Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Zitlali @ 2006 11 26, 22:21)
Ar kas nors is jusu matet ,,Da Vincio kodas"? Ar tai nepakeite jusu tikejimo baznycia? Man tai tik dar labiau atvere akis smile.gif

Kuria prasme "atvėrė akis"? Tikiuosi, grožinės literatūros nelaikai patikimu informacijos apie realius faktus šaltiniu? smile.gif (Jei neklystu, šiai knygai aptarinėti yra atskira tema forume, tad nemanau, kad verta apie tai plėstis ir čia).

O tikėti reikia ne bažnyčia, o Dievu - tuomet ir ją gali vertinti objektyviai: nei kaip siaubą baubą, nei kaip tobulybę. mirksiukas.gif
Atsakyti
Dauguma cia pasisakanciu kalbat apie biblija, baznycia, apie kunigus. Tai ir klausiu, ar po to filmo nepasikeite jusu poziuris. Nepyk, galiu apie tai cia ir neberasyti smile.gif Nemaciau tos temos o ir paieska nesinaudojau.
Grozine literatura? Hm.. o tikrinai faktus? smile.gif Idomu kodel tada Vatikanas nori uzdrausti rodyti sita filma.. Tiek to.. Atsiprasau, kad ne vietoj apie tai kalbu wink.gif Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2006 11 26, 21:49)
Dauguma cia pasisakanciu kalbat apie biblija, baznycia, apie kunigus. Tai ir klausiu, ar po to filmo nepasikeite jusu poziuris. Nepyk, galiu apie tai cia ir neberasyti smile.gif Nemaciau tos temos o ir paieska nesinaudojau.
Grozine literatura? Hm.. o tikrinai faktus? smile.gif Idomu kodel tada Vatikanas nori uzdrausti rodyti sita filma.. Tiek to.. Atsiprasau, kad ne vietoj apie tai kalbu wink.gif Gero vakaro  4u.gif




Kad tas filmas nesamonė . Filmas visiška erezija neegzistuojanti tikrovė .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Happymother: 26 lapkričio 2006 - 23:07
QUOTE(Zitlali @ 2006 11 26, 21:21)
Ar kas nors is jusu matet ,,Da Vincio kodas"? Ar tai nepakeite jusu tikejimo baznycia? Man tai tik dar labiau atvere akis smile.gif

Jau yra pateikti konkretus faktai, kurie pilnai paneigia Da Vincio kode pateiktas teorijas. Skaiciau laikrastyje mokslininku pateiktus faktus apie tai, kad visos tos Brown-o pateiktos teorijos - visiska nesamone. Autorius panaudojo TIK realiai egzistavusius bendriju pavadinimus.
Atsakyti
Sveikos,
Aš tikiu į Dievą. Sąmoningai save tikinčiąją galiu vadint kokį dešimt metų. Anksčiau galima sakyti tikėjimas svyravo. O man bažnyčia patinka. Aišku nueinam mes ten tik sekmadienį.Kaune man labai patinka Prisikėlimo bažnyčia, Įgulos(Soboras) ir Katedra,Šv.Gertrūdos bažnytėlė. Vilniuj tai būtinai nueinam į Katedrą ir Aušros vartus. Man ten labai gera aura smile.gif Atsigaunu smile.gif
Kunigų kunigas man tai a.a. tėvas Stanislovas. Nuostabus žmogus ir dvasininkas...
O iki to,kad save laikyt dora krikščione tai man dar toli blush2.gif Tobulėju,bet labai lėtai... unsure.gif
O tas nepasitikėjimas bažnyčia ir kunigais irgi juk nuo mūsų pačių priklauso...Man tai labai keistai atrodo,kad žmogus eina į Mišias,atrodo,kad susikaupęs meldžiasi,o po mišių vos ne alkūnėm kelią skinasi pro duris lauk...Ir turbūt tuoj pat prastai pagalvoja apie artimą savo ir t.t....Man atrodo,kad jei katalikai ar kiti tikintieji elgtųsi,kaip tikintieji,tai ir nuomonė į tikėjimą pasikeistų...Na,o jei visi dešimt Dievo įsakymų laikytųsi tai būtų šventieji....
Mano tokia nuomonė...
Nors paprasčiausia pasiilgsti žmonėse žmoniškumo:pagarbos,tolerancijos,geraširdiškumo,nuoširdumo. Atrodo nedaug,bet ir pačiam tokiu būti sunku smile.gif Reikia daug pasistengt,kad kitą suprastum-pateisintum,juk pasmerkt yra lengviausia.
Atsakyti
Man Dievas yra kaip zeme, mano pagrindas. Jis man dovanoja VISKA. Noreciau labiau pasitiketi.
Atsakyti
Žinot, aš iš tikrųjų labai gerbiu keikvieno nuomonę išsakytą čia. Tiek aklai tikinčius Dievu, tiek netikinčius. Tik aš niekada nesuprasiu ir niekada neįtikėsiu į jokio žmogaus žodžius kurie yra priešpastatomi kaip akivaizdi tiesa. Kas yra tiesa? Tai, ką matai, jauti, gali paliesti? Jau vien tai, kad žmogus kalba, jog vienas ar kitas dalykas yra 100-tą procentinė tiesa, parodo, jog pats sau prieštarauja. Jums net mokslininkai pasakys, kad absoliučios tiesos nėra, kaip ir absoliutaus melo smile.gif Juk jie visada patys naudoja terminus, kaip ,,manoma, spėjama" ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Zitlali @ 2007 01 23, 16:08)
Kas yra tiesa? Tai, ką matai, jauti, gali paliesti? Jau vien tai, kad žmogus kalba, jog vienas ar kitas dalykas yra 100-tą procentinė tiesa, parodo, jog pats sau prieštarauja. Jums net mokslininkai pasakys, kad absoliučios tiesos nėra, kaip ir absoliutaus melo smile.gif Juk jie visada patys naudoja terminus, kaip ,,manoma, spėjama" ir t.t.

Tai, kad absoliuti tiesa nėra galutinai apčiuopiama žmogui, nei kiek nepaneigia jos egzistavimo. Moksininkai "mano, spėja", kartu tikėdami, jog taip labiau pažins tai, kas tikrai yra, ką tikrai galima vadinti tiesa. Bet tiesą įmanoma pažinti ne vien žinojimu, bet ir tikėjimu - aišku remiantis mokslininkų logika tai pernelyg rizikinga, nes gali labai apsigauti, bet kita vertus nesame robotai, gyvenantys vien tam, kad kauptume informaciją ir nuo jos kiekio tiesiogiai priklausytų mūsų laimė. Kartais reikia nusimesti tą "mokslininko" požiūrį į gyvenimą ir pamatyti, koks jis vis dėlto gražus.
Atsakyti
Taip, pritariu ką kalbate, tiesiog norėjau pasakyti, kad kai kurie žmonės įtiki į savo nuomonę per smarkiai, nepalikdami sau ir kitiems vietos abejoti. O juk tik per klaidžiojimus ir dvejones atrandi ,,savo" tiesą. Ar ne? smile.gif Aš tiesiog lenkiau į tą pusę, kad palikime vieni kitiems vietos kvėpuoti.. Ir nesibarkime kai nuomonės šiek tiek išsiskiria smile.gif Mes per daug skirtingi, kad būtumėm visi vienodi. Ir tikėjimas, kaip ir Dievas, kiekvienam yra kitoks. Jeigu tik nuo to sąvojo Dievo žmogus yra iš tiesų geresnis, jei tikėjimas į kurią nors iš religijų ar tiesiog į gamtą verčia kitus, jį supančius žmones jaustis geresniais, tai Valio wink.gif Ir labai baisu kai yra peršama kitokia nuomonė per pyktį ir aklą netolerantiškumą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zitlali: 23 sausio 2007 - 16:13
QUOTE(Bonifacija @ 2006 01 16, 01:08)
Kokia dalele jusu gyvenimo uzima Dievas? Ar tikite juo?


Mano gyvenime tikėjimas užima tam tikrą dalį- tiesą, ne tokią didelę, kokios vertas. Tikiu- taip, vienareikšmiškai. Ar myliu- čia klausimas.
Šiuo metu esu gilioj dvasinėj krizėj. Galiu pasakyti, kad iš naujo pažvelgiau į tikėjimą. Tam padėjo vienas atsitiktinis pokalbis su visiškai netikinčių žmogumi. Supratau, kad gyvenu absurdo pasaulyje ir trokštu už kažko užsikabinti.
Bet turiu dar daug neatsakytų klausimų, prieštaravimų savo viduje.
Galima sakyti, tik pradėjau ieškoti kelio į Dieva, į save. Nežinau, kas iš viso to išeis.
Atsakyti
Gyvenu ateistinių pažiūrų šeimoje cool.gif Tai viską ir pasako. Mums Dievo klausimas net neaktualus.
Atsakyti
QUOTE(Mama_anarchija @ 2007 01 23, 18:04)
Šiuo metu esu gilioj dvasinėj krizėj. Galiu pasakyti, kad iš naujo pažvelgiau į tikėjimą. Tam padėjo vienas atsitiktinis pokalbis su visiškai netikinčių žmogumi. Supratau, kad gyvenu absurdo pasaulyje ir trokštu už kažko užsikabinti.
Bet turiu dar daug neatsakytų klausimų, prieštaravimų savo viduje.
Galima sakyti, tik pradėjau ieškoti kelio į Dieva, į save. Nežinau, kas iš viso to išeis.

Ieškoti niekada nevėlu, o įvairiausių dvejonių išbandytas tikėjimas įgauna daugiau svorio. Linkiu Tau švelnaus Dievo vedimo tavosiose paieškose. 4u.gif
Atsakyti