Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 10, 20:11)
Nepamenu, nes daug narsiau blush2.gif  Cia nemazai yra - gal bus ir tie :
http://www.heels.com...-for/fancy-girl  4u.gif



Aciukas Honey/Tea begu ziureti wub.gif wub.gif
Atsakyti
Niu va rodau savo pabaisiukus lotuliukas.gif Zinau,kad apzvengsit, bet pasirinkimo nebuvo, tai dziaugiuosi,kad nors tokius radau ax.gif
Tiesa, dar brandinu minti kaip tuos blizgalus nukabinti biggrin.gif Ten tada lieka skylutes, tai mastau gal sagutes prisiut kazkaip idomiai (tokias pat kaip ant svarkelio) g.gif

Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 10:00)
Niu va rodau savo pabaisiukus  lotuliukas.gif  Zinau,kad apzvengsit, bet pasirinkimo nebuvo, tai dziaugiuosi,kad nors tokius radau  ax.gif
Tiesa, dar brandinu minti kaip tuos blizgalus nukabinti  biggrin.gif  Ten tada lieka skylutes, tai mastau gal sagutes prisiut kazkaip idomiai (tokias pat kaip ant svarkelio)  g.gif


Faini batukai thumbup.gif tik man nepatinka, kad platus ties auliuku yra, netiktu ant mano kojos schmoll.gif Bet jums po suknele nesimatys, o priekis elegantiskas 4u.gif tik atsargiai su kulnu, stenkites kad neapsijuodintu, nes jau toks baltas kad net baisu iseiti i musu pilkas gatves doh.gif
O blizgucio as nenuimciau, nebus jokio akcento g.gif
Na va kiek cia pavariau lotuliukas.gif sorriukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 11, 11:45)
Faini batukai  thumbup.gif  tik man nepatinka, kad platus ties auliuku yra, netiktu ant mano kojos  schmoll.gif  Bet jums po suknele nesimatys, o priekis elegantiskas  4u.gif  tik atsargiai su kulnu, stenkites kad neapsijuodintu, nes jau toks baltas kad net baisu iseiti i musu pilkas gatves  doh.gif
O blizgucio as nenuimciau, nebus jokio akcento  g.gif
Na va kiek cia pavariau  lotuliukas.gif  sorriukas  4u.gif

Nereikia atsiprasyneti, aciu uz nuomone ir patarima del blizgucio 4u.gif
Platus virsus man irgi nepatinka, bet, kad ir kiek ieskojau, nepavyko surasti tokiu batu, kad butu ir virsus grazus,ir nosis, nes jei virsus aptemptas, tai nosis kaip pinokio lotuliukas.gif blush2.gif Teko rinktis ar nosis grazi, ar virsus. Pamaniau,kad priekis vistiek labiau matysis, o platumas tas gal nelabai, nereiks tikiuosi sukneles kilnoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 12:06)
Nereikia atsiprasyneti, aciu uz nuomone ir patarima del blizgucio  4u.gif 
Platus virsus man irgi nepatinka, bet, kad ir kiek ieskojau, nepavyko surasti tokiu batu, kad butu ir virsus grazus,ir nosis, nes jei virsus aptemptas, tai nosis kaip pinokio  lotuliukas.gif   blush2.gif  Teko rinktis ar nosis grazi, ar virsus. Pamaniau,kad priekis vistiek labiau matysis, o platumas tas gal nelabai, nereiks tikiuosi sukneles kilnoti  biggrin.gif


Jeigu reiktu kilnoti, suk profili biggrin.gif , bijau kad is priekio neatrodytu per dideli g.gif
Jau pradejau tujinti, persiprasau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 11 spalio 2010 - 11:10
QUOTE(laimucia @ 2010 10 11, 12:09)
Jeigu reiktu kilnoti, suk profili  biggrin.gif , bijau kad is priekio neatrodytu per dideli  g.gif
Jau pradejau tujinti, persiprasau  ax.gif

Na, reikes suktis is padeties kazkaip biggrin.gif
O del kreipimosi Tu, tai gerai, vistiek jau susibendravusios mes cia visos, nera reikalo taip oficialiai kalbeti, juolab, kad as dar jauna ir keistai man skamba, kai kreipiasi i mane JUS mirksiukas.gif
Atsakyti
Beautiful eyes, visai normalus tie batai mirksiukas.gif biggrin.gif As ir blizgalus palikciau, nebent suknele draskys g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 12:46)
Na, reikes suktis is padeties kazkaip  biggrin.gif
O del kreipimosi Tu, tai gerai, vistiek jau susibendravusios mes cia visos, nera reikalo taip oficialiai kalbeti, juolab, kad as dar jauna ir keistai man skamba, kai kreipiasi i mane JUS   mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif as irgi jauna ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 11, 20:14)
Beautiful eyes, visai normalus tie batai  mirksiukas.gif  biggrin.gif As ir blizgalus palikciau, nebent suknele draskys  g.gif

Na, siek tiek nuraminot, atai man jie tokie pabaisiukai atrode lotuliukas.gif
Gal paliksiu tada as tuos blizgalus, nemanau,kad draskys suknele mirksiukas.gif
Atsakyti
As tai pasigirsiu ne i tema, 6dieni pgaliau suradom MB kostiuma!!!!!!!!!!! yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif Ir man asmeniskai kaip nulietas ant MB wub.gif wub.gif Tommy Hilfiger ir uztaikem su 50 % nuolaida tai ziauriai laiminga esu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 11, 20:31)
As tai pasigirsiu ne i tema, 6dieni pgaliau suradom MB kostiuma!!!!!!!!!!!  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif Ir man asmeniskai kaip nulietas ant MB  wub.gif  wub.gif Tommy Hilfiger ir uztaikem su 50 % nuolaida tai ziauriai laiminga esu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  blush2.gif

Sveikinu thumbup.gif drinks_cheers.gif As saviski irgi sestadieni aprengiau, jau pasiruoses prie altoriaus wub.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 11, 18:48)
Sveikinu  thumbup.gif  drinks_cheers.gif  As saviski irgi sestadieni aprengiau, jau pasiruoses prie altoriaus  wub.gif  ax.gif

As kiek ziuriu i tavo liniuote, tai vis kaip menesis laikes taip menesis lotuliukas.gif Atrodo visai nejuda blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti