Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

As tikiu, kad yra kazkastai, tikiu, kad kiekvienam zmogui yra nulemtas savas likimas, kad zmones gyvena tikrai ne viena karta.
Taciau katalikiskas tikejimas ir baznycia man yra nepriimtina.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 01 23, 19:10)
Ieškoti niekada nevėlu, o įvairiausių dvejonių išbandytas tikėjimas įgauna daugiau svorio. Linkiu Tau švelnaus Dievo vedimo tavosiose paieškose. 4u.gif


Ačiū. Žinau, kad nevelu, bet pagalvoju- kodėl dažniausiai žmonės pradeda ieškoti kelio į Dievą po to, kai visiškai sudirba savo gyvenimus, pridaro blogio sau ir kitiems? Atrodo, nuo pat vaikystės žinom, kaip reikėtų gyventi, bet niekam nesinori mokytis iš svetimų klaidų, visiems reikia pridaryt savų...
O paskui pradėdam ieškoti- gal iš baimės (mano atvėju- taip, iš baimės, nes bijau savęs), gal iš vienatvės...
Atrodo, žinom kelią, bet patys norim keliauti klystkeliais. Kodėl?..

čia retorinis klausimas, atsakymo į jį nereikalauju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 11 26, 19:43)
Tikiuosi, grožinės literatūros nelaikai patikimu informacijos apie realius faktus šaltiniu? smile.gif O tikėti reikia ne bažnyčia, o Dievu - tuomet ir ją gali vertinti objektyviai: nei kaip siaubą baubą, nei kaip tobulybę. mirksiukas.gif



O Biblijoj surašyti faktai patikrinti?? Įrodymai yra?
Atsakyti
QUOTE(Aidar @ 2007 01 25, 14:15)
O Biblijoj surašyti faktai patikrinti?? Įrodymai yra?

Nereikėtų Biblijos vertinti kaip istorijos vadovėlio, tačiau faktų, kurie mokslininkų ištyrinėti ir patvirtinti, tikrai daug. Jai niekada neprilygs jokia knyga, kurios tikslas vien trumpam nustebinti pasaulį.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 24, 18:06)
Ačiū. Žinau, kad nevelu, bet pagalvoju- kodėl dažniausiai žmonės pradeda ieškoti kelio į Dievą po to, kai visiškai sudirba savo gyvenimus, pridaro blogio sau ir kitiems? Atrodo, nuo pat vaikystės žinom, kaip reikėtų gyventi, bet niekam nesinori mokytis iš svetimų klaidų, visiems reikia pridaryt savų...
O paskui pradėdam ieškoti- gal iš baimės (mano atvėju- taip, iš baimės, nes bijau savęs), gal iš vienatvės...
Atrodo, žinom kelią, bet patys norim keliauti klystkeliais. Kodėl?..

čia retorinis klausimas, atsakymo į jį nereikalauju smile.gif

Į šį klausimą atsakymo tikriausiai ieškojo jau Adomas ir Ieva, kai teko palikti rojų. Tokie jau mes esam - žmonės... Neišmanome kaip elgtis su savo laisve rinktis gėrį arba blogį. Jei renkamės tai, kas atrodytų gera ir teisinga, jaučiamės tarsi nuskriausti, nes kažkas kitas gali sau leisti bet ką, o kai pasirenkam tą bet ką, pajuntam, kad kažkas nebeleidžia turėti to, kas yra gera ir teisinga. Aš nežinau, kuris žmogus yra stipresnis savo vidumi - ar tas, kuris perėjo visus įmanomus klystkelius ir galiausiai suprato, jog tai nebuvo TAS kelias, ar kuris nuo mažumės uoliai saugojosi didesnių klaidų. Išoriškai pirmojo gyvenimas į gera gali pasikeisti radikaliai, antrojo - tik šiek tiek.
Atsakyti
Nereikia biblijos skaityti kaip dokumentikos. Reikia skaityti tarp eilučių ir gilintis į tai kas joje yra svarbiausia. Koks skirtumas ar jie buvo tikri ar išgalvoti, tik nereikia iš to kulto daryti ( čia tik mano asmeninė nuomonė jos niekam neperšu). Manau kiekviena knyga yra gera kuri moko mylėti, atleisti, gerbti ir t.t. Bažnyčia manau yra visai kas kitka, tai jau savotiška politika( tik mano nuomonė biggrin.gif ). O tas pats Koranas yra lygiai tokia pat gera knyga, nes ji moko tų pačių dalykų taip pat švelniai ir gražiai. Taigi, knygos yra gerai kai jos yra šviesios, švarios ir įkvepiančios. Tad tie kurie gilinasi į faktus (pati neseniai kapsčiausi ir pykau wink.gif )nemato esmės. Aš žaviuosi biblija, bet nesižaviu Bažnyčia. Todėl juos šiek tiek atskiriu. Man biblija yra tik grožinis kūrinys, parašytas labai galvoto ir šviesaus žmogaus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 25 sausio 2007 - 17:24
Tikiu. O kokia dalį gyvenime ? Sunku apibrėžti tą ribą....
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 01 25, 18:22)
Man biblija yra tik grožinis kūrinys, parašytas labai galvoto ir šviesaus žmogaus smile.gif

(Bibliją rašė ne vienas žmogus.)
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2007 08 04, 18:24)
(Bibliją rašė ne vienas žmogus.)

Ir net labai ne vienas mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 01 25, 18:22)
Nereikia biblijos skaityti kaip dokumentikos. Reikia skaityti tarp eilučių ir gilintis į tai kas joje yra svarbiausia. Koks skirtumas ar jie buvo tikri ar išgalvoti, tik nereikia iš to kulto daryti ( čia tik mano asmeninė nuomonė jos niekam neperšu). Manau kiekviena knyga yra gera kuri moko mylėti, atleisti, gerbti ir t.t. Bažnyčia manau yra visai kas kitka, tai jau savotiška politika( tik mano nuomonė biggrin.gif ). O tas pats Koranas yra lygiai tokia pat gera knyga, nes ji moko tų pačių dalykų taip pat švelniai ir gražiai. Taigi, knygos yra gerai kai jos yra šviesios, švarios ir įkvepiančios. Tad tie kurie gilinasi į faktus (pati neseniai kapsčiausi ir pykau wink.gif )nemato esmės. Aš žaviuosi biblija, bet nesižaviu Bažnyčia. Todėl juos šiek tiek atskiriu. Man biblija yra tik grožinis kūrinys, parašytas labai galvoto ir šviesaus žmogaus smile.gif

Tai ne grožinis kūrinys.
Atsakyti
Dievas yra ir jis visada buvo. Tik mes zmones uzblokuojame ta kelia i bendravima su juo. Kai jo saukiesi-jis visada salia. I visas maldas buna atsakyta, aisku kartais ne taip kaip tikejaisi, bet vistiek atsako. Kiekvienas zmogus turi individualia patirti religine prasme. Viena tik galiu pasakyti-Dievas yra. Labai ivairiai ir skirtingais gyvenimo etapais zmones tai suvokia. Dziaugiuosi,kad man nereikejo laukti senatves kad tai suprasciau. O stebuklu buvo daug mano gyvenime ir zenklu kuriu butu neimanoma paaiskinti logiskai.
Biblija-isminties knyga. Ten yra viskas ka reikia zinoti gyvenant. Galima rasti visus atsakymus i rupimus klausimus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tikiu į dievą, kuris yra visuma ir visur smile.gif Ir gerbiu visas religijas, nes juk ne dievo pavidale esmė 4u.gif Pati labai retai vaikštau į bažnyčią, tačiau man malda - tai pasikalbėjimas su dievu, ir aš galiu melstis bet kur - man maldai bažnyčia nebūtina. Sutinku su tuo, kad Biblija - nuostabi knyga, nebūtina būti krikščioniu, kad joje rastum atsakymus į visus klausimus. ax.gif
Atsakyti