Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(liekna @ 2010 08 19, 00:35)
Beje susitariau su viena parduotuve kad ta Jovani suknia man parduotu ne u 440$ kaip visur praso, bet uz  314  lotuliukas.gif

super thumbup.gif per kiek laiko ją gautum?
o batelius įsivaizduoji kokius prie jos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 18, 22:45)
super thumbup.gif per kiek laiko ją gautum?
o batelius įsivaizduoji kokius prie jos? g.gif

Jeigu siandien pavyks ja uzsakyti ir viskas bus gerai tai tik po 2 savaiciu man ja issiustu, nes ta parduotuve is kurios perku neturi reikiamo man dydzio. Isvis, siuo metu tik vienintelis tas dydis ir yra per visas parduotuves biggrin.gif Tai gauciau turbut uz kokiu 3 savaiciu. Na bet man neskubu viskas, galiu isvis tik spalio pradzioj gauti, cia greit turetu po to man ja siuveja pataisyti smile.gif
O del bateliu tai zinok neisivaziduoju net dar kokios spalvos reikes pirkti. Tai ka jau kalbeti apie modeli. Galvojau apie tokius kaip Mines bateliai (is Mikimauzo) lotuliukas.gif Na kazka tokio paprasto batukai

Bet tai zinai mane, batai mano stichija, tai nezinau kuom pasibaigs ju paieskos lotuliukas.gif O del spalvos kol kas mastau is kremines, ruzavos ir violetines. Mama tai pakraupus, sako baltus, o jei ne tai bando kreminius isiulyti. Bet taip norisi ryskesniu detaliu doh.gif Netgi masciau apie tuos ruzavus batus kur facebooke foto naujesnese yra mano blush2.gif bet speju netiks, na kai turesiu suknele jau savo rankose bus lengviau manau nuspresti bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
gal galetumet patarti, kokios spalvos bateliai tiktu prie ilgos melsvos (pilksvai melsvos) sukneles? blush2.gif Na suprantu, kad tinka melsvi, pilki, smeliniai, bet gal dar kokia spalva patartumet? gal kokia ryskesne tiktu... blush2.gif

Aciu! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 19, 00:09)
Jei tik randat ir pirkit, kuo tie Gariūnai netinka? ax.gif Juk vienai dienai tik, ar reikia tos kokybės labai? 4u.gif

Na, va pagaliau suradau ir mano vargai su bateliais jau baigesi clap.gif thumbup.gif truputi gal kulnas didokas, nepratusi prie tokiu aukstu,nes uzsidedu tik per dideles sventes biggrin.gif na,gal kaip nors,pasivaiksciosiu namie ir priprasiu,nes kad atitiktu mano reikalavimus isvaizda ir dar kulno dydis,tai jau su ziburiu nerasi,viska islandziojau,jei kulnas geras,tai blizgalu prikabineta,kuriu as pakest negaliu blush2.gif biggrin.gif
Idedu jusu teismui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 19 rugpjūčio 2010 - 11:58
O del kokybes tai Jus pim esate visiskai teisi, as ziurejau,kad mano skoni atitiktu ir man patiktu, nes tokiu daugiau niekur neradau,kiek parduotuviu apejau ir Gariunuose 3 kartus buvau biggrin.gif Atlaikys viena diena ir net daugiau, tik,kad neturesiu kur nesiot baltu,gal kada ir uzsidesiu prie kokios baltos sukneles vasara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 13:49)
Na, va pagaliau suradau ir mano vargai su bateliais jau baigesi clap.gif  thumbup.gif ...


Kur radot batelius? ax.gif
Atsakyti
klasika praktiskai, labai dailiai ant jusu kojytes atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazgelis @ 2010 08 19, 13:25)
klasika praktiskai, labai dailiai ant jusu kojytes atrodo  4u.gif

Aciu 4u.gif
Butent tokiu paprastu ir ieskojau ir po ilgu kanciu pagaliau radau wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Kati_ @ 2010 08 19, 13:15)
Kur radot batelius? ax.gif

Radau Gariunuose 4u.gif Vakar aplandziojau Panorama,Europa, Akropoli ir Oza ir tokiu neradau,kokiu norejau blush2.gif
Atsakyti
*Beautiful*eyes, dailus Jusu bateliai mirksiukas.gif Ir kojytes! bigsmile.gif Beje, ka galvojate su tattoo daryti? Ar Jusu suknele bus ilga ir nesimatys? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 19, 14:35)
*Beautiful*eyes, dailus Jusu bateliai  mirksiukas.gif  Ir kojytes!  bigsmile.gif  Beje, ka galvojate su tattoo daryti? Ar Jusu suknele bus ilga ir nesimatys?  ax.gif

ACIU wub.gif Su tatuiruote nedarysiu nieko, suknele bus ilga kaip ir sakot. Bet net jei butu trumpa niekur as jos neslepciau, man ji patinka ir niekada del jos nepergyvenu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 19 rugpjūčio 2010 - 15:00
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 19, 17:00)
ACIU wub.gif  Su tatuiruote nedarysiu nieko, suknele bus ilga kaip ir sakot. Bet net jei butu trumpa niekur as jos neslepciau, man ji patinka ir niekada del jos nepergyvenu mirksiukas.gif

thumbup.gif Nes as pati ant kojos turiu ir galvoju, ka reikes daryti, jei suknele bus trumpa.. ta prasme gal ja kazkaip graziai paryskinti.. blush2.gif todel ir klausiau Jusu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 19, 16:09)
thumbup.gif  Nes as pati ant kojos turiu ir galvoju, ka reikes daryti, jei suknele bus trumpa.. ta prasme gal ja kazkaip graziai paryskinti..  blush2.gif  todel ir klausiau Jusu    4u.gif

Ta prasme paryskinti? g.gif Kazkuo sutepti, kad geriau matytusi? Mano tai ir tai dar nera labai nublukusi,dar tik 3 metai jai,tai kaip ir grazi,bent jau man mirksiukas.gif
Atsakyti