės ji mirė 1932 metais. Iki ligos niekada nebuvau susimąsčius apie tai. Pagaliau apie moteriškas ligas viešai nekalbama. Su seserimi jokių kontaktų neturėjau ir dabar neturiu. Skirtingos šeimos. Tik atgarsiai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Moonte: 19 rugpjūčio 2007 - 22:13
IR? ..kokios isvados? smile.gif
Atsakyti
Moteriški vėžiai turi savo dvasines priežastis... biggrin.gif Nė viena juo nesuserga atsitiktinai. Tai moters minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų rezultatas...
Mano močiutė ir mama raitėsi nuo skausmų, kai joms būdavo mėnesinės. Paveldėjau ir aš tą skausmą, bet...pradanginau jį kai ką padarius. Jei mano dukrai skaudės, žinau, ką patarsiu...
Taip ir su moteriškais vėžiais...Jei nenori sąmoningai nutraukti tos grandinės, turėsi ligą...O juk su sese vėžiu susirgot ne vaikytėje...Taigi reikėjo laiko jo "nusipelnyti", t.y. pakartoti tam tikrą mąstymo modelį...
Dievas tokiu atveju yra tik stebėtojas...
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 20, 00:18)
IR? ..kokios isvados?  smile.gif



Tame esmė ir yra, kad aš laukių jūsų išvadų, nes jus esate to požiūrio šalinikės. Jus mane sudominote, todėl man yra įdomios jūsų išvados. Taikyti tai vienam žmogui, skamba vienaip, o čia grupė, ir dar pasiskirsčiusi gana netolygiai, kas antra karta.
Papildyta:
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 20, 00:22)
Moteriški vėžiai turi savo dvasines priežastis... biggrin.gif Nė viena juo nesuserga atsitiktinai. Tai moters minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų rezultatas...
Mano močiutė ir mama raitėsi nuo skausmų, kai joms būdavo mėnesinės. Paveldėjau ir aš tą skausmą, bet...pradanginau jį kai ką padarius. Jei mano dukrai skaudės, žinau, ką patarsiu...
Taip ir su moteriškais vėžiais...Jei nenori sąmoningai nutraukti tos grandinės, turėsi ligą...O juk su sese vėžiu susirgot ne vaikytėje...Taigi reikėjo laiko jo "nusipelnyti", t.y. pakartoti tam tikrą mąstymo modelį...
Dievas tokiu atveju yra tik stebėtojas...



Keistai skamba, visos totaliai, karta iš kartos, buvo kažką ne taip padariusios. Tai tinka vienam žmogui, o ne grupei. Na gerai, gali būti grupė, tarp savęs susijusi bendravimu, nes mąstymas persiduoda, o dabar kas antra karta. Ir dar tėvas-vyras yra sąsaja, su kita sergančią moterimi. Moteris dažniausiai pažiūras persiima iš motinos. O motinos tai iš kitur atėjo.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 22:23)
Tame esmė ir yra, kad aš laukių jūsų išvadų, nes jus esate to požiūrio šalinikės. Jus mane sudominote, todėl man yra įdomios jūsų išvados. Taikyti tai vienam žmogui, skamba vienaip, o čia grupė, ir dar pasiskirsčiusi gana netolygiai, kas antra karta.


Aš manau, kad tau vertėtų labiau pasidomėti, dėl kokių priežasčių pati susirgai, o kitų ligas palikti jiems...Galiausiai, kas žino, gal visi tie sirgusieji buvo vienas ir tas pats asmuo tik skirtinguose kūnuose. Aš čia juokais tokią hipotezę iškeliu. biggrin.gif
Kiekviena siela pasirenka sau tinkamą giminę, šeimą, tėvus ir t.t., nes jai reikalingi tam tikri patyrimai...
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 23:23)
Tame esmė ir yra, kad aš laukių jūsų išvadų, nes jus esate to požiūrio šalinikės. Jus mane sudominote, todėl man yra įdomios jūsų išvados. Taikyti tai vienam žmogui, skamba vienaip, o čia grupė, ir dar pasiskirsčiusi gana netolygiai, kas antra karta.


Apgailestauju, bet nieko naujo neparasysiu, nes as neneigiu genetikos mokslo, tik atkreipiu demesi, kad man si moklso saka kaip ranka, be pirstu - nes as tikiu , kad veziu susirgti turim galimybes kiekvienas is musu lygiai taip pat skemingai kaip ir pasveikti susirgus ir sieju tai su visa eile jau anksciau isvardintu faktoriu. Atsiprasau jei atsakymas nepatenkino, ir jei nepatenkino, (ir jei patenkino) gal tada tamsta pasidalinsi keletu sakiniu, kaip pati pagyjai ?
Papildyta:
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 23:29)
Tame esmė ir yra, kad aš laukių jūsų išvadų, nes jus esate to požiūrio šalinikės. Jus mane sudominote, todėl man yra įdomios jūsų išvados. Taikyti tai vienam žmogui, skamba vienaip, o čia grupė, ir dar pasiskirsčiusi gana netolygiai, kas antra karta.
Papildyta:
Keistai skamba, visos totaliai, karta iš kartos, buvo kažką ne taip padariusios. Tai tinka vienam žmogui, o ne grupei. Na gerai, gali būti grupė, tarp savęs susijusi bendravimu, nes mąstymas persiduoda, o dabar kas antra karta. Ir dar tėvas-vyras yra sąsaja, su kita sergančią moterimi. Moteris dažniausiai pažiūras persiima iš motinos. O motinos tai iš kitur atėjo.


O cia reiketu pakalbeti apie visai kitus desnius... kas velgi ne i tema:) labai jau nuosirdziai bandau islaikyti pokalbi temos remuose smile.gif tik pridursiu, kad vezio metafizines priezastys yra saves niekinimas, savigrauza,ilgalaikis pykcio savyje puoselejimas ir nesugebejimas atleisti, gal tai pades rasti rysi tarp genu, dvasios ir temos .O gal tikrai vyrai buvo tokie, kad moterims geriausios dvasines pamokos buvo VEZYS... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 19 rugpjūčio 2007 - 22:39