Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Man irgi malonu sutikt bendraminciu 4u.gif Si savaitgali vel jauciau didziule tustuma, vel jauciau beviltiskuma, bet galvoju, gal tai i gera...Sako, reikia atsidurti dykumoj, nes dykuma vercia apsispresti..sako, dykumoje zmogus keiciasi, darosi kitoks..
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 12, 18:57)
Del savo egoizmo savo vidiniame gyvenime nuolat jauciame itampa tarp Dievo valios ir savo valios. Kadangi gyventi tikejimu-tai glaustis prie Dievo ir jo valios, reiskia, kad visu blogybiu pagrindas yra savo valios ieskojimas. Atrasti Dieva savyje reiskia, kad kad kai Jo valia nesutampa su musu valia, mes leidziame jam griauti ir ardyti musu planus.


Ir vėl gi visiškai sutinku. Mano patirtis ir žinios visiškai atitinka šiuos postus...
o dėl dykumos, tai man kunigas taip pat pasakė, kad taip, tai yra dvasinė dykuma... Ir turbūt iš tiesų kai pilnai užtrokšti, eini atsigerti tos gyvybės versmės...
Mes kenčiam, kad augtumėm... Soti siela neauga...Todėl turim prabūti dykumoje...nors kartais atrodo, kad nepakeliamai sunku...
Atsakyti
QUOTE(Baltoji Tara @ 2007 08 12, 19:59)
Ir vėl gi visiškai sutinku. Mano patirtis ir žinios visiškai atitinka šiuos postus...
o dėl dykumos, tai man kunigas taip pat pasakė, kad taip, tai yra dvasinė dykuma... Ir turbūt iš tiesų kai pilnai užtrokšti, eini atsigerti tos gyvybės versmės...
Mes kenčiam, kad augtumėm... Soti siela neauga...Todėl turim prabūti dykumoje...nors kartais atrodo, kad nepakeliamai sunku...



Čia ir mano patirtis tą patį sako smile.gif

ir dar, kai jau išeini iš tos dykumos, vėl esi oazėje ir atsigręži atgal, tas laikas dykumoj savotiškai gražus ir geras atrodo, net kažkoks ilgesiukas dilgteli, nors kol esi dykumoj, uj kaip sunku ir liūdna ir skauda ir baisu. ir atrodo ji bekraštė, nebeišeisi..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 12 rugpjūčio 2007 - 19:05

4u.gif
thumbup.gif
Merginos, kaip mes pozityviai mastyti pradejom, man taip patinka.. ax.gif
Rytoj gal vel atsidursiu tokioj busenoj, kad pati netikesiu tuo ka rasiau, kad netikesiu, kad cia mano pacios tokie zodziai, bet nu ir kas, svarbu siandien mintys sviesios wub.gif
As ir noreciau su kokiu kunigu pasikalbet..bet kazkaip nedristu...matyt puikybe dar per didele... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 12, 20:26)
4u.gif
thumbup.gif
Merginos, kaip mes pozityviai mastyti pradejom, man taip patinka..  ax.gif
Rytoj gal vel atsidursiu tokioj busenoj, kad pati netikesiu tuo ka rasiau, kad netikesiu, kad cia mano pacios tokie zodziai, bet nu ir kas, svarbu siandien mintys sviesios  wub.gif 
As ir noreciau su kokiu kunigu pasikalbet..bet kazkaip nedristu...matyt puikybe dar per didele...  blush2.gif



jo, kartais tikrai būna sunku patikėti, kad vakar atrodė, kad išgyvensiu:)
Atsakyti
Anksčiau sakiau, kad netikiu ir netikėjau Dievą.. Bet dabar... Viskas pasikeitė smile.gif Tikiu Dievą, džiaugiuosi, kad galiu melstis, mokytis iš jo žodžio...
Ir tas perversmas, kai įtikėjau, įvyko stovykloj prieš porą savaičių... Dabar taip noriu pasikrikštyt..
Hmm.. Gal kas iš čia esančių gali man padėt? Man įdomu kaip galima išeit (ar kaip čia pavadint) iš katalikų bažnyčios? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brasilia: 12 rugpjūčio 2007 - 21:04
QUOTE(brasilia @ 2007 08 12, 22:03)
Anksčiau sakiau, kad netikiu ir netikėjau Dievą.. Bet dabar... Viskas pasikeitė smile.gif Tikiu Dievą, džiaugiuosi, kad galiu melstis, mokytis iš jo žodžio...
Ir tas perversmas, kai įtikėjau, įvyko stovykloj prieš porą savaičių... Dabar taip noriu pasikrikštyt..
Hmm.. Gal kas iš čia esančių gali man padėt? Man įdomu kaip galima išeit (ar kaip čia pavadint) iš katalikų bažnyčios? g.gif

o kodel tau taip sunku iseiti is kataliku baznycios?Eik ir iseik,tiesiog nebelankyk jos, o susirask krikscioniska baznycia savo mieste ir pradek ten vaikscioti ir viskas. 4u.gif
Atsakyti
Bet tai katalikybe yra krikscionybes atsaka. Nelabai suprantu, nori pasikrikstyt, bet iseit is kataliku baznycios. g.gif Nori priimt kazkokia kita krikscionybes atsaka, ar kaip?
Atsakyti
manau, kad yra didziulis skirtumas tarp kataliku ir krikscioniu.Buvau kataliku baznycioje, tai nepajutau jokios gyvybes.Oi nenoriu cia plestis, bet daug skirtumu yra tarp kataliko ir krikscionio. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(coris @ 2007 08 13, 11:26)
manau, kad yra didziulis skirtumas tarp kataliku ir krikscioniu.Buvau kataliku baznycioje, tai nepajutau jokios gyvybes.Oi nenoriu cia plestis, bet daug skirtumu yra tarp kataliko ir krikscionio. 4u.gif


hmmm...gal aš per mažai suprantu, bet man rodos, kad visi katalikai yra krikščionys...
bet ne visi krikščionys yra katalikai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo winia: 13 rugpjūčio 2007 - 10:32
QUOTE(winia @ 2007 08 13, 10:31)
hmmm...gal aš per mažai suprantu, bet man rodos, kad visi katalikai yra krikščionys...
bet ne visi krikščionys yra katalikai smile.gif


Čia tai tu visiškai teisi smile.gif
Atsakyti
Taigi krikscionybe apjungia katalikus, pravoslavus,ir liuteronus. Gal dar kokiu smulkesniu atsaku. Jei esi katalikas tai esi krikscionis, jei esi liuteronas, irgi esi krikscionis, jei esi, pravoslavas, taip pat krikscionis. Tu, cori, kazka ryskiai maisai. Matyt tau patinka kazkokia krikscionybes atsaka...gal koks pvz tikejimo zodis(kai kas tai laiko sekta, bet as manau, nors as manau, kad tai netiesa), arba kokie evangelikai.....
As ameniskai priklausau katalikams. Baznycia baznyciai ne lygu. Dabar ir katalikiskos baznycios yra daug modernesnes, kunigai jauni, naujoviskesniu paziuru,paprasti, daug jaunimo pritraukia tokios baznycios. taip, kad suapsoliutint, kad visos kataliku baznycios neikvepia tikejimo, negalima. Kiekvienam aisku savo... g.gif
Atsakyti