Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 13:13)
O del kokybes tai Jus pim esate visiskai teisi, as ziurejau,kad mano skoni atitiktu ir man patiktu, nes tokiu daugiau niekur neradau,kiek parduotuviu apejau ir Gariunuose 3 kartus buvau biggrin.gif Atlaikys viena diena ir net daugiau, tik,kad neturesiu kur nesiot baltu,gal kada ir uzsidesiu prie kokios baltos sukneles vasara 4u.gif

Rasit vasara prie suknelių, sijonų tikrai kaip priderint irnesakyk.gif Be to, neturi jokių kaspinėlių, tai tikrai liks ateičiai thumbup.gif Gražūs bateliai ir kojos kokios wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 19, 18:23)
Rasit vasara prie suknelių, sijonų tikrai kaip priderint irnesakyk.gif Be to, neturi jokių kaspinėlių, tai tikrai liks ateičiai thumbup.gif Gražūs bateliai ir kojos kokios wub.gif

Oj aciu wub.gif rolleyes.gif O del priderinimo tai Jus turbut teisi, paprastus tokius lengviau pritaikyt praktiskai nei kokius imantrius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gintarelele @ 2010 08 13, 15:15)
gal nuotraukyte mirksiukas.gif

prašom smile.gif
http://tinypic.com/v...?pic=sqj9mo&s=4
http://tinypic.com/v...pic=2i07rs3&s=4
http://tinypic.com/v...pic=14mtklw&s=4
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo augudai1: 19 rugpjūčio 2010 - 19:06
QUOTE(liekna @ 2010 08 19, 01:34)
O del bateliu tai zinok neisivaziduoju net dar kokios spalvos reikes pirkti. Tai ka jau kalbeti apie modeli. Galvojau apie tokius kaip Mines bateliai (is Mikimauzo)  lotuliukas.gif Na kazka tokio paprasto batukai

Panašūs į maniškius ax.gif O šiaip manau, kad prie tavo suknelės balti batai schmoll.gif Juk suknelė irgi tokios ivory spalvos, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(augudai1 @ 2010 08 19, 20:05)

Sitie bateliai man buvo krite i aki Gariunuose (nezinau ar ten pirkot),tik mano dydzio nebuvo dviejuose vietose,jei butu,buciau pirkusi smile.gif Tik Jusu nuotraukose nelabai matau ar odiniai ir balti jie?
Papildyta:
QUOTE(Džiugilė @ 2010 08 19, 11:51)
Sveikos merginos,
gal galetumet patarti, kokios spalvos bateliai tiktu prie ilgos melsvos (pilksvai melsvos) sukneles?  blush2.gif Na suprantu, kad tinka melsvi, pilki, smeliniai, bet gal dar kokia spalva patartumet? gal kokia ryskesne tiktu...  blush2.gif

Aciu!  4u.gif

Na cia sunku pasakyti g.gif Jei paimsit ir uzsidesit siaip ryskius batus ir nederinsit tai ne kaip atrodys,bet jei bandysit kokiu elementu inesti tokios pat spalvos (pvz.geles,papuosalai ir pan.) tai bendras vaizdas gali neblogas gautis manau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 20:15)
Sitie bateliai man buvo krite i aki Gariunuose (nezinau ar ten pirkot),tik mano dydzio nebuvo dviejuose vietose,jei butu,buciau pirkusi smile.gif  Tik Jusu nuotraukose nelabai matau ar odiniai ir balti jie?


Šiuos pirkau Vilniaus g. įsikūrusioje, bet šiuo metu jau išsikėlusioje, parduotuvytėje batų butike už 40 litų, bet neseniai buvau batų kalne ir mačiau juos dar pigiau smile.gif
Jie medžiaginiai ir sidabro spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(augudai1 @ 2010 08 19, 20:18)
Šiuos pirkau Vilniaus g. įsikūrusioje, bet šiuo metu jau išsikėlusioje, parduotuvytėje batų butike už 40 litų, bet neseniai buvau batų kalne ir mačiau juos dar pigiau smile.gif
Jie medžiaginiai ir sidabro spalvos smile.gif

Aaa, tai ne tokius as maciau,panasus tik 4u.gif man buvo krite i aki balti ir tipo odiniai, kainuoja 100Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 20:19)
Aaa, tai ne tokius as maciau,panasus tik 4u.gif  man buvo krite i aki balti ir tipo odiniai, kainuoja 100Lt smile.gif

O kiek jūs mokėjot, jei nepaslaptis? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 10:49)
Na, va pagaliau suradau ir mano vargai su bateliais jau baigesi clap.gif  thumbup.gif

O, va man tokie grazu, ir paprasti ir elegantiski 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 08 19, 18:10)
Panašūs į maniškius ax.gif O šiaip manau, kad prie tavo suknelės balti batai schmoll.gif Juk suknelė irgi tokios ivory spalvos, ar ne? g.gif

Mhm, vadinasi white/nude. O ta nude tai tokia i rusvuma kiek ziuriu foto googlej g.gif
Va baciokus nude spalvos ismete visagale google biggrin.gif
nude shoes
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 19 rugpjūčio 2010 - 20:09
as koki bateliu tiuninga radau, gal pravers smile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2010 08 19, 19:07)
as koki bateliu tiuninga radau, gal pravers smile.gif


Oho blink.gif Cia tai fainai blush2.gif
Papildyta:
Uzmaciau mano skonio smile.gif

user posted image

bet dabar galvoju idomu prie trumpos sukneles ar uxtenka tokiu elegantisku, ar graziau butu kazkas zaismingesnio g.gif
Atsakyti
Netycia uzmaciau, pamaniau visai tiktu juoda-balta tematikai smile.gif g.gif

user posted image
Atsakyti