Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Labai svarbu yra tikėti. Tikiu ir tai man padeda kiekviename žingsnyje. Kasvakar Dievui dėkoju už nugyventą dieną.
Atsakyti
QUOTE(brasilia @ 2007 08 15, 19:06)
Nepastebėjai? g.gif  Man tai skiriasi giesmės.. Katalikų bažnyčiose jos tiesą sakant niūrios, liūdnos... Senoviškos,  g.gif  (na, žinau vienoj bažnyčioj yra jaunimo mišios, tai jose giesmės gyvybingesnės...)
Na, o tarkim per sekmininkų( ar kitų bendruomenių) šlovinimą, tiesiog pats kyli nuo kėdės ir dainuoji. Muzika "gyva"...


bent kaune, nemazai baznyciu jau seniai "gyvas" giesmes gieda, ypac per jaunimo misias. toj pacioj VZB giesmes tos pacios, kartu slovina ivairios denominacijos, uztat ir nepajauciau skirtumo. slovinimas man yra vienas svarbiausiu dalyku, uztat ir atkreipiau demesi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2007 08 16, 12:02)
bent kaune, nemazai baznyciu jau seniai "gyvas" giesmes gieda, ypac per jaunimo misias. toj pacioj VZB giesmes tos pacios, kartu slovina ivairios denominacijos, uztat ir nepajauciau skirtumo. slovinimas man yra vienas svarbiausiu dalyku, uztat ir atkreipiau demesi  rolleyes.gif

Galbūt.. O aš tik vienoj iš kelių katalikų bažnyčių esu mačiusi "gyvą" šlovinimą... blush2.gif ax.gif
Atsakyti
Keičiasi po truputį šlovinimas ir katalikų bažnyčioj, džiugu smile.gif Net šlovinimo seminarai rengiami, kad tai nebūtų daroma belekaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(brasilia @ 2007 08 15, 21:06)
Nepastebėjai? g.gif  Man tai skiriasi giesmės.. Katalikų bažnyčiose jos tiesą sakant niūrios, liūdnos... Senoviškos,  g.gif  (na, žinau vienoj bažnyčioj yra jaunimo mišios, tai jose giesmės gyvybingesnės...)
Na, o tarkim per sekmininkų( ar kitų bendruomenių) šlovinimą, tiesiog pats kyli nuo kėdės ir dainuoji. Muzika "gyva"...

Man patinka senovinės giesmės, gal jos mūsų ausiai santūrios nuo kėdės kūno nekelia, bet tikrai kelia dvasią, net šiurpuliukai per nugarą eina. O šokinėjimas, mojavimas rankom man dažniausiai atrodo labai nenatūraliai. Man gera ir šviesu kai širdis dainuoja, o ne kojos kilnojasi. Aišku kiekvienas renkasi, kaip jam geriau, nenoriu įžeisti kitaip besimeldžiančių, gal ko nors dar nesupratau.
Atsakyti
geriausia kai viskas suderinama, ir senosios giesmes ir naujosios, nes kartais norisi ir garsiau Dieva paslovint ir rankom pasimojuot, o kartais norisi tyliai ramiai unsure.gif
nuo zmogaus ir nuo situacijos priklauso, bet manau kad Dievui ir taip ir taip patinka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 08 17, 14:07)
geriausia kai viskas suderinama, ir senosios giesmes ir naujosios, nes kartais norisi ir garsiau Dieva paslovint ir rankom pasimojuot, o kartais norisi tyliai ramiai  unsure.gif
nuo zmogaus ir nuo situacijos priklauso, bet manau kad Dievui ir taip ir taip patinka  biggrin.gif



O is kur zinai, kad jam patinka? Gal skambino ir sake?
Ar pats per emaila uzklausima pasiuntei ir gavai atsakyma?
Atsakyti
Zinau, kai slovinu jauciu dvasia clap.gif
Atsakyti
QUOTE(sandle @ 2007 08 17, 16:43)
Zinau, kai slovinu jauciu dvasia  clap.gif


Tai kai kita karta slovinsi, pasitikrink ar is po kelniu nekyso kanopos ir uodega...nes ragus lengvai paslepti galima ir po kepure
Atsakyti
Man čia toks klausimas kilo..o yra Lietuvoj vienuolynų, kurie priimtų pavargusius žmones kokiai savaitei ar panašiai? Na už užmokestį, ar už darbą?
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 08 17, 20:57)
Man čia toks klausimas kilo..o yra Lietuvoj vienuolynų, kurie priimtų pavargusius žmones kokiai savaitei ar panašiai? Na už užmokestį, ar už darbą?

Priima Marijos Aušrinės vienuolynas Paparčiuose, Kaišiadorių r. Manau, kad ir daugiau yra.
Atsakyti
QUOTE(LinguLingu @ 2007 08 17, 17:27)
Tai kai kita karta slovinsi, pasitikrink ar is po kelniu nekyso kanopos ir uodega...nes ragus lengvai paslepti galima ir po kepure



g.gif pasitikrinsiu, o jei rasiu tai ka? blink.gif
Atsakyti