Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

Kažkada man Dievas buvo kažkur toli danguje. Po to nusileido ant žemės ir tapo aplinka, kur pažvelgsi visur Dievo apraiška. Ir tik po to jis apsigyveno ir mano širdyje. Ir tik tuomet pasijutau iš tiesų laiminga...

Yra tokia pritčia (sakmė) Kad vieną dieną Dievas užpyko ant žmonių ir pasakė. Aš pasislėpsiu, kur jūs niekdada manęs nerasit, aš pasislėpsiu... jūsų širdyse...

Jei atrandi Dievą širdyje tampi iš tiesų laimingu...
Atsakyti
QUOTE(Baltoji Tara @ 2007 08 09, 14:40)
Kažkada man Dievas buvo kažkur toli danguje. Po to nusileido ant žemės ir tapo aplinka, kur pažvelgsi visur Dievo apraiška. Ir tik po to jis apsigyveno ir mano širdyje.  Ir tik tuomet pasijutau iš tiesų laiminga...

Yra tokia pritčia (sakmė) Kad vieną dieną Dievas užpyko ant žmonių ir pasakė. Aš pasislėpsiu, kur jūs niekdada manęs nerasit, aš pasislėpsiu... jūsų širdyse...

Jei atrandi Dievą širdyje tampi iš tiesų laimingu...

Sutinku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Marsella @ 2007 08 09, 14:01)
Sutinku su tuo, kad Biblija - nuostabi knyga, nebūtina būti krikščioniu, kad joje rastum atsakymus į visus klausimus.  ax.gif

O man atrodo nelabai įmanoma nebūnant krikščioniu Bibliją laikyti knyga, kurioje telpa visi atsakymai. g.gif Kaip apskritai suprasti tokį teiginį - neva į klausimus atsako, bet kažkas joje nėra tiesa? Tuomet kuo pagrįstas manymas, jog į tuos klausimus, į kuriuos ji atsako, atsako teisingai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 09, 19:29)
O man atrodo nelabai įmanoma nebūnant krikščioniu Bibliją laikyti knyga, kurioje telpa visi atsakymai. g.gif Kaip apskritai suprasti tokį teiginį - neva į klausimus atsako, bet kažkas joje nėra tiesa? Tuomet kuo pagrįstas manymas, jog į tuos klausimus, į kuriuos ji atsako, atsako teisingai? g.gif

Atsiprašau, ne taip suformulavau 4u.gif turėjau omenyje, kad net nebūnant krikščioniu iš Biblijos galima pasisemti naudingų minčių, pritaikyti jas sau, kaip ir krikščioniui iš kitų religinių knygų. Tiesiog mano tokia nuomonė ir dar kartą sorry, kad pirmai ją neteisingai ir nelogiškai suformulavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltoji Tara @ 2007 08 09, 14:40)
Kažkada man Dievas buvo kažkur toli danguje. Po to nusileido ant žemės ir tapo aplinka, kur pažvelgsi visur Dievo apraiška. Ir tik po to jis apsigyveno ir mano širdyje.  Ir tik tuomet pasijutau iš tiesų laiminga...

Yra tokia pritčia (sakmė) Kad vieną dieną Dievas užpyko ant žmonių ir pasakė. Aš pasislėpsiu, kur jūs niekdada manęs nerasit, aš pasislėpsiu... jūsų širdyse...

Jei atrandi Dievą širdyje tampi iš tiesų laimingu...



Teisybe, bet kad atrastum ji sirdyje, manau reikia nueiti ne maza kelia. Vienu metu ir as buvau atradusi...arba tik galvojau, kad atradau, uzpludo tokia dvasine ramybe.Bet po kurio laiko uzklupo abejones, ir vel esu priversta jo ieskoti. Turbut visa gyvenima taip, atrandi..o po kurio laiko vel ieskai, tokia yra tikėjimo kaina, toks yra tikejimo kelias..Dievo zenklai apsireiskia ir tarsi palengvina ta kelia Dievop, bet vis tiek ji reikia atrasti paciam.
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 10, 14:50)
Teisybe, bet kad atrastum ji sirdyje, manau reikia nueiti ne maza kelia. Vienu metu ir as buvau atradusi...arba tik galvojau, kad atradau, uzpludo tokia dvasine ramybe.Bet po kurio laiko uzklupo abejones, ir vel esu priversta jo ieskoti. Turbut visa gyvenima taip, atrandi..o po kurio laiko vel ieskai, tokia yra tikėjimo kaina, toks yra tikejimo kelias..Dievo zenklai apsireiskia ir tarsi palengvina ta kelia Dievop, bet vis tiek ji reikia atrasti paciam.

Net apstulbau nuo tokių žodžių... galėčiau pasirašyti šimtu procentų. Aš tai jau du kartus buvau jį radusi ir taip pat vėl pamečiau ir vėl bandau rasti iš naujo.
Šiems teiginiams taip pat yra viena pritčia. Kai žmogus visą gyvenimą ieškojo Dievo ir viną dieną priėjo namą ant kurio buvo parašyta "čia gyvena Dievas". Jis jau norėjo atidaryti duris, bet po to apsisuko ir ėmė bėgti nuo tos vietos kuo toliau...
Iš tiesų ieškojimas yra mūsų gyvenimo dalis, turbūt neįmanoma rasti visam laikui.
Mano tėvo puseserė išėjo į vienuolyną Vokietijoje. Dar prieš išeidama, ji bažnyčioje tiesiog "atsijugdavo" maldoje. Ją galėjo stumdyti, ji visiškai nekreipdavo dėmesio, visa buvo maldoje. Po to aiškus kelias buvo į vienuolyną.
Ji pasirinko griežčiausią regulą – basakojas karmelites...Po trijų metų buvo vienas įšventinimas, po 6 amžinieji įžadai...
Po devynių metų ji paliko vienuolyną ir grįžo namo. Sakė, kad ten Jo nėra...
Po kelių metų pradėjo ieškoti vėl ir vėl išėjo į vienuolyną...
Vis tik tas laikotarpis, kai randi yra nuostabus...Dėl jo tikrai verta ieškoti.
Atsakyti
Iš tiesų tai labai gera skaityti tokius post'us.
Ramiau pasidaro. Kartais man atrodo, kad aš tokia niekam tikus. Ieškau Dievo, kai sunku. Bet gal daugelis mūsų tokių, ieškom, kai sunku, gal net randam, aprimstam, tada užsimirštam, vėl nereikia. Paskui vėl ieškom.
va ir dabar aš ieškau, bet širdyje dar neradau smile.gif
bet gal rasiu smile.gif
Atsakyti
Tikrai. Atrodo kai randi, atsiputi ir galvoji...va uzpludo ir mane gyvenimo pilnatve, dabar viskas bus tik gerai. Bet viena diena atsibundi ir jauti, kad neberandi jo, ir vel reikia ieskot is naujo. doh.gif Bet matyt reikia dziaugtis tuo, kad yra sirdyje tas poreikis ji rasti, kad yra poreikis ieskoti. Jauti dvasini skausma, nes pajutes pilnatve, vel jauti tustuma. ,bet istikruju tai yra malone, kuria jis duoda tau....galimybe...vel ir vel ji atrasti...Kartais tuo sunku patiketi, priimti kaip dar viena isbandyma, bet po kurio laiko ateina supratimas, kad tai yra tiesa.

Nerasau tei nei is jokiu knygu, nei is zymiu zmoniu citatu....Viskas is asmenines patirties wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 10, 15:22)
Tikrai.  Atrodo kai randi, atsiputi ir galvoji...va uzpludo ir mane gyvenimo pilnatve, dabar viskas bus tik gerai. Bet viena diena atsibundi ir jauti, kad neberandi jo, ir vel reikia ieskot is naujo.  doh.gif  Bet matyt reikia dziaugtis tuo, kad yra sirdyje tas poreikis ji rasti, kad yra poreikis ieskoti. Jauti dvasini skausma, nes pajutes pilnatve, vel jauti tustuma. ,bet istikruju tai yra malone, kuria jis duoda tau....galimybe...vel ir vel ji atrasti...Kartais tuo sunku patiketi, priimti kaip dar viena isbandyma, bet po kurio laiko ateina supratimas, kad tai yra tiesa.

Nerasau tei nei is jokiu knygu, nei is zymiu zmoniu citatu....Viskas is asmenines patirties  wub.gif


man tai biški neramu, kad tas poreikis manyje tos labai jau savanaudiškas - kad būtų lengviau, kad ištverčiau. ne tai, kad neramu, bet gal kiek nenuoširdu..nežinau net kaip įvardyti.
Atsakyti
QUOTE(mireja @ 2007 08 10, 15:22)
Tikrai.  Atrodo kai randi, atsiputi ir galvoji...va uzpludo ir mane gyvenimo pilnatve, dabar viskas bus tik gerai. Bet viena diena atsibundi ir jauti, kad neberandi jo, ir vel reikia ieskot is naujo.  doh.gif  Bet matyt reikia dziaugtis tuo, kad yra sirdyje tas poreikis ji rasti, kad yra poreikis ieskoti. Jauti dvasini skausma, nes pajutes pilnatve, vel jauti tustuma. ,bet istikruju tai yra malone, kuria jis duoda tau....galimybe...vel ir vel ji atrasti...Kartais tuo sunku patiketi, priimti kaip dar viena isbandyma, bet po kurio laiko ateina supratimas, kad tai yra tiesa.

Nerasau tei nei is jokiu knygu, nei is zymiu zmoniu citatu....Viskas is asmenines patirties  wub.gif


Nu visiškai sutinku... mano patirtis apsoliučiai tokia pati...Net negaliu patikėti...
Papildyta:
Kaip malonu sutikti bendramičių, su tokiais pačiais išgyvenimais... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winia @ 2007 08 10, 15:15)
Iš tiesų tai labai gera skaityti tokius post'us.
Ramiau pasidaro. Kartais man atrodo, kad aš tokia niekam tikus. Ieškau Dievo, kai sunku. Bet gal daugelis mūsų tokių, ieškom, kai sunku, gal net randam, aprimstam, tada užsimirštam, vėl nereikia. Paskui vėl ieškom.
va ir dabar aš ieškau, bet širdyje dar neradau smile.gif
bet gal rasiu smile.gif

rasi tu Dieva, tikrai rasi tau noriu palinketi sito. 4u.gif
Atsakyti
Del savo egoizmo savo vidiniame gyvenime nuolat jauciame itampa tarp Dievo valios ir savo valios. Kadangi gyventi tikejimu-tai glaustis prie Dievo ir jo valios, reiskia, kad visu blogybiu pagrindas yra savo valios ieskojimas. Atrasti Dieva savyje reiskia, kad kad kai Jo valia nesutampa su musu valia, mes leidziame jam griauti ir ardyti musu planus.
Atsakyti