Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

labai paprasta kalbeti, kai nesi zmogus patyres dodeliu isbandymu. gerai, o tai kur tada tu paguodos ieskotum, jei tau ivyktu(ko tikrai nelinkiu) didele nelaime?
Papildyta:
as nesakau, kad Dievas siuncia zmogui didelius isbandymus del pykcio. Atvirksciai, jis tai daro is meiles, nes tau nori gero. Nori kad pasikeistum, kad atsivertum. Dievas ne sau nori kazko, bet zmogui. Jis viska daro, noredamas gerio zmogui. Tik nereiskia, kad viskas ja jis daro zmogui turi patikt.
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 19, 21:54)
labai paprasta kalbeti, kai nesi zmogus patyres dodeliu isbandymu. gerai, o tai kur tada tu paguodos ieskotum, jei tau ivyktu(ko tikrai nelinkiu) didele nelaime?
Papildyta:
as nesakau, kad Dievas siuncia zmogui didelius isbandymus del pykcio. Atvirksciai, jis tai daro is meiles, nes tau nori gero. Nori kad pasikeistum, kad atsivertum. Dievas ne sau nori kazko, bet zmogui. Jis viska daro, noredamas gerio zmogui. Tik nereiskia, kad viskas ja jis daro zmogui turi patikt.


O sirgimas vėžiu ir pagijimas, tai išbandymas? Mane, kaip tik labiau priartino prie Dievo. Vyras yra alkoholikas ir negeria daugiau kaip 10 metų... Tai galima priskirti prie išbandymų? Ir aš didžiuojuosi vyru, jis sugebėjo nugalėti ydą.

Nereikia gąsdinti išbandymais. Mane pastoviai gąsdina vienos sektos pasekėjas, jei aš neįtikėsiu būtent į jų Dievą, po mirties neprisikelsiu. Kas per Dievas jei šantažuoja.

Visu pirma man nereikia atsiversti, nes aš jį šlovinu savo gyvensena.
Antra. Aš paguodos ieškočiau tik pas mylinti, gailintį ir išmintingą, o ne į tą, kuris specialiai nužudė, kad parodytų man savo didybę.. Tada jau lai šildosi savo didybėje, kūrendamas laužą iš mano ašarų ir nelaimių. Man iš tokio paguodos nereikia.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 17, 15:42)
O is kur zinai, kad jam patinka? Gal skambino ir sake?
Ar pats per emaila uzklausima pasiuntei ir gavai atsakyma?

Kam čia tos ironijos...Juk nesakė "žinau", o sakė "manau"...
Atsakyti
pati sakai, kad sirgimas veziu ir pasveikimas priartino prie Dievo. Tai ar tau skirta liga nebuvo jo meiles israiska? Taigi nebuvo taip, kad nei is sio nei is to atradai Dieva...patyrei isbandyma., tada ir tikejimas pagilejo.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 17, 17:27)
Tai kai kita karta slovinsi, pasitikrink ar is po kelniu nekyso kanopos ir uodega...nes ragus lengvai paslepti galima ir po kepure


Nu ir atsakymai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 19, 20:32)
pati sakai, kad sirgimas veziu ir pasveikimas priartino prie Dievo. Tai ar tau skirta liga nebuvo jo meiles israiska? Taigi nebuvo taip, kad nei is sio nei is to atradai Dieva...patyrei isbandyma., tada ir tikejimas pagilejo.


Liga nėra išbandymas. Liga yra mūsų minčių, žodžių, darbų ir apsileidimų pasekmė...Ir Dievas čia niekuo dėtas...
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 08 19, 21:35)
Nu ir atsakymai verysad.gif


O kas nepatinka, kad ir as tik zmogus ir pavargstu nonsensus skaityti ir puolimus toleruoti?
Tai ne atsakymas - tai asmeniskumai bigsmile.gif
Susiskaupe per laika... lotuliukas.gif

O va Vaizgantes zodziai pilni isminties, ar kada teko matyti panasu atsaka i jos posta is mano puses?
(uzmeciau jauka, laukiu varnu sulekianta...) ax.gif

Ale ne, atsiprasau, nes kirsinti negrazu o ir taisykles neleidzia...o gal mano zila galva jau suteikia teise rasyti viska is eiles ir negalvojant... g.gif
Tad geriau daugiau neberasysiu sioje o ir panasiose temose, nes turiu kieta poziuri i gyvenima, ir stipru tikejima...tad nuo siol pro pirstus ziuresiu i Sandal ir panasius pasisakymus rasanciuju postus, o dabar galit apkaltinti tolerancijos trukumu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 19 rugpjūčio 2007 - 21:03
QUOTE(mireja @ 2007 08 19, 22:32)
pati sakai, kad sirgimas veziu ir pasveikimas priartino prie Dievo. Tai ar tau skirta liga nebuvo jo meiles israiska? Taigi nebuvo taip, kad nei is sio nei is to atradai Dieva...patyrei isbandyma., tada ir tikejimas pagilejo.


Mūsų su jumis Dievo suvokimas kardinaliai skiriasi. Aš juo tikėjau ir iki ligos, man nereikėjo papildomų veiksnių. Aplamai, kas per tikėjimas, jei tau reikia įrodymų. Man tik pasitvirtino mano mintys, supratau jok jis yra kilniaširdis, mylintis ir gailintis, o ne smulkmeniškas ir baudžiantis. Buvo tokia moteriškė, kuri taip pat bandė mane įtikinti, kaip ir jus, ir jaukė man protą. Nesąmonė. Ir jokiu būdų aš nekaltinau Dievo, kad sergau ir nemanau, kad Dievas tai specialiai inspiravo mano ligą, tai genetika, mano močiutė mirė dėl tos pačios ligos, mano sesuo ja irgi sirgo, laiku kreipėsi tai pat, kaip ir aš pagijo. Gyvenimo ritmo nepakeičiau, papildomai Dievo nešlovinu. Kaip buvau nekrikštyta taip ir likau.

Aplamai, visiškai nepriimu, kad Dievas siunčia žmogui skausmą t.y. žudydamas jo artimus, kad atsiverstų. Tai taip primityvu. Vadinasi, Dievo didžiausia auka žmonijai, jo sūnus Jėzus Kristus, prarandą prasmę, nes žuvusių artimieji irgi priverčiami paaukojo savo artimus vardan mistinio atsivertimo, išbandymo.

Kas yra krikščioniui siektinas pavyzdys... Dievas. Ką skelbia Dievas V-ame savo įsakyme, nežudyk, vadinasi ir jis negali inspiruoti artimo žūties, vien tam, kad siųsti žmogui išbandymą.
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 21:57)
Mūsų su jumis Dievo suvokimas kardinaliai skiriasi. Aš juo tikėjau ir iki ligos, man nereikėjo papildomų veiksnių. Aplamai, kas per tikėjimas, jei tau reikia įrodymų. Man tik pasitvirtino mano mintys, supratau jok jis yra kilniaširdis, mylintis ir gailintis, o ne smulkmeniškas ir baudžiantis. Buvo tokia moteriškė, kuri taip pat bandė mane įtikinti, kaip ir jus, ir jaukė man protą. Nesąmonė. Ir jokiu būdų aš nekaltinau Dievo, kad sergau ir nemanau, kad Dievas tai specialiai inspiravo mano ligą, tai genetika, mano močiutė mirė dėl tos pačios ligos, mano sesuo ja irgi sirgo, laiku kreipėsi tai pat, kaip ir aš pagijo. Gyvenimo ritmo nepakeičiau, papildomai Dievo nešlovinu. Kaip buvau nekrikštyta taip ir likau.

Aplamai, visiškai nepriimu, kad Dievas siunčia žmogui skausmą t.y. žudydamas jo artimus, kad atsiverstų. Tai taip primityvu. Vadinasi, Dievo didžiausia auka žmonijai, jo sūnus Jėzus Kristus, prarandą prasmę, nes žuvusių artimieji irgi priverčiami paaukojo savo artimus vardan mistinio atsivertimo, išbandymo.

Kas yra krikščioniui siektinas pavyzdys... Dievas. Ką skelbia Dievas V-ame savo įsakyme, nežudyk, vadinasi ir jis negali inspiruoti artimo žūties, vien tam, kad siųsti žmogui išbandymą.


Noriu paprasyti patikslinti - kaip suprantat tamsta genetika? (Siaip apibrezima as zinau)
Ir ka manot apie persiimta pasauleziura bei mastymo buda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LinguLingu: 19 rugpjūčio 2007 - 21:08
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 19, 23:07)
Noriu paprasyti patikslinti - kaip suprantat tamsta genetika? (Siaip apibrezima as zinau)
Ir ka manot apie persiimta pasauleziura bei mastymo buda?



Genetika suprantu tiesiogiai. Kaip mokslą apie paveldimumą ir DNR ir t.t. Nesiplėsiu, nes jus tamsta žinote.

Iš ko persiimtą? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Moonte @ 2007 08 19, 21:12)
Genetika suprantu tiesiogiai. Kaip mokslą apie paveldimumą ir DNR ir t.t. Nesiplėsiu, nes jus tamsta žinote.

Iš ko persiimtą? g.gif


Mes paveldime ne ligas, o klaidingą mąstymą. Klaidingo mąstymo pasekmė- ligos.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2007 08 19, 23:14)
Mes paveldime ne ligas, o klaidingą mąstymą. Klaidingo mąstymo pasekmė- ligos.


Mielosios. Na pamėginkite man išaiškinti, kodėl kas antroje kartoje mirė, 150 metų laikotarpyje, mūsų giminės moterys. Kame čia mąstymas, ir to geno nešiotojai vyrai. Dabar paaiškinkite kokioje vietoje mąstymas dalyvauja. Sutinku, vienetinis atvejis, o dabar 150 metų.
Atsakyti