Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Chopard @ 2010 10 25, 19:57)
man bateliu reikes tik ceremonijai ir nuotraukoms,nes po papludimi vaiksiosiu basa.Svajone buvo louboutinai,tai teks pasiskolinti is sesers tik ka parsisiustus is interneto platybiu. Kulnas zveriskai aukstas,bet paeit imanoma biggrin.gif
user posted image

Labai grazus wub.gif o kur Jus tuoksites jei ne paslaptis? rolleyes.gif
Atsakyti
dominikoi smile.gif dar kirba man mintis detis sviesiai melinus batelius,nes puokste bus perrista melsvu raisciu ir vestuviu akcentai melsvi,taip pat jaunikio kaklaraistis g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chopard: 25 spalio 2010 - 19:15
QUOTE(Chopard @ 2010 10 25, 20:13)
dominikoi  smile.gif  dar kirba man mintis detis sviesiai melinus batelius,nes puokste bus perrista melsvu raisciu ir vestuviu akcentai melsvi,taip pat jaunikio kaklaraistis  g.gif

Tai puikiai tiks ir melyni manau thumbup.gif Jus ziuriu mano likimo drauge, mes irgi ant juros kranto tuoksimes (LT tik baznytine santuoka) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 25, 22:53)
Tai puikiai tiks ir melyni manau  thumbup.gif  Jus ziuriu mano likimo drauge, mes irgi ant juros kranto tuoksimes (LT tik baznytine santuoka)  wub.gif

o kur jūs tuoksitės? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rosebud1 @ 2010 10 26, 13:52)
o kur jūs tuoksitės?  rolleyes.gif

Mes Jamaikoj drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kadangi mano ugis 1.78,o mano aukselio 1.82 tai su aukstakulniais nenoreciau but todel teks ilgai manau ieskot vestuviniu bateliu doh.gif idesiu keleta pvz.kad jus ivertintumet smile.gif user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 12:49)
Kadangi mano ugis 1.78,o mano aukselio 1.82 tai su aukstakulniais nenoreciau but todel teks ilgai manau ieskot vestuviniu bateliu doh.gif  idesiu keleta pvz.kad jus ivertintumet smile.gif user posted image

Jei norite visai žemučių, tai šie man labai mieli blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 07, 21:46)

Siaip buvau jau idejus kaip ant mano kojos atrodo,  bet jei yra norinciu galiu pakartot  thumbup.gif  mirksiukas.gif



lb gražūs jūsų bateliai. Pažystama dabar išteka, tai panašių ieško. Tik teisa, dar pati neasisprendė, ar su kulnu imt, ar be kulno biggrin.gif man kai amžinai šalta (net vasarą), tai buvau su ilgaauliais batais (bet bagažinėj turėjau batelius, nes rudenį vestuvės buvo smile.gif Neprireikė.
Atsakyti
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 13:49)


sie lb grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 11 01, 18:16)
sie lb grazus wub.gif

ir man gal sitie visai nieko,nes manau vestuvem tiks g.gif
Atsakyti
as vestuvem bandysiu ieskotis paprastu kokiu, ir prieki uzdaru galu ax.gif
kazkas tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(aciai @ 2010 11 01, 14:25)
lb gražūs jūsų bateliai. Pažystama dabar išteka, tai panašių ieško. Tik teisa, dar pati neasisprendė, ar su kulnu imt, ar be kulno biggrin.gif man kai amžinai šalta (net vasarą), tai buvau su ilgaauliais batais (bet bagažinėj turėjau batelius, nes rudenį vestuvės buvo smile.gif Neprireikė.

Aciu 4u.gif as tai net siltas angorines kojines nusipirkau i tuos kitus batus, kuriuos gamtoje ketinu uzsidet per fotosesija (aisku kojiniu nesimatys) blush2.gif nes greitai as persalu visada, o sirgt per medaus menesi tikras nesinori, be to ir grizus kruva darbu turesiu, tai saugotis reikia ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Panele* @ 2010 11 01, 18:46)
as vestuvem bandysiu ieskotis paprastu kokiu, ir prieki uzdaru galu  ax.gif
kazkas tokio  g.gif

Man tai neaptinka tokiom astriopm nosim, bet cia tik mano nuomone,zinoma 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Mazeniukas @ 2010 11 01, 12:49)
Kadangi mano ugis 1.78,o mano aukselio 1.82 tai su aukstakulniais nenoreciau but todel teks ilgai manau ieskot vestuviniu bateliu doh.gif  idesiu keleta pvz.kad jus ivertintumet smile.gif user posted image

Sie grazuciai wub.gif bet vistiek vestuvem norisi kokio bent mazucio kulniuko, kitas vaizdas visai mirksiukas.gif As planavau mazu kulniuku pirkti, nes maniskis nera sabonis lotuliukas.gif bet gavosi, kad nusipirkau su aukstu ir busim lygus mes blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 01 lapkričio 2010 - 18:23