Įkraunama...
Įkraunama...

Dievas jūsų gyvenime

QUOTE(Zmogiux @ 2006 10 27, 14:24)
Pasekmės prisidirbus visada lieka, nežiūrint į tai ar tu tiki ar ne  mirksiukas.gif


Va va, apie ką ir šneka. Tai tada kam ta išpažintis reikalinga-kad sąžinė negraužtų?
Pasidariau abortą, nuėjau išpažinties, man atleido, ir viskas. Ar ne?
Aš ne prieš išpažintį, tiesiog tokios mintys kilo...
Bet Dievas, nepaisant visko, mus priims kaip vaikus paklydėlius su vaišėmis... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 27, 15:52)
Va va, apie ką ir šneka. Tai tada kam ta išpažintis reikalinga-kad sąžinė negraužtų?
Pasidariau abortą, nuėjau išpažinties, man atleido, ir viskas. Ar ne?

Niekas nesako, kad ir viskas - kiek man žinoma, paskutinis Susitaikinimo sakramento etapas - stengtis pasikeisti, nebekartoti klaidų, kiek įmanoma, taisyti jau padarytas. Aišku dėl aborto vargiai ką bepakeisi, bet neretai jį pasidariusios moterys daugiau ar mažiau kenčia psichologiškai visą likusį gyvenimą ir aš nemanau, kad išpažintis yra pats blogiausias būdas neatsidurti vasaros 5. Aš nekalbu apie tuos atvejus, kai išpažinties nueinama grynai formaliai, o apie tuos, kurie pakeičia gyvenime labai daug. Kartais tie atleidimo žodžiai, ištarti kito žmogaus lūpomis, padeda atleisti ir sau. Dievas netrokšta, kad kentėtume, jei to nusipelnėme, Jis duoda gyvenimą, kurio bent likusią dalį po padarytų kad ir didžiausių kvailysčių galėtume nugyventi pagal Jo valią. Prieš Jo meilę nublanksta visi karmos dėsniai ar pan. išprotavimai - tiesiog ji yra "beprotiška", kartais netgi be jokios mums įprastos logikos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiux @ 2006 10 26, 12:58)
Į Bažnyčią tikintysis paprastai eina, ne tam kad kažkas jam įkrėstų tikėjimo, jis jau ir taip tiki. Einama, kaip į pasimatymą su mylimuoju, draugu. Juk kai myli kokį nors žmogų nori su juo praleisti kažkiek laiko, pabendrauti, tai vat ir į Bažnyčia einama susitikti su Dievu, susijungti su Juo per Šv. Sakramentą (kitur to padaryt neįmanoma). Taip pat susitikti ir pabendrauti su kitais tikinčiaisiais, melstis kartu.


Nesuprantu, kodėl tik bažnyčioje galima susijungti ar pasimatyti su Dievu?
DIEVAS YRA VISUR. Regis tai žodžiai iš katekizmo. Man tai daug pasako ir tai yra labai svarbu. Turim matyti Dievą kiekviename iš mūsų, juk esam jo kūriniai! Dievas yra kiekviename augalėlyje, kiekviename gyvame sutvėrime, kiekviename akmenyje, žemėje, vandenyje, saulėje, galaktikoje. Dievas sukūrė visą Visatą. Dievas yra Meilė. Galiu su juo bendrauti per visą jo kūriniją ir tiesiogiai. Kam man eiti į bažnyčią? Ar jo ten yra daugiau negu visur kitur? Nemanau. Čia yra tik tikėjimo dalykas, jei tiki, kad jis tik ten... kas belieka, tik eiti į tuos retus pasimatymus... g.gif
Aš su juo betarpiškai bendrauju kiekvieną dieną. Ir visi mes tai darom, suvokiam tai ar ne, tikim juo ar ne. Nesvarbu kokiu vardu jį vadinsim Dievu, Visata, lemtimi, aukštesniąja jėga, atsitiktinumu, Krišna, Mahomedu ar kaip kitaip.

Papildyta:
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 27, 18:32)
Niekas nesako, kad ir viskas - kiek man žinoma, paskutinis Susitaikinimo . Dievas netrokšta, kad kentėtume, jei to nusipelnėme, Jis duoda gyvenimą, kurio bent likusią dalį po padarytų kad ir didžiausių kvailysčių galėtume nugyventi pagal Jo valią. Prieš Jo meilę nublanksta visi karmos dėsniai ar pan. išprotavimai - tiesiog ji yra "beprotiška", kartais netgi be jokios mums įprastos logikos. smile.gif


Prieš meilę karmos dėsniai iš tiesų nublanksta.
"Karma negali būti vien paprasta atpildo ir bausmės sistema, kadangi tai kelias į meilę." D. Chopra.
O kad meilė dažnai prasilenkia su protu, tai tikra tiesa drinks_cheers.gif . Mūsų širdies balsas yra Dievo balsas mumyse. Tik reikia išmokti jį išgirsti, nes dažnai jį nustelbia racionalus, tik priežastį ir pasekmę težinantis protas.
Atsakyti
QUOTE(Kristaline @ 2006 10 29, 20:31)
Nesuprantu, kodėl tik bažnyčioje galima susijungti ar pasimatyti su Dievu?
DIEVAS YRA VISUR. Regis tai žodžiai iš katekizmo. Man tai daug pasako ir tai yra labai svarbu. Turim matyti Dievą kiekviename iš mūsų, juk esam jo kūriniai! Dievas yra kiekviename augalėlyje, kiekviename gyvame sutvėrime, kiekviename akmenyje, žemėje, vandenyje, saulėje, galaktikoje. Dievas sukūrė visą Visatą. Dievas yra Meilė. Galiu su juo bendrauti per visą jo kūriniją ir tiesiogiai. Kam man eiti į bažnyčią? Ar jo ten yra daugiau negu visur kitur? Nemanau. Čia yra tik tikėjimo dalykas, jei tiki, kad jis tik ten... kas belieka, tik eiti į tuos retus pasimatymus...  g.gif
Aš su juo betarpiškai bendrauju kiekvieną dieną. Ir visi mes tai darom, suvokiam tai ar ne, tikim juo ar ne. Nesvarbu kokiu vardu jį vadinsim Dievu, Visata, lemtimi, aukštesniąja jėga, atsitiktinumu, Krišna, Mahomedu ar kaip kitaip.


Pilnai sutinku su tuo, kad Dievas yra visur, niekada nesakiau kad TIK Bažnyčioje, bet Komunija dalinama tik Bažnyčioje ir realus susijungimas su Jėzumi per Komuniją galimas tik čia. Kalbėdama apie Bažnyčią, neturiu omeny pastato, Mišios gali būti aukojamos ir šiaip kokioje kitoje vietoje. Ir man labai svarbu, kaip aš jį vadinsiu, nes aš tikiu į konkretų Dievą, Mylintį Dievą, o ne į "kažką"... Tikėti "kažką", tai tolygu vaikščioti kaip tam karaliui nuogam su nematomais drabužiais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiux @ 2006 10 30, 11:04)
bet Komunija dalinama tik Bažnyčioje ir realus susijungimas su Jėzumi per Komuniją galimas tik čia.

O čia dar labai ginčytinas klausimas. mastau.gif Visgi miltinis paplotelis ir yra miltinis paplotėlis, kad ir kokiu ten mikroskopiniu ar cheminiu būdu jį ištirsi. Tai nėra Kūnas tiesiogine prasme (priešingu atveju katalikai būtų kanibalai), vadinasi gali būti Kūnas tik netiesiogine prasme. O jei netiesiogine, vadinasi tai simbolika. O jei tas paplotėlis yra simbolis, vadinasi esmė nėra jame pačiame. O kur esmė? Ji širdyje, ji neapčiuopiama. Tad ar gali kas nors materialaus būti būtinybe Komunijai - susijungimui su Jėzumi?
Atsakyti
Bažnyčioje ir ne bažnyčioje galima priimti ir dvasinę komuniją.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 27, 14:52)
Va va, apie ką ir šneka. Tai tada kam ta išpažintis reikalinga-kad sąžinė negraužtų?
Pasidariau abortą, nuėjau išpažinties, man atleido, ir viskas. Ar ne?
Aš ne prieš išpažintį, tiesiog tokios mintys kilo...
Bet Dievas, nepaisant visko, mus priims kaip vaikus paklydėlius su vaišėmis... smile.gif

O as manau, kad jei tikrai gailiesi uz aborta ir gauni atleidima (as nekalbu apie tokius atvejus, kai kita menesi vel reikia gailetis del aborto), tai ir viskas. Nes jei tiki, kad uz tai bus kazkas blogo, reiskia Dievas - kerstingas?
Atsakyti
Dievas nėra kerštingas, bet kai nužudai Meilę- šiuo atveju vaiką- pasekmės lieka...Gali kiek nori atgailauti...
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2006 10 30, 22:22)
Dievas nėra kerštingas, bet kai nužudai Meilę- šiuo atveju vaiką- pasekmės lieka...Gali kiek nori atgailauti...

Taip, pasėkmės lieka, bet jos gali būti dvejopos: arba žudanti graužatis, arba visiškai kitoks GYVENIMAS, suvokus savo kaltę ir atpirkimą. Ačiū Dievui, kad per Jo auką įmanomas antrasis variantas.
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2006 10 30, 21:36)
Taip, pasėkmės lieka, bet jos gali būti dvejopos: arba žudanti graužatis, arba visiškai kitoks GYVENIMAS, suvokus savo kaltę ir atpirkimą. Ačiū Dievui, kad per Jo auką įmanomas antrasis variantas.

thumbup.gif friends.gif
Atsakyti
Tikiu Dievu, be abejo. Neisivaizduoju savo gyvenimo be tikejimo. Bet nemegstu jokiu religiniu ritualu. Svarbiausia tai, kas musu sirdyse. Dievo neimanoma apgauti - vis tiek mato visas musu mintis ir zino uzmacias. Esu isitikinusi, kad butent Jis jau senu seniausiai suplanaves musu gyvenima. Jei eisim, kur sirdis veda, viskas bus liuks. O visus gyvenimo ivykius, net labai blogus, reikia vertinti kaip pamokas. Patikekit, is tikruju musu laimes pojutis priklauso nuo vidiniu isitikinimu, nuo to, kaip sugebam vertinti kiekviena smulkmena: jei jaudinsimes, nerimausime, bijosim ateities, smerksim, kaltinsim kitus, tik patys busim nelaimingi! isitikinau tuo simtus kartu savo gyvenime, kol ismokau kontroliuot savo mintis. Aisku, tam mokymuisi nera ribu... Man labai patinka stai tokia mintis: "Jei prarasi tikejima Dievu, prarasi viska. Bet jei gyvenime neteksi visko, bet liks tikejimas Dievu - NIEKO NEPRARASI!"
Atsakyti
Vaizgante, jei Tu kad ir mintyse nuosirdziai paprasei Dievo atleidimo del aborto, Jis tikrai atleido. Svarbiausia - nuosirdumas, ne siaip beprasmis ritualas. Juk biblijoj raso, kad Jis atleidzia BET KOKIAS nuodemes, kurias ispazistam. (1Jono 1,9 Jeigu išpažįstame savo nuodėmes, Jis ištikimas ir teisingas, kad atleistų mums nuodėmes ir apvalytų mus nuo visų nedorybių.) Tikrai nemanau, kad del kiekvienos nuodemes atleidimo reikia eiti i baznycia. Biblijoj parasyta, kad TIK vienas yra tarpininkas tarp zmogaus ir Dievo - Jezus Kristus (1 Tim 2,5).
Atsakyti