Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Lafesta @ 2011 01 11, 22:14)
Sveikos, del violetiniu bateliu pakeiciau nuomone. Dabar galvoju apie tamsiai melynus. Gal kas matet kur pirkti?smile.gif)

Tikrai mačiau labai elegantiškus batelius ELEGANTLINE parduotuvėje, yra ryškiai rožiniai ir žydri. Uždaru priekučiu, tarsi zamšinukai ir ant aukšto kulno iškart perspėju biggrin.gif Gal kam pravers ši info mirksiukas.gif
Atsakyti
Man netinka prie suknelės, bet gal kuriai iš jūsų tiks ir patiks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2011 01 12, 15:50)
Man netinka prie suknelės, bet gal kuriai iš jūsų tiks ir patiks 4u.gif


o kodel netinka? g.gif
Atsakyti
aš dairausi žalių batelių, bet jei raudonų ir mėlynų dar galima kaip nors rast, tai žalių be šanso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 01 12, 21:12)
aš dairausi žalių batelių, bet jei raudonų ir mėlynų dar galima kaip nors rast, tai žalių be šanso  doh.gif

Bijau pameluoti, bet gal buvo iš tų pačių serijos ELEGANTLINE ir žali..tikrai žinau, kad buvo treji jie, nes dar nervinausi, kad bėra juodų, būčiau tada pirkusi... doh.gif Tai kada kai bėgsite pro šalį užmeskit akį, gal bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mafijozė @ 2011 01 12, 18:12)
aš dairausi žalių batelių, bet jei raudonų ir mėlynų dar galima kaip nors rast, tai žalių be šanso  doh.gif



as ne lt o ir tai nesugebejau zaliu bateliu rast doh.gif siunciausi is US, tai gavau pries pora dienu tai atrodo super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Steptope maciau zaliu
Atsakyti
Labas, mergaitės,
kur ieškot baltų batelių? gal kur žinot Klaipėdoje vietų kur būtų galima rasti?
Atsakyti
Sveikutės visos 4u.gif
Keliu nuorodą batelių, gal kuriai prireiks 4u.gif
Vestuviniai bateliai!
Atsakyti
gelbėkit, merginos 4u.gif nes ieškau baltų batelių be kulniuko, nes mes su būsimu vyrų labai mažai ūgiu skiriamės, tad ir ieškau be kulniukų, bet niekur nerandu, o vestuvės jau gegužės mėnesį doh.gif jei tik kažkur kažką užmatėt duokit žinoti, nes jau stogas nuvažiuos blink.gif
Atsakyti
QUOTE(raseliukass @ 2011 01 15, 11:59)
gelbėkit, merginos  4u.gif  nes ieškau baltų batelių be kulniuko, nes mes su būsimu vyrų labai mažai ūgiu skiriamės, tad ir ieškau be kulniukų, bet niekur nerandu, o vestuvės jau gegužės mėnesį  doh.gif  jei tik kažkur kažką užmatėt duokit žinoti, nes jau stogas nuvažiuos  blink.gif



o tu nebandei per Ebay ieskot? rolleyes.gif
Atsakyti
nežinau ar jau buvo įkeltos tokios foto, bet sukėliau viską kas man patinka smile.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti