Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(mafijozė @ 2010 11 11, 17:44)

Turiu tokio pat stiliaus labai panašią juodą trumpą suknelę, kuri man mėgstamiausia iš visų. Galvoju pagal ją ir pagal šį paveiksliuką kažką paprašyt pasiūt siuvėjos ..  rolleyes.gif


Perkelk sia zinute i sukneliu tema mirksiukas.gif
Atsakyti
soriukas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 12:47)
Manau, kad vestuvių dieną ne tik grožis svarbu, bet ir patogumas

Nesutinku schmoll.gif 4u.gif
Aš geriau vakare į tapkutes įsispirčiau, nei vestuvių dienai rinkčiausi batus patogius, bet ne taip jau gražius.. Jie juk matosi ir foto rolleyes.gif Vestuvių dieną galima ir pakentėti, grožis juk reikalauja aukų ax.gif
Čia mano tokia nuomonė 4u.gif
-------------------------
user posted image

user posted image

Šitie geriausi hihihi.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 12, 23:26)
Nesutinku schmoll.gif  4u.gif
Aš geriau vakare į tapkutes įsispirčiau, nei vestuvių dienai rinkčiausi batus patogius, bet ne taip jau gražius.. Jie juk matosi ir foto rolleyes.gif Vestuvių dieną galima ir pakentėti, grožis juk reikalauja aukų ax.gif
Čia mano tokia nuomonė 4u.gif


o kas sakė, kad jie patogūs, bet ne taip jau gražūs? smile.gif Man jie 100 kartų gražesni už tuos su 10cm kulnu ir blizgučių krūva unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 13 lapkričio 2010 - 12:29
QUOTE(mafijozė @ 2010 11 13, 12:29)
o kas sakė, kad jie patogūs, bet ne taip jau gražūs? smile.gif Man jie 100 kartų gražesni už tuos su 10cm kulnu ir blizgučių krūva  unsure.gif

aš nekalbu apie konkrečius batelius doh.gif
Atsakyti
Merginos, o kaip jums Paradox London bateliai?
kad ir tarkim šie?
user posted image
user posted image
user posted image

Klausiu, nes man LABAI svarbi būsimų nuotakų nuomonė. Planuoju užsakyti ir būtų įdomu sužinoti, kurie labiausiai patiktų. Jų psl. http://www.paradoxlo...m/index-UK.html
Jei turėsit laiko-brūkštelkit AŽ, kad neterštume temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 11 21, 00:08)
Merginos, o kaip jums Paradox London bateliai?
kad ir tarkim šie?


Pirmi ir antri nerealūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 21, 02:25)
Pirmi ir antri nerealūs wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 14:47)
Kiekvienam savo mirksiukas.gif Jeigu turėčiau siaurą mažą kojytę, gal ir aš rinkčiausi kažką kito, bet...  ax.gif
Manau, kad vestuvių dieną ne tik grožis svarbu, bet ir patogumas wink.gif Žinau ne vieną atvejį, kai dienos pabaigoje po visų vaikščiojimų jaunosios į tapkutes įsispirdavo, nes paeiti nebegalėdavo lotuliukas.gif
Be to... Juk iš po ilgos vestuvinės suknelės jų visai nesimato mirksiukas.gif Vienintelį kartą matėsi bateliai, kai jaunasis keliaraištį nuiminėjo wub.gif  tongue.gif


ot ir nesutinku su jumis tongue.gif bateliai matosi kuo puikiausiai, kai islipineji is masinos, kai pasikeli suknele lipdama laiptais, kai fotografuojiesi, kai nesa per tilta, kai gamtoj zaidi zaidumus ir sukneles padelkos i virsu kyla lotuliukas.gif zodziu jie tikrai matosi smile.gif mano koja tiesiog tragiskai siaura ir as negaliu nesioti bateliu su abejais uzdarais sonais, teko pavargti irgi kol radau, bet radau grazius ir patogius ir mokejau tiek pat kiek ir jus. koju nenutryne, ir po vestuviu buvau ne karta juos apsiavusi, tad nereikia sakyti, kad ant jusu kojos nera graziu batu 4u.gif yra, tik reikia paieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 11 21, 02:25)
Pirmi ir antri nerealūs wub.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pasiutele @ 2010 11 21, 11:33)


pirmi ir antri thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti