Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Aš batelius siuvausi 4u.gif ... nes mano kojytė plati, sunku rasti ką nors tinkamo, juolab vestuvėms ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 23:22)
Aš batelius siuvausi 4u.gif ... nes mano kojytė plati, sunku rasti ką nors tinkamo, juolab vestuvėms ax.gif


Gal nuotraukyte 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 10, 22:22)
Gal nuotraukyte  4u.gif

Prašom 4u.gif
user posted image

Neraliai patogūs thumbup.gif Visą dieną atvaikščiojau, visą balių atšokau ir kojytės nė kiek nepavargo thumbup.gif
Beje, po to šiuos batelius dar visą vasarą nešiojau į darbą ir šiaip bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 10 lapkričio 2010 - 22:28
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 22:26)
Prašom 4u.gif
Neraliai patogūs thumbup.gif Visą dieną atvaikščiojau, visą balių atšokau ir kojytės nė kiek nepavargo thumbup.gif
Beje, po to šiuos batelius dar visą vasarą nešiojau į darbą ir šiaip bigsmile.gif  4u.gif

Faini, matosi,kad patogus thumbup.gif Labai gerai buna, kai vestuviniai bateliai nenumetami ir sunesiojami po vestuviu, negaila pinigeliu drinks_cheers.gif As tai net 2 poras turesiu, tik klausimas ar nesiosiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 10, 23:26)
Prašom 4u.gif
Neraliai patogūs thumbup.gif Visą dieną atvaikščiojau, visą balių atšokau ir kojytės nė kiek nepavargo thumbup.gif
Beje, po to šiuos batelius dar visą vasarą nešiojau į darbą ir šiaip bigsmile.gif  4u.gif


Grazus mirksiukas.gif Pasiuti kruopsciai, net nepagalvociau g.gif Jei ne paslaptis, kiek kainavo? Priklauso nuo medziagos?
Atsakyti
QUOTE(~Beauty~ @ 2010 11 11, 00:26)
Prašom 4u.gif
user posted image

Neraliai patogūs thumbup.gif Visą dieną atvaikščiojau, visą balių atšokau ir kojytės nė kiek nepavargo thumbup.gif
Beje, po to šiuos batelius dar visą vasarą nešiojau į darbą ir šiaip bigsmile.gif  4u.gif


nesakau, kad negrazus, bet man labiau patinka elegantiskesi bateliai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 11, 12:36)
nesakau, kad negrazus, bet man labiau patinka elegantiskesi bateliai blush2.gif


As panasiai galvoju, man jie grazus, nes yra kito zmogaus 4u.gif
Taciau ir as rinkciausi elegantiskesnius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 11, 13:47)
As panasiai galvoju, man jie grazus, nes yra kito zmogaus  4u.gif
Taciau ir as rinkciausi elegantiskesnius  blush2.gif


thumbup.gif drinks_cheers.gif sutapo nuomones drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 11 11, 11:30)
Grazus  mirksiukas.gif  Pasiuti kruopsciai, net nepagalvociau  g.gif  Jei ne paslaptis, kiek kainavo? Priklauso nuo medziagos?

Kainavo 200 Lt bigsmile.gif Odiniai, minkštučiai 4u.gif
Beje, kaip ir minėjau, labai džiaugiuosi, kad jie paprastučiai, nes po vestuvių nereikėjo man jų Supermamose pardavinėti, o laimingai sau nešiojau juos toliau tongue.gif drinks_cheers.gif
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 11, 11:36)
nesakau, kad negrazus, bet man labiau patinka elegantiskesi bateliai blush2.gif

Kiekvienam savo mirksiukas.gif Jeigu turėčiau siaurą mažą kojytę, gal ir aš rinkčiausi kažką kito, bet... ax.gif
Manau, kad vestuvių dieną ne tik grožis svarbu, bet ir patogumas wink.gif Žinau ne vieną atvejį, kai dienos pabaigoje po visų vaikščiojimų jaunosios į tapkutes įsispirdavo, nes paeiti nebegalėdavo lotuliukas.gif
Be to... Juk iš po ilgos vestuvinės suknelės jų visai nesimato mirksiukas.gif Vienintelį kartą matėsi bateliai, kai jaunasis keliaraištį nuiminėjo wub.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ~Beauty~: 11 lapkričio 2010 - 12:47
Gera foto biggrin.gif

user posted image

idomus,reikia irgi but pakalusiai biggrin.gif

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 11 lapkričio 2010 - 13:51
user posted image
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mafijozė: 11 lapkričio 2010 - 16:59