Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(starrgirl @ 2010 08 18, 19:36)
Ne visai aiškiai suformulavau klausimą.. Jei bateliai raudoni,tada geriau būti be kojinių? Ar rinktis kūno spalvos? Tikrai žinau,kad basa koja per dieną labai pavargs..

Tai rinkites kuno spalvos ir nesimatys mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 08 18, 19:36)
Ne visai aiškiai suformulavau klausimą.. Jei bateliai raudoni,tada geriau būti be kojinių? Ar rinktis kūno spalvos? Tikrai žinau,kad basa koja per dieną labai pavargs..

o kodel prie raudonu bateliu netiks kojines? rinkites visiskai netralias 20 denu geros kokybes kojines ir viskas bus ok wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 18, 18:48)
na mama mane informavo kad jei cia batu nenusipirksiu liksiu basa smile.gif na tai ir nersiau per visas parduotuves kol radau smile.gif

O as jauciu ir liksiu basa doh.gif Siandien aplandziojau Pnorama,Europa,Akropoli ir Oza ir nieko neradau doh.gif doh.gif doh.gif Net nezinau kur dar ieskot g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 19:47)
O as jauciu ir liksiu basa doh.gif  Siandien aplandziojau Pnorama,Europa,Akropoli ir Oza ir nieko neradau doh.gif  doh.gif  doh.gif  Net nezinau kur dar ieskot g.gif

internete. tik ten, deja, rizikinga, as savo batukus uzsisakiau tokio dydzio, kuri nesioju visada, bet jie pasirode per dideli, tada iskeiciau i mazesni ir galiausiai tiko. o Lt tai neisivaizduoju, nusisauciau, kol rasciau, nes tikrai nieko nera, net jei ir nenori nieko ypatingo.....
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 19:47)
O as jauciu ir liksiu basa doh.gif  Siandien aplandziojau Pnorama,Europa,Akropoli ir Oza ir nieko neradau doh.gif  doh.gif  doh.gif  Net nezinau kur dar ieskot g.gif

kelinta ismiera nesiojate?
Atsakyti
QUOTE(Monikela @ 2010 08 18, 19:54)
internete. tik ten, deja, rizikinga, as savo batukus uzsisakiau tokio dydzio, kuri nesioju visada, bet jie pasirode per dideli, tada iskeiciau i mazesni ir galiausiai tiko. o Lt tai neisivaizduoju, nusisauciau, kol rasciau, nes tikrai nieko nera, net jei ir nenori nieko ypatingo.....

Kad internete yra nemazai graziu tai taip, bet man tai kazkaip baisu pirkstis taip, kaip kate maise doh.gif gal cia yra mergaiciu atsisiuntusiu ir galinciu pasidalinti ispudziais? g.gif Kaip su dydziais nesuklyst?
Papildyta:
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 18, 20:24)
kelinta ismiera nesiojate?

37 nesioju mirksiukas.gif
Papildyta:
Jauciu susinervuosiu as ir rytoj gariunuose nusipirksiu jei ka rasiu,nes jau pavargau as ieskot to,ko nera doh.gif Ir siaip suknia ilga,tai nesimatys ten tu batu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 19:44)
Tai rinkites kuno spalvos ir nesimatys mirksiukas.gif

Teks taip ir padaryt smile.gif O batelius rasti tikrai sunku.. Sėkmės ieškant 4u.gif
Atsakyti
[quote=*Beautiful*eyes*,2010 08 18, 20:45]
Kad internete yra nemazai graziu tai taip, bet man tai kazkaip baisu pirkstis taip, kaip kate maise doh.gif gal cia yra mergaiciu atsisiuntusiu ir galinciu pasidalinti ispudziais? g.gif Kaip su dydziais nesuklyst?
Papildyta:

na as padariau isvada, kad JK viskas yra vienu dydziu sumazinta, tarkima as pirkau batukus, kurie turetu atitikti 40 dydi, bet buvo tikrai 41, suknute pirkau 36 dydzio, nors lt visada perku 38, liemenele JK butu c ar net d, nors mano tikrai yra b smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 08 18, 21:25)
Teks taip ir padaryt smile.gif  O batelius rasti tikrai sunku.. Sėkmės ieškant 4u.gif

Aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Monikela @ 2010 08 18, 21:30)
na as padariau isvada, kad JK viskas yra vienu dydziu sumazinta, tarkima as pirkau batukus, kurie turetu atitikti 40 dydi, bet buvo tikrai 41, suknute pirkau 36 dydzio, nors lt visada perku 38, liemenele JK butu c ar net d, nors mano tikrai yra b smile.gif

Butent del to ir bijau as bandyt savo kailiu, bandysiu gal cia ka surasti mirksiukas.gif
Atsakyti
Nenoriu nieko izeisti, bet man tai isvis negrazu baltos kojines unsure.gif Ir dar cia maciau kazka su pedkelnem ir basutem... doh.gif Man asmeniskai daug graziau ziurisi paprastai graziai idegusios kojytes hihihi.gif Nezinau kaip ziema su nuotakom blush2.gif
Asmeniskai as ketinu isteketi su trumpa suknele ir be jokiu pedkelniu smile.gif O kad bijot jog bue nepatogu ir nutrins kojyte, tai pirmiausiai siulyciau panesioti batukus namie ir apsiprasti, nes dazniausiai batai trina tik pirmuosius kartus. Arba prisiimti pagalbiniu priemoniu, tokiu kaip pleistriukai kuno spalvos ir panasiai smile.gif Na as isvis esu uz grozi, o ne uz patoguma flirt.gif hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 19:54)
Butent del to ir bijau as bandyt savo kailiu, bandysiu gal cia ka surasti mirksiukas.gif

bet kas nerizikuoja, tas negeria sampano rolleyes.gif Siaip tai keista is tikruju, kad skiriasi. Juk europiniai dydziai turetu buti vienodi g.gif Nors ir pacioj Lietuvoj ziurek vienoj parduotuvej koks 38 ideliai, o kitoj skesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 19:47)
O as jauciu ir liksiu basa doh.gif  Siandien aplandziojau Pnorama,Europa,Akropoli ir Oza ir nieko neradau doh.gif  doh.gif  doh.gif  Net nezinau kur dar ieskot g.gif

dar turit laiko 4u.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 20:45)
Jauciu susinervuosiu as ir rytoj gariunuose nusipirksiu jei ka rasiu,nes jau pavargau as ieskot to,ko nera doh.gif  Ir siaip suknia ilga,tai nesimatys ten tu batu biggrin.gif

Jei tik randat ir pirkit, kuo tie Gariūnai netinka? ax.gif Juk vienai dienai tik, ar reikia tos kokybės labai? 4u.gif

QUOTE(liekna @ 2010 08 18, 23:37)
Na as isvis esu uz grozi, o ne uz patoguma  flirt.gif  hihihi.gif


Prisiminiau močiutę, kuri sako va taip žemaitiškai "nuor būt graži - kėntiek" hihihi.gif tai va, aš irgi tokia drinks_cheers.gif nusipirkau kablus ohohoo, ir nesvarbu kad su sąnariais bėdų turiu, bet noriu būt ir aš graži blush2.gif flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 18, 22:09)
Prisiminiau močiutę, kuri sako va taip žemaitiškai "nuor būt graži - kėntiek"  hihihi.gif tai va, aš irgi tokia drinks_cheers.gif nusipirkau kablus ohohoo, ir nesvarbu kad su sąnariais bėdų turiu, bet noriu būt ir aš graži blush2.gif  flirt.gif

Tai vat. Juk ne kas diena blush2.gif mirksiukas.gif As dar kol neturiu sukneles tai ir bateliu paiesku nepradejau, bet zinau, kad bus sunku. Beje susitariau su viena parduotuve kad ta Jovani suknia man parduotu ne u 440$ kaip visur praso, bet uz 314 lotuliukas.gif Gera diena uztaikiau, kai nuolaidas dalina lotuliukas.gif Aisku, dar neuzsisakiau galutinai. Vakare MB skambinsis, kad susitartu normaliai, kad neapgautu ir tt musu biggrin.gif
Atsakyti