Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 13, 21:03)
Extraordinary , man antri grazus smile.gif

O Tavo suknele balta? Nes tokiu atveju pirmi tinka. O antri su atspalviu? rolleyes.gif

mano suknele labiau dramblio kaulo i gelsvuma, cia didziausia beda ir buvo, nes baisiai sunku atitaikyt spalva. is pradziu nusipirkau pirmus (nebuvo is ko rinktis ir neturejau medziagos pavyzdzio), prie sukneles jie atrodo gan per sviesus, bent man.
antri atspalviu labiausiai deretu, jie labiau kreminiai, o salia sudejus pirmus ir antrus, tai akivaizdziai pirmieji daug baltesni.
antri man modeliu gal mieliausi, bet tamsiausi, labai del ju abejojau, dar prie sukneles nesimatavau (ryt paskutinis primatavimas), tad ziuresiu, jei netiks, tai netiks.

QUOTE(laimucia @ 2010 10 13, 21:10)
Man asmeniskai ne vieni  blush2.gif  bet jei jau reikia rinktis is siu 3, tada pirmi  4u.gif
Sakykit, cia nuotrauka klaidina, ar istikruju kapuciuose kazkoks gumbelis yra? Issikisimas ar susiraukslejimas, net nzn kaip pasakyti?  g.gif  (as apie 1)

man irgi nei vieni nera idealus, bet rask tokiu metu tinkancios spalvos ir patinkancio modelio batelius biggrin.gif
dar vienus buvau is Asos parsisiuntus, mieli atrode, bet koja labai siaura turi buti ir labai nepatogus.
del gumbelio tai kazkaip sviesa suzaide negraziai.
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 13, 21:13)
Jauciu ten tokia ale medine platforma ideta ir nelygi ji, del to ir yra toks kalniukas. Matavausi as panasius zugio batuose tai irgi tokie nelygumai buvo  blush2.gif

O siaip man irgi pirmi graziausi jei is siu rinktis reiketu  ax.gif

O cia vasarai ar kokiam metu laikui?  g.gif

nea, platforma lygi ir ji max iki 1 cm nuo pado, iki tos vietos daug yra. paciupinejau, tai lyg ten oda pasispaudus, neaisku kaip gi jie sandeliuojami, gal ir prispaude kas, uzsidejau, nesimato.
metu laikas cia bus lygiai uz 10 dienu, bet nebusime lauke rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 13 spalio 2010 - 20:24
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 13, 18:49)
pora variantu grazus, bet kainos baisingos, su muitais, antkainiu labai brangiai iseitu.


Antri geriausiai atrodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 10 13, 18:35)
Radau mano akiai labai gražius batelius ax.gif na bet ir kainos žinoma "gražios". doh.gif
https://www.shopheylady.com/shoes.php
Kaip manot, ar būtų paklausa LT? g.gif  blush2.gif

gražių yra thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Niu, kur dingor mergaites su savo bateliais? 4u.gif
As visgi nukabinau tuos blizgalus ir prisiuvau ten sagutes, tokias pat kaip svarkelyje ax.gif negalejau apsiraminti vistiek lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 25, 12:08)
Niu, kur dingor mergaites su savo bateliais?  4u.gif
As visgi nukabinau tuos blizgalus ir prisiuvau ten sagutes, tokias pat kaip svarkelyje  ax.gif  negalejau apsiraminti vistiek  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif tu jauti kaip tau geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 25, 12:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif tu jauti kaip tau geriau  4u.gif

tikrai, dabar jau apsiraminau visikai lotuliukas.gif
Atsakyti
ir aš jau turiu batelius vestuvėms - tokius sidabro/aukso spalvos (nemoku aprašyt, tartum abi spalvos vienoje būtų) (tekėsiu su balerinom)
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 25, 14:00)
ir aš jau turiu batelius vestuvėms - tokius sidabro/aukso spalvos (nemoku aprašyt, tartum abi spalvos vienoje būtų) (tekėsiu su balerinom)

Nuotraukele thumbup.gif
Atsakyti
aj, įdėsiu jau po vestuvių...viską biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 25, 16:10)
aj, įdėsiu jau po vestuvių...viską biggrin.gif

Niu gerai, lauksim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 17, 20:15)



a jus cia rimtai su tokiais baciukais buvot ? bigsmile.gif kaip fainai lotuliukas.gif thumbup.gif lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
man bateliu reikes tik ceremonijai ir nuotraukoms,nes po papludimi vaiksiosiu basa.Svajone buvo louboutinai,tai teks pasiskolinti is sesers tik ka parsisiustus is interneto platybiu. Kulnas zveriskai aukstas,bet paeit imanoma biggrin.gif
user posted image
Atsakyti