Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 09, 17:18)
Be svarkelio tai as baznycioj jauciu susalciau, bet jei bus man karsta ta diena, tai nusiimsiu per ceremonija  lotuliukas.gif
O kailinuku as nepirkau, sese turi nuo savo vestuviu pasilkus (tekejo ziema), tai pasiskolinsiu  mirksiukas.gif


bet tai kokios islaidos papildomos ziema doh.gif jei reiktu pirkti butent vestuvems, tai kur kisti paskui ax.gif o jei koks vidurziemis butu, ciuju dar ir baltos kailines kepuraites reiketu, alia sibiro lapes lotuliukas.gif
Atsakyti
*Beautiful*eyes*, labai graziai atrodo bateliai Jusu thumbup.gif

Ech, as per anksti nusipirkau basutes baltas - man dbr netinka prie pieno baltumo sukneles verysad.gif Todel vis dar esu paieskose g.gif
Gal kas uzmatet LT parduotuvese tokia spalva? g.gif

user posted image

Papildyta:
Dar keletas temai paivairinti smile.gif

user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 09, 18:08)
bet tai kokios islaidos papildomos ziema  doh.gif  jei reiktu pirkti butent vestuvems, tai kur kisti paskui  ax.gif  o jei koks vidurziemis butu, ciuju dar ir baltos kailines kepuraites reiketu, alia sibiro lapes  lotuliukas.gif

Jo tikrai, va kaip man net dvieju batu prireike lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 09, 19:31)
*Beautiful*eyes*, labai graziai atrodo bateliai Jusu thumbup.gif

Aciu rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
sugalvojau bateliu paziuret vestuviniu sukneliu salonuose (Vilnius), merginos, gal jau buvote, ar verta ten eiti? Angelo Mio raso kad turi ivairiu.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 09, 20:31)
sugalvojau bateliu paziuret vestuviniu sukneliu salonuose (Vilnius), merginos, gal jau buvote, ar verta ten eiti? Angelo Mio raso kad turi ivairiu..  g.gif


Angelo mio as taip pat buvau susizavejusi, t.y. is internetinio psl., taciau nuejus, pasirodo turi ne visu bateliu, ir tai vos po viena pora didesniu dydziu schmoll.gif O uzsisakyti reikiamus galima, tik reikia laukti 1,5 men. doh.gif Gal kai vasaros santuoku bumas praejo, prisiveze daugiau bateliu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 09, 21:02)
Angelo mio as taip pat buvau susizavejusi, t.y. is internetinio psl., taciau nuejus, pasirodo turi ne visu bateliu, ir tai vos po viena pora didesniu dydziu  schmoll.gif O uzsisakyti reikiamus galima, tik reikia laukti 1,5 men.  doh.gif  Gal kai vasaros santuoku bumas praejo, prisiveze daugiau bateliu...  ax.gif

aisku, o kaip kainos? mano 39 ismiera, gal pastebejot koks pasirinkimas?
dar skelbiasi kad turi Vestuvinių paslaugų salonas "La Fleur" bet pas juos uzeit galima tik is anksto susitarus.
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 09, 21:05)
aisku, o kaip kainos? mano 39 ismiera, gal pastebejot koks pasirinkimas?
dar skelbiasi kad turi Vestuvinių paslaugų salonas "La Fleur" bet pas juos uzeit galima tik is anksto susitarus.


Kainos normalios, nelabai kandziojasi, nuo 150 - 300 lt (nu bent jau kaip kam)Pasirinkimas seip sau blush2.gif bent jau ne visi mano skonio, kuriu turejo, o internete daugiau prie sirdies buvo. Del la fleur nieko nzn, reikia keliauti ir pasiziureti kas ir kaip.
Atsakyti
merginos jau ne pirma karta vartau temute, labai patiko sie batukai

user posted image

is kurio psl pasiskolinote foto, prasau pasidalinkie mirksiukas.gif
Atsakyti
Niu va, nusipirkau as sau pusbacius, kad kojos nuo salcio nenukristu per fotosesija lotuliukas.gif Nelabai man jie patinka, bet nieko geresnio neradau, tikiuosi nesimatys ju labai is po sukneles blush2.gif Jau nors galva rami 4u.gif Dar MB ikalbejo 38 dydi paimt (mano 37), kad kojine siltesne galeciau uzsidet fotosesijos metu, tai jau dabar tikrai nesusalsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 10 spalio 2010 - 19:02
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 10, 19:46)
Niu va, nusipirkau as sau pusbacius, kad kojos nuo salcio nenukristu per fotosesija  lotuliukas.gif  Nelabai man jie patinka, bet nieko geresnio neradau, tikiuosi nesimatys ju labai is po sukneles  blush2.gif  Jau nors galva rami  4u.gif


Nuotraukyte drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 10, 19:52)
Nuotraukyte  drinks_cheers.gif

Dabar laiko nelabai turiu, bet rytoj tirai ikelsiu ax.gif galesit pasisaipyti lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 10 spalio 2010 - 19:33
QUOTE(maye @ 2010 10 10, 10:22)
is kurio psl pasiskolinote foto, prasau pasidalinkie  mirksiukas.gif


Nepamenu, nes daug narsiau blush2.gif Cia nemazai yra - gal bus ir tie :
http://www.heels.com...-for/fancy-girl 4u.gif
Atsakyti