Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(rosebud1 @ 2010 08 20, 11:47)


negražūs schmoll.gif nebent ilga suknia ir jų visai nesimatys, tai iš bėdos galima ir tokius
Papildyta:
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 14:04)


Tokius tai tik prie trumpos suknelės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 19, 20:27)
O kiek jūs mokėjot, jei nepaslaptis? blush2.gif

As irgi 100Lt mokejau 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 20, 11:14)
tokie paprastuciai, bet lb grazus thumbup.gif

Buten tokiu paprastu ir ieskojau, tik labai buvo sunku rasti, nes dazniausiai dar kazko prikabinta buna,bet pasiseke ir dziaugiuosi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 20, 19:03)
As irgi 100Lt mokejau 4u.gif

panašiai ir aš drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 20, 12:41)

Ant kojytes graziai atrodo, patys bateliai man grazus,bet kaspinelis tai nelabai,nesideciau tokiu blush2.gif Bet svarbu Jums tiko ir patiko,jei buvot priderine prie jaunikio,tai manau atrodet graziai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 08 20, 19:06)
panašiai ir aš drinks_cheers.gif

thumbup.gif as ir buvau pasiryzusi moketi maksimum 150Lt, nes nematau prasmes moketi kalna pinigu uz batelius,kuriuos nezinau ar daug kartu uzsidesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 13:04)
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif


Man grazu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 08 20, 07:28)
Nerealus bigsmile.gif Gal nuoroda? ax.gif

Vat kur pirkti tokiu galima rasti, tai net ir nezinau g.gif Reiktu gerokai kratyti interneta, manau atrastumet mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(shatene @ 2010 08 20, 08:57)
Bateliai tikrai super, kaip tik prie trumpos suknios, kad visas jų grožis, tiksliau padas matytųsi  laugh.gif Na, bet aš asmeniškai rinkčiausiai gal kiek spalvingesnius, žaismingesnius smile.gif


Mano suknele bus si:
suknyte
Tai as galvoju jei bu dar batai kokie imantrus, gal kaip tik jau per daug zaisminga viskas bus g.gif Dar tokius batelius radau, kaip tik tokiu spalvu kaip ir suknyte ax.gif Bet jau kazkokie paprastesni nei anie kur ikeliau unsure.gif

batai
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 08 20, 10:59)
Man atrodo, kad užtenka. Nes tavo suknelė labai puošni, kiek pamenu ir gėlė vienoj pusėj pritvirtinta rolleyes.gif Va būtent tokius aš ir įsivaizduočiau prie tavo suknelės bigsmile.gif

Vat as irgi galovju, kad jau sunelej nemazai pusnumo akcentu biggrin.gif tai gal to ir pakas. bet sie bateliai tai velniai brangus, kainuoja 133$ unsure.gif Bandysiu kazkaip gal pigiau kur nors rasti, jei ne - kazka identisko ieskosiu ax.gif Dabar paziurejau kad kitose parduotuvese jie kainuoja nuo 600-800 $ ir dar daugiau, tai tas 130$ tik kapeikos lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 20 rugpjūčio 2010 - 19:38
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 19:22)


Va dabar tai tikrai idealus derinukas wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 20, 18:46)
Va dabar tai tikrai idealus derinukas  wub.gif

Manai sitie white/nude graziau nei tie pirmieji mano rodyti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 21:32)
Manai sitie white/nude graziau nei tie pirmieji mano rodyti?  g.gif

Man asmeniskai grazu abu variantai, bet as gal pasirinkciau white/nude g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 20, 22:08)

tie paskutiniai balti graziau ziurisi bent jau realiai ,vis dar skauda sirdi juos pamacius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 20:28)
Buna, tik sunkiai man sekasi ieskoti blush2.gif noriu paprastu kazko panasaus arba visai be nieko:


QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 20:47)
O as jauciu ir liksiu basa doh.gif  Siandien aplandziojau Pnorama,Europa,Akropoli ir Oza ir nieko neradau doh.gif  doh.gif  doh.gif  Net nezinau kur dar ieskot g.gif


taigi visada galimaa siutis! mirksiukas.gif

QUOTE(Monikela @ 2010 08 18, 20:45)
o kodel prie raudonu bateliu netiks kojines? rinkites visiskai netralias 20 denu geros kokybes kojines ir viskas bus ok wink.gif


as dejau 8 denu pedkelnes - ju visai nesimate, bet kojai tikrai su pedkelnemis daug smagiau bigsmile.gif




QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 20, 14:05)
Siuvausi CIA
Pasiuvo per koki menesiuka turbut (tik bantuka man kitos siuvejos dare). Kaibavo batukai 170 LTL  thumbup.gif Plius kaspineliai, taigi bendra kainas apie 200


ir as cia siuvausi!!! likau labai patenkinta!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 16:04)
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif
http://www.goertz.de...roductlisting#X


Panašios spalvos batelius mačiau Step tope, bet jie yra uždari, šiek tiek siaurėjančia nosyte ir su įspūdingu kulnu wink.gif žodžiu, klasika wub.gif
Atsakyti