Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

o aš būsiu drąsus kiškis biggrin.gif ir eisiu su bateliais (tiksliau, balerinom), tik dar neišsirenku spalvos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 11, 23:36)
o aš būsiu drąsus kiškis  biggrin.gif  ir eisiu su bateliais (tiksliau, balerinom), tik dar neišsirenku spalvos doh.gif


a ssu kukliu klausymeliu: kur Lt galima nusipirkti nepriekaistingus batelius ??lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
hm, parduotuvėse?biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 11, 21:44)
As kiek ziuriu i tavo liniuote, tai vis kaip menesis laikes taip menesis  lotuliukas.gif Atrodo visai nejuda  blush2.gif  lotuliukas.gif

nu jo, bet va rytoj jau bus ne menesis lotuliukas.gif O man tavo tai labai greit bega laikas kazkaip, visai kitaip nei mano biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(maye @ 2010 10 12, 09:04)
a ssu kukliu klausymeliu: kur Lt galima nusipirkti nepriekaistingus batelius  ??lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lietuvoj turbut sunku su nepriekaistingais doh.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 21:26)
Na, siek tiek nuraminot, atai man jie tokie pabaisiukai atrode  lotuliukas.gif
Gal paliksiu tada as tuos blizgalus, nemanau,kad draskys suknele  mirksiukas.gif



normaliai atrodo tie blizgalai mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau mano akiai labai gražius batelius ax.gif na bet ir kainos žinoma "gražios". doh.gif
https://www.shopheylady.com/shoes.php
Kaip manot, ar būtų paklausa LT? g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bastinga: 13 spalio 2010 - 16:36
QUOTE(bastinga @ 2010 10 13, 17:35)
Radau mano akiai labai gražius batelius ax.gif na bet ir kainos žinoma "gražios". doh.gif
https://www.shopheylady.com/shoes.php
Kaip manot, ar būtų paklausa LT? g.gif  blush2.gif


Man nelabai limpa schmoll.gif vienus visai nieko maciau, bet tik vieni 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(|Orchideja| @ 2010 10 13, 15:01)
normaliai atrodo tie blizgalai mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 13, 17:43)
Man nelabai limpa  schmoll.gif  vienus visai nieko maciau, bet tik vieni  4u.gif

Man irgi nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 10 13, 17:35)
Radau mano akiai labai gražius batelius ax.gif na bet ir kainos žinoma "gražios". doh.gif
https://www.shopheylady.com/shoes.php
Kaip manot, ar būtų paklausa LT? g.gif  blush2.gif

pora variantu grazus, bet kainos baisingos, su muitais, antkainiu labai brangiai iseitu.

as jau turiu 3 poras batu vestuvems, pagaliau paieskos baigtos cool.gif
rodausi, gal pasakytumet, kurie jums labiausi 4u.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Extraordinary , man antri grazus smile.gif

O Tavo suknele balta? Nes tokiu atveju pirmi tinka. O antri su atspalviu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 13, 20:49)
pora variantu grazus, bet kainos baisingos, su muitais, antkainiu labai brangiai iseitu.

as jau turiu 3 poras batu vestuvems, pagaliau paieskos baigtos  cool.gif
rodausi, gal pasakytumet, kurie jums labiausi  4u.gif


Man asmeniskai ne vieni blush2.gif bet jei jau reikia rinktis is siu 3, tada pirmi 4u.gif
Sakykit, cia nuotrauka klaidina, ar istikruju kapuciuose kazkoks gumbelis yra? Issikisimas ar susiraukslejimas, net nzn kaip pasakyti? g.gif (as apie 1)
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 13, 21:10)
Man asmeniskai ne vieni  blush2.gif  bet jei jau reikia rinktis is siu 3, tada pirmi  4u.gif
Sakykit, cia nuotrauka klaidina, ar istikruju kapuciuose kazkoks gumbelis yra? Issikisimas ar susiraukslejimas, net nzn kaip pasakyti?  g.gif  (as apie 1)

Jauciu ten tokia ale medine platforma ideta ir nelygi ji, del to ir yra toks kalniukas. Matavausi as panasius zugio batuose tai irgi tokie nelygumai buvo blush2.gif

O siaip man irgi pirmi graziausi jei is siu rinktis reiketu ax.gif

O cia vasarai ar kokiam metu laikui? g.gif
Atsakyti