Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 20:57)
Nusipirkit kokius funy lietpalcius  thumbup.gif Ir botus  thumbup.gif

Idomi mintis biggrin.gif
Atsakyti
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 06, 20:28)

labai i maniskius panasus, tik mano kulnas plonesnis ir turbut aukstesnis ax.gif
Atsakyti
Tada Jusu laaabai grazus thumbup.gif Lauksime foto po sventes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 07, 19:45)
Tada Jusu laaabai grazus thumbup.gif Lauksime foto po sventes 4u.gif

Po sventes gali ir nebuti nuotrauku , jei fotografe nenusitaykys i kojas baznycioje lotuliukas.gif
Siaip buvau jau idejus kaip ant mano kojos atrodo, bet jei yra norinciu galiu pakartot thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 07 spalio 2010 - 20:47
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 07, 21:46)
Po sventes gali ir nebuti nuotrauku , jei fotografe nenusitaykys i kojas baznycioje  lotuliukas.gif
Siaip buvau jau idejus kaip ant mano kojos atrodo,  bet jei yra norinciu galiu pakartot  thumbup.gif  mirksiukas.gif


Skirtumas jusu bateliu ir pries tai idetu yra toks, kad jusiskes su sviesiu padu, o ten su juodu biggrin.gif man asmeniskai jusu daaug graziau atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 10 07, 21:52)
Skirtumas jusu bateliu ir pries tai idetu yra toks, kad jusiskes su sviesiu padu, o ten su juodu  biggrin.gif  man asmeniskai jusu daaug graziau atrodo  wub.gif

Aciu wub.gif
As irgi kai idejau, tai pastebejau,kad ir kulniukai beveik vienodi, tik padas kitoks, kaip Jus ir sakote 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, busimos nuotakos 4u.gif
Siuvuosi suknele, spalvyte i sampanine bet turi gelsvumo, nusipirkau batelius, rodesi jie svelniai kreminiai, bet kai uzsidejau prie sukneles, tai atrodo balti ir gerokai kontrastuoja. Gal kur uzmatete batelius panasios spalvos ar siaip kokiu nors ideju turite? g.gif
Buciau labai dekinga.
Tiesa, vestuves 10 23, tad laiko ne pyragai, o ir su basutem bus salta unsure.gif
p.s. merginos, kurios panasiu metu tekate, ar rengsites ka nors ant sukneles, kad nesusalti? Kailinukus ar paltuka ar kazka kito?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Extraordinary: 08 spalio 2010 - 20:16
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 08, 21:55)
Sveikos, busimos nuotakos  4u.gif
Siuvuosi suknele, spalvyte i sampanine bet turi gelsvumo, nusipirkau batelius, rodesi jie svelniai kreminiai, bet kai uzsidejau prie sukneles, tai atrodo balti ir gerokai kontrastuoja. Gal kur uzmatete batelius panasios spalvos ar siaip kokiu nors ideju turite?  g.gif
Buciau labai dekinga.
Tiesa, vestuves 10 23, tad laiko ne pyragai, o ir su basutem bus salta  unsure.gif
p.s. merginos, kurios panasiu metu tekate, ar rengsites ka nors ant sukneles, kad nesusalti? Kailinukus ar paltuka ar kazka kito?

man tai asmeniskai pasakiskai atrodo balti kailinukai, arba kailiukas toks kaip salikiukas uzsimesti, ir su juo tikrai nebutu salta, tai mielai atrodo smile.gif ..
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 20:27)
Suprantu tokio pasirinkimo motyva - grozis reikalauja auku  biggrin.gif  bet as nerizikuosiu  lotuliukas.gif  Baznycioj per 20 min. tikrai nusalt koju nespesiu, o vat jei lauke fotkinsimes 3,5 val. tai jau tikrai bus ne kas  doh.gif  Be to, nepirksiu jau visai baisiu batu, gal nebus idelus ir visai mano skonio, bet ir bet kokiu nesidesiu  biggrin.gif  blush2.gif

va jus db kalbat apie salti, o as kai tekejau buvo apie plius 35, tai visi slapi buvom, ech...
Atsakyti
QUOTE(Smilte24 @ 2010 10 08, 22:31)
va jus db kalbat apie salti, o as kai tekejau buvo apie plius 35, tai visi slapi buvom, ech...

Na tie krastutinumai visus is proto varo lotuliukas.gif Kam karstis, kam saltis trugdo blush2.gif

Papildyta:
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 08, 20:55)

Tiesa, vestuves 10 23, tad laiko ne pyragai, o ir su basutem bus salta  unsure.gif
p.s. merginos, kurios panasiu metu tekate, ar rengsites ka nors ant sukneles, kad nesusalti? Kailinukus ar paltuka ar kazka kito?

As teku lapkricio 12d., tai butinai desiuos ant virsaus baltus kalinukus, nes tikrai nenoriu melyna vaiskciot per fotosesija lotuliukas.gif Ant sukneles dar svarkeli turesiu (tokio pat audinio), nes jauciu baznycioj irgi nelabai nusirengt galesiu, nes ten irgi nelabai karsta buna biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 08, 23:58)
As teku lapkricio 12d., tai butinai desiuos ant virsaus baltus kalinukus, nes tikrai nenoriu melyna vaiskciot per fotosesija  lotuliukas.gif  Ant sukneles dar svarkeli turesiu (tokio pat audinio), nes jauciu baznycioj irgi nelabai nusirengt galesiu, nes ten irgi nelabai karsta buna  biggrin.gif  blush2.gif

o kur kailinukus perkat? galvoju sekmadieni paieskoti.
Svarkeli ir as siuvuosi, geriau turet ir nesusalti..
Atsakyti
QUOTE(Extraordinary @ 2010 10 09, 00:17)
o kur kailinukus perkat? galvoju sekmadieni paieskoti.
Svarkeli ir as siuvuosi, geriau turet ir nesusalti..

Be svarkelio tai as baznycioj jauciu susalciau, bet jei bus man karsta ta diena, tai nusiimsiu per ceremonija lotuliukas.gif
O kailinuku as nepirkau, sese turi nuo savo vestuviu pasilkus (tekejo ziema), tai pasiskolinsiu mirksiukas.gif
Atsakyti