Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 13:12)
Geriau buciau ne neklausus  doh.gif Kaina  blush2.gif  biggrin.gif Tiks tada ir mano uz 50 $  lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif Tavo irgi labai grazus thumbup.gif
As tai varysiu savaitgali kokius kaliosus pirkti lotuliukas.gif visgi nusprendziau su savais bateliais baznycioj buti, paskui fotosesijai persiauti kokius siltesnius (kad ir ne visai mano skonio, nes tokius rast nerealu lotuliukas.gif ), gal nelabai ir matysis man jie (fotografe patare butinai turet antrus batelius, nes neaisku koks oras bus), o vaziuojant i kavine jau vel persiausi savuosius grazius ax.gif Nes kitaip kojos gali susalti ir bus sugadintas musu medaus menesis, nes esu labai jautri salciui ir greit susergu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 13:59)
drinks_cheers.gif Tavo irgi labai grazus  thumbup.gif
As tai varysiu savaitgali kokius kaliosus pirkti  lotuliukas.gif  visgi nusprendziau su savais bateliais baznycioj buti, paskui fotosesijai persiauti kokius siltesnius (kad ir ne visai mano skonio, nes tokius rast nerealu lotuliukas.gif ), gal nelabai ir matysis man jie (fotografe patare butinai turet antrus batelius, nes neaisku koks oras bus), o vaziuojant i kavine jau vel persiausi savuosius grazius  ax.gif  Nes kitaip kojos gali susalti ir bus sugadintas musu medaus menesis, nes esu labai jautri salciui ir greit susergu  blush2.gif

As tai atvirksciai daryciau, baznycioj buciau su normaliais siltais, o jau fotosesijos metu su graziais biggrin.gif Beje, baznycioj irgi labai salta buna unsure.gif
Atsakyti
tikrai taip - per mano pirmas vestuves nušalau taip pirštus, kad negalėjau po to puokštės išimt biggrin.gif (buvo lapkričio pabaiga, ir jau buvo -30...)
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 10 05, 19:01)
As tai atvirksciai daryciau, baznycioj buciau su normaliais siltais, o jau fotosesijos metu su graziais  biggrin.gif Beje, baznycioj irgi labai salta buna  unsure.gif

Suprantu tokio pasirinkimo motyva - grozis reikalauja auku biggrin.gif bet as nerizikuosiu lotuliukas.gif Baznycioj per 20 min. tikrai nusalt koju nespesiu, o vat jei lauke fotkinsimes 3,5 val. tai jau tikrai bus ne kas doh.gif Be to, nepirksiu jau visai baisiu batu, gal nebus idelus ir visai mano skonio, bet ir bet kokiu nesidesiu biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 19:27)


Nu jo, o gal jų visai neprireiks - juk neaišku koks oras bus bigsmile.gif Gal kokia bobų vasara pavėluotai bigsmile.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 19:15)
tikrai taip - per mano pirmas vestuves nušalau taip pirštus, kad negalėjau po to puokštės išimt biggrin.gif (buvo lapkričio pabaiga, ir jau buvo -30...)

Oho, cia tai bent blink.gif blink.gif blink.gif tikiuosi man taip nebus,per menesi gal nespes taip atsalt,iki -30 g.gif blush2.gif O kada Jusu vestuves?Kokius batus ausites?
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 10 05, 19:29)
Nu jo, o gal jų visai neprireiks - juk neaišku koks oras bus bigsmile.gif Gal kokia bobų vasara pavėluotai bigsmile.gif  hihihi.gif

Tai vat ir as taip galvoju, atsarga gedos nedaro biggrin.gif del viso pikto tegu voliojasi bagazinej, jei nerireiks, tai parvesim namo, o gal nuo kancios isgelbes lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
Mūsų - lapkričio 6, tai aš būsiu su bateliais, o fotografuosimės ne tik gamtoje, fotografas pažadėjo ką nors įdomaus sugalvot, kokią kreizi fotosesiją įdomiose erdvėse.
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 19:41)
Mūsų - lapkričio 6, tai aš būsiu su bateliais, o fotografuosimės ne tik gamtoje, fotografas pažadėjo ką nors įdomaus sugalvot, kokią kreizi fotosesiją įdomiose erdvėse.

Hmm aisku 4u.gif mes tai irgi jei oras bus ne koks, kazka mastysim, nebusim visa laika lauke, nes jei tarkim lis, tai oisvis nebus ka veikt gamtoj blush2.gif
Atsakyti
patarčiau iš anksto pagalvoti...kad kuo mažiau blaškymosi tą dieną būtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laukianti29 @ 2010 10 05, 20:18)
patarčiau iš anksto pagalvoti...kad kuo mažiau blaškymosi tą dieną būtų smile.gif

Tai jo, butinai suplanuosim ka veiksim, kur eisim,jei oras bus blogas, bet as vis tikiuosi,kad gal pasiseks ax.gif viltis - durniu motina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 10 05, 18:54)
Tai jo, butinai suplanuosim ka veiksim, kur eisim,jei oras bus blogas, bet as vis tikiuosi,kad gal pasiseks  ax.gif viltis - durniu motina  biggrin.gif

Nusipirkit kokius funy lietpalcius thumbup.gif Ir botus thumbup.gif
Atsakyti
Aš ir tą pati galvojau, jei lytų, jei fotografas pasiūlys kažką, kas man nepatiks.. nes jis pas mus visiškai kreizi - sako, gal stomatologijos kabinete?lotuliukas.gif aišku, čia juokavo jis (jis mūsų draugas šeimos, tai leidžia sau pakraupinti mus biggrin.gif)
Atsakyti