Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 20, 14:05)
Siuvausi CIA
Pasiuvo per koki menesiuka turbut (tik bantuka man kitos siuvejos dare). Kaibavo batukai 170 LTL  thumbup.gif Plius kaspineliai, taigi bendra kainas apie 200


cia ne viena mergina siuvosi batukus, tai visos liko patenkintos, vadinasi kokybiskai padaro smile.gif o ir kaina lb gera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 20, 11:14)
siaip modeliuks tai lb grazus, bet man spalva tai negrazi schmoll.gif  atrodo kaip murzini, arba foto lb tamsios g.gif

Kad žinok jie truputį ir patepti jau, nes foto darytos tik db po šventės, o ne prieš, kai buvo nepriekaištingi.
Vienkartiniai tokie batukai smile.gif
Aš čia patalpinau juos norėdama parodyti būsimoms nuotakoms, kad galima nusipirkti vestuvėms tinkančius batelius ir neleidžiant krūvos pinigų, plius maniškių beveik nesimatė, tad man šis variantas idealiai tiko smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 08:43)
Netycia uzmaciau, pamaniau visai tiktu juoda-balta tematikai  smile.gif  g.gif

user posted image

Šie nuostabūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(augudai1 @ 2010 08 20, 14:12)
Kad žinok jie truputį ir patepti jau, nes foto darytos tik db po šventės, o ne prieš, kai buvo nepriekaištingi.
Vienkartiniai tokie batukai smile.gif
Aš čia patalpinau juos norėdama parodyti būsimoms nuotakoms, kad galima nusipirkti vestuvėms tinkančius batelius ir neleidžiant krūvos pinigų, plius maniškių beveik nesimatė, tad man šis variantas idealiai tiko smile.gif
Papildyta:

Šie nuostabūs  wub.gif


tai ok, as tiesiog issakiau savo pastebejimus 4u.gif tikiu, kad per vestuves jiebuvo tobuli mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 20, 12:41)
atrodo graziai tongue.gif
vestuviniu foto nenoriu viesinti,bet radau nuotrauka daryta matuojantis juos
user posted image


Irgi ne mano skonio, bantukai kaip mokinukės, bet svarbu jum gražu smile.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 08 20, 08:43)
Netycia uzmaciau, pamaniau visai tiktu juoda-balta tematikai  smile.gif  g.gif

user posted image


super, wow thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif
http://www.goertz.de...roductlisting#X
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 15:04)
labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif

Man tai gražūs ir tie blizgučiai, mano akimis žiūrint, neatrodo neskoningai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 16:04)
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif
http://www.goertz.de...roductlisting#X


man kazkaip cia visai tie blizguciai nieko g.gif kazkaip nelenda lb i akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 16:04)
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif
http://www.goertz.de...roductlisting#X

Na, mano galva, labai grazus bateliai mirksiukas.gif Tik galetu tos sirdutes (ar kokia ten forma) per viduriuka nebuti rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiniaskinas @ 2010 08 20, 15:04)
Sveikos merginos,

mano suknyte bus trumpa, ir nerealiai noriu prie jos gaut melynus batelius, bet deja deja, lietuvisku parduotuviu asortimentas labai nuvyle... galvoju gal prasyt drauges kad tokius man is Vokietijos atveztu, viskas butu tobula, tik labai abejoju del tu blizgiuku g.gif kita vertus proga gi ne kasdienine, gal visai ir nieko jie? kaip manot? 4u.gif
http://www.goertz.de...roductlisting#X


Tie blizguciai tai netrugdo, mano manymu, taciau kazkaip atrodo, kad patys bateliai realybeje neatrodys graziai... nezinau kodel, bet taip atrodo. O kokios medziagos jie?
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 08 20, 15:13)
Tie blizguciai tai netrugdo, mano manymu, taciau kazkaip atrodo, kad patys bateliai realybeje neatrodys graziai... nezinau kodel, bet taip atrodo. O kokios medziagos jie?


tai va cia ir minusas perkant is interneto, niekad nezinai kaip gyvai atrodys... Is nubuko odos jie, nu beveik tas pats kaip zamšas kaip suprantu smile.gif kokybė tai turetu but nebloga, nes jau kaina tai siaip ar taip beveik kosmine...
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 20, 11:33)
Sveikutes, pribrendau ir as ikelti savo batelius smile.gif Kaip minejau, juos siuvausi, o kaspineliai buvo priderinti prie jaunikio marskiniu  wub.gif


Modeliukas geras, tik man asmeniskai tas kaspinukas ne itin schmoll.gif puosiantis vestuvems nenaudociau langeliu motyvu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 08 20, 15:13)
Tie blizguciai tai netrugdo, mano manymu, taciau kazkaip atrodo, kad patys bateliai realybeje neatrodys graziai... nezinau kodel, bet taip atrodo. O kokios medziagos jie?

ziurint, kada jus ketinat juos detis, nes cia vakariniai bateliai. Vakare jie atrodytu puikiai, bet jei ceremonija diena ir suknele trumpa, gali atrodyti neskoningai. na, taip pat kaip vakarine suknele diena mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Monikela: 20 rugpjūčio 2010 - 16:16