Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

As fotosesijai lauke,buvau nusipirkus tokius batukus (tik tuos geleszius nuemiau ir ten sagutem papuosiau,tokiom pat,kaip ant mano svarkelio buvo). Dziaugiuosi,kad turejau 2 poras bateliu,nes buciau susalus blush2.gif O taip,dar ir angorine kojine uzsimaukslinau,kol lauke buvom,jos nesimate ir buvo labai silta thumbup.gif
Ikeliu dar karta 2 poras: kuriuos avejau lauke ir kiti, su kuriais buvau baznycioj bei kavineje:
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 07, 01:05)
As fotosesijai lauke,buvau nusipirkus tokius batukus (tik tuos geleszius nuemiau ir ten sagutem papuosiau,tokiom pat,kaip ant mano svarkelio buvo). Dziaugiuosi,kad turejau 2 poras bateliu,nes buciau susalus  blush2.gif O taip,dar ir angorine kojine uzsimaukslinau,kol lauke buvom,jos nesimate ir buvo labai silta  thumbup.gif
Ikeliu dar karta 2 poras: kuriuos avejau lauke ir kiti, su kuriais buvau baznycioj bei kavineje:

Labai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 07, 01:05)
As fotosesijai lauke,buvau nusipirkus tokius batukus (tik tuos geleszius nuemiau ir ten sagutem papuosiau,tokiom pat,kaip ant mano svarkelio buvo). Dziaugiuosi,kad turejau 2 poras bateliu,nes buciau susalus  blush2.gif O taip,dar ir angorine kojine uzsimaukslinau,kol lauke buvom,jos nesimate ir buvo labai silta  thumbup.gif
Ikeliu dar karta 2 poras: kuriuos avejau lauke ir kiti, su kuriais buvau baznycioj bei kavineje:



Jusu koju grozis wub.gif wub.gif
Atsakyti
Aciu merginos 4u.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 12 07, 01:05)
As fotosesijai lauke,buvau nusipirkus tokius batukus (tik tuos geleszius nuemiau ir ten sagutem papuosiau,tokiom pat,kaip ant mano svarkelio buvo). Dziaugiuosi,kad turejau 2 poras bateliu,nes buciau susalus  blush2.gif O taip,dar ir angorine kojine uzsimaukslinau,kol lauke buvom,jos nesimate ir buvo labai silta  thumbup.gif
Ikeliu dar karta 2 poras: kuriuos avejau lauke ir kiti, su kuriais buvau baznycioj bei kavineje:

gražios kojos wub.gif bateliai irgi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 12 07, 11:35)
gražios kojos wub.gif  bateliai irgi smile.gif

group.gif rolleyes.gif
Atsakyti
*Beautiful*eyes* labai gražūs batukai ir kojytes dailias turit mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(krista-30 @ 2010 12 06, 19:16)
Rinkciausi paskutinius, jei vestuves butu ziema  thumbup.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 12 13, 13:49)
*Beautiful*eyes* labai gražūs batukai ir kojytes dailias turit mirksiukas.gif

Aciu wub.gif
Atsakyti
[quote=aciai,2010 12 06, 14:47]
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
[/quotelabai baisus batai, net vyras galetu pabegti nuo altoriaus tokius pamates
Atsakyti
QUOTE(klementyna @ 2010 12 15, 18:32)
labai baisus batai, net vyras galetu pabegti nuo altoriaus tokius pamates

Oho kokia nuomone doh.gif
Gerai kad nuo Jusu vyras nepabego/nepabegs ne tik del batu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 12 15, 19:35)
Oho kokia nuomone  doh.gif
Gerai kad nuo Jusu vyras nepabego/nepabegs ne tik del batu  thumbup.gif


thumbup.gif
Atsakyti
Baisus! smile.gif
Atsakyti