Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

bastinga , kokia orientacine kaina keliamu bateliu? Su kaspinuku is senesniu foto - idealus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 11 21, 00:08)
Planuoju užsakyti ir būtų įdomu sužinoti, kurie labiausiai patiktų. Jų psl. http://www.paradoxlo...m/index-UK.html
Jei turėsit laiko-brūkštelkit AŽ, kad neterštume temos 4u.gif

vienus ir aš iš ten nusižiūrėjau, tik nerandu kur būtų parašyta kaina ir kaip užsisakyti? Ir ar galima pasirinkti bateliam spalvą? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 24 lapkričio 2010 - 09:18
Honey/tea-PINK kolekcija prasideda nuo 49,95svaro iki 69,95svaro, pvz su kaspinuku 64,95svaro. Belle kolekcija 79,99-99.99 svaro, Benjamin Adams 139-299svarų.
mafijozė-aš iš jų užsakinėčiau tiesiai, ne per kažkokią el.parduotuvę. Jie savo psl kainų nepateikia. Jei norėtum viso kainininko-parašyk man į až savo el.p. Paprastai bateliai yra ivory spalvos, bet galima dažyti, už batelių dažymą jie ima 12 svarų. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 24 lapkričio 2010 - 09:53
QUOTE(liekna @ 2010 09 15, 23:10)
Bandau ilsetis nuo planavimo ceremonijos  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif O kai ieskau fotografu ir pan, vis uzmatau kokiu graziu nuotaku  rolleyes.gif  biggrin.gif
Papildyta:

Jei mano trumpa suknyte butu su kokia juoda juostele, tai butini rinkciausi tuos batus juodus baltus  wub.gif  wub.gif
Papildyta:
thumbup.gif
user posted image


Kai super atrodo, tik jaunikis ne biggrin.gif, zavi mane raudoni batukai prie baltos sukneles, bet isivaizduoju ka pasakytu MB, jau uzteko, kai pasakiau, kad noreciau aistringai raudonu roziu puokstes prie baltos sukneles, buvo tik "tu ka, turi buti balta puokste ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
Kad man ten nepanasu i jauniki, nebent tuokiasi vienos lyties pora, ne ten tikrai moteris stovi
Atsakyti
kai parasiau as irgi pastegbejau, kad ten su sijonu lotuliukas.gif doh.gif , tai gal svocia lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos! Na aš norėčiau paklausti.. Jei suknelė ne balta, o šampaninės ar dramblio kaulo spalvos (čia kaip suprantu jos yra skirtingos), tai kokia turėtų būti batelių spalva? Nes man bent atrodytų, kad spalvoti bateliai tai gražiai atrodytų prie sniego baltumo suknelės.. Tai negi bandyti ieškoti šampano spalvos batelių? blink.gif dėkui už atsakymus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Anatsirk @ 2010 11 28, 23:57)
Sveikos! Na aš norėčiau paklausti.. Jei suknelė ne balta, o šampaninės ar dramblio kaulo spalvos (čia kaip suprantu jos yra skirtingos), tai kokia turėtų būti batelių spalva? Nes man bent atrodytų, kad spalvoti bateliai tai gražiai atrodytų prie sniego baltumo suknelės.. Tai negi bandyti ieškoti šampano spalvos batelių?  blink.gif dėkui už atsakymus  unsure.gif

sveikute mirksiukas.gif manau,kad reikia derinti prie sukneles spalvos nes tie batukai visada matysis..as pvz.rinkciausi tokios spalvos kaip suknele ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Anatsirk @ 2010 11 28, 22:57)
Sveikos! Na aš norėčiau paklausti.. Jei suknelė ne balta, o šampaninės ar dramblio kaulo spalvos (čia kaip suprantu jos yra skirtingos), tai kokia turėtų būti batelių spalva? Nes man bent atrodytų, kad spalvoti bateliai tai gražiai atrodytų prie sniego baltumo suknelės.. Tai negi bandyti ieškoti šampano spalvos batelių?  blink.gif dėkui už atsakymus  unsure.gif


Mano buvo balta suknele, o baltu bateliu neradau ax.gif ir ka, nusipirkau ivory basutes wub.gif ir man jos ziurejosi ir nesipjove thumbup.gif be to, fotosesija prie juros, tai buvau be ju...tik per ceremonija ir baliui smile.gif
Na, aisku, bateliai tai ne basutes, daugiau medziagos vadinasi ir spalvos g.gif bet reikia prideti ir ziureti 4u.gif negalima kategoriskai teigti, kad ivory + balta = blogas derinys schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 29, 00:55)
Mano buvo balta suknele, o baltu bateliu neradau  ax.gif  ir ka, nusipirkau ivory basutes  wub.gif  ir man jos ziurejosi ir nesipjove  thumbup.gif  be to, fotosesija prie juros, tai buvau be ju...tik per ceremonija ir baliui  smile.gif 
Na, aisku, bateliai tai ne basutes, daugiau medziagos vadinasi ir spalvos  g.gif  bet reikia prideti ir ziureti  4u.gif  negalima kategoriskai teigti, kad ivory + balta = blogas derinys  schmoll.gif

kiekviena spalva turi savo atspalvi...tad derint reikia tikrai smile.gif manau cia ir savaime aisku blush2.gif
Atsakyti
Galima batelius ir raudonus, ruzavus, zaliu, melynus ir t.t. rinktis... svarbu,kad butu grazus atspalvis. Bateliu Lt sunku rasti graziu, jeigu grazus... kaina kosmine.
Nuotakos, sakykites is amerikos. vestuvem grazius, dailius ir kokybiskus batelius galite parsisiusti nuo 150 iki 300 lt ir daugiau smile.gif
www.amazon.com , labai geras yra www.6pm.com
Bateliu firmos pvz: rsvp, Nina, Nina west, Martinez valero. calvin klein
Atsakyti
reikia patarimo, musu vestuves liepa wub.gif

kas geriau basutes ar bateliai-laiveliai .. kas patogiau tokiu metu laiku ax.gif blush2.gif
Atsakyti