Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Jeigu karsta vasara ... basutes:)
Kas patogiau ir ziurint kokios basutes ir kokie bateliai:)
Siaip pagal visa etiketa jaunosios....bateliai vestuviniai turi buti uzdari, tipo basutes netinkamos... Bet mano manymu truputi nesamone. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 11 29, 15:48)
Jeigu karsta vasara ... basutes:)
Kas patogiau ir ziurint kokios basutes ir kokie bateliai:)
Siaip pagal visa etiketa jaunosios....bateliai vestuviniai turi buti uzdari, tipo basutes netinkamos... Bet mano manymu truputi nesamone. smile.gif



va as ir galvoju, ka rinktis lotuliukas.gif
Atsakyti
As tai uz batelius thumbup.gif Paprasciausiai patogiau nei su basutem, bent jau man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 11 29, 15:36)
Galima batelius ir raudonus, ruzavus, zaliu, melynus ir t.t. rinktis... svarbu,kad butu grazus atspalvis. Bateliu Lt sunku rasti graziu, jeigu grazus... kaina kosmine.
Nuotakos, sakykites is amerikos. vestuvem grazius, dailius ir kokybiskus batelius galite parsisiusti nuo 150 iki 300 lt ir daugiau smile.gif
www.amazon.com , labai geras yra www.6pm.com
Bateliu firmos pvz: rsvp, Nina, Nina west, Martinez valero. calvin klein


Na dėkui visoms už patarimus.. O dėl siuntimosi tai pilnai sutinku.. Taip ir ketinčiau daryti.. BET, kaip nematant realiai tų batukų juos prie realiai matomos suknutės priderinti g.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2010 11 29, 15:43)
reikia patarimo, musu vestuves liepa  wub.gif

kas geriau basutes ar bateliai-laiveliai .. kas patogiau tokiu metu laiku ax.gif  blush2.gif



Drįsčiau teigti, jog rinkitės tai, kas gražu ir patogu smile.gif man asmeniskai ir tas ir tas turi savų pliusų.. Tik kažkodėl dažnai modeliams, demonstruojantiems vestuvines sukneles, basutes užmauna per dideles blink.gif na arba tiesiog ši apavo rūšis yra tokia, jog matosi bet koks dydžio neatitikimas..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anatsirk: 29 lapkričio 2010 - 22:30
kaip manot prie tokios suknytes kokie batukai tiktu...? blush2.gif
Atsakyti
o kokius batelius renkates vestuvems saltuoju sezonu, pvz kaip dabar?
gal kokiu grazesniu pavyzdeliu ar nuotraukyciu ikeltumet? smile.gif man norisi ant neauksto kulno (kadangi su aukstesniais kulnais "praaugu" jauniki biggrin.gif), ir su auliuku iki kauliuku arba iki keliu.. gal visai nieko butu su kokiu kailiuku padekoruoti.. nzn net.. g.gif
Atsakyti
labai zieminiai,tik kulniuko nesimato.... blush2.gif
user posted image
user posted image
va situ tai kulniukas kiek per aukstas gal tau butu....bet siaip grazus visai...
user posted image
o siaip kiek ziurejau nuotrauku UK darytu,tai cia nuotakos ziema su botais baltais arba ryskiais kokias fotkinasi.... biggrin.gif
Atsakyti
o siaip kiek ziurejau nuotrauku UK darytu,tai cia nuotakos ziema su botais baltais arba ryskiais kokias fotkinasi.... biggrin.gif
[/quote]
mano kojos "blauzda" labai siaura, tai jauciu teks siutis, tik dar mastau, koki modeliuka susigalvoti smile.gif jauciu kazka ilgu aulu darysiu smile.gif
Atsakyti
[quote=MuzikALI,2010 12 06, 11:53]
o siaip kiek ziurejau nuotrauku UK darytu,tai cia nuotakos ziema su botais baltais arba ryskiais kokias fotkinasi.... biggrin.gif
[/quote]
mano kojos "blauzda" labai siaura, tai jauciu teks siutis, tik dar mastau, koki modeliuka susigalvoti smile.gif jauciu kazka ilgu aulu darysiu smile.gif
[/quote]
o kokia suknyte...? blush2.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti

Rinkciausi paskutinius, jei vestuves butu ziema thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista-30: 06 gruodžio 2010 - 17:16
user posted image

noreciau tokiu wub.gif wub.gif
Atsakyti