Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Siuo atveju noretusi geltonu bateliu bent jau man ax.gif

user posted image
Atsakyti
Aha, cia geltoni puikiai tiktu smile.gif
Jaunikio kojines tai ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 12:23)
na juodi yra "universalus prie betko" tai nuotaka taip ir atrodytu: neturejau laiko rinktis bau, tai uzsidejau savo universalius is spintos smile.gif Na cia aisku mano asmenine nuomone smile.gif Del spalvotu, pvz raudonu, melynu, zaliu - tai manau puiku, jej kazkokie elementai yra tos spalvos ant sukneles, papuosalai ar puokste... O juoda puokste, ar juodi auskarai - visai nekaip atrodys


Idomu isgirsti ir kitokia manajai nuomone - dekui uz pastebejimus smile.gif O man Jusu ideja us klevo lapu puokste ir kastonais plaukuose nepriimtina. Ir nieko - abieju karavanai juda toliau biggrin.gif

Dar vienas variantas, kur jaunikio nei batai, nei kojines g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 04 spalio 2010 - 10:30
Honey/Tea, man visai graziai juodi ziuris mirksiukas.gif thumbup.gif jei temtika juoda balta,tai tikrai super ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 11:28)
Idomu isgirsti ir kitokia manajai nuomone - dekui uz pastebejimus smile.gif O man Jusu ideja us klevo lapu puokste ir kastonais plaukuose nepriimtina. Ir nieko - abieju karavanai juda toliau biggrin.gif

Dar vienas variantas, kur jaunikio nei batai, nei kojines g.gif
user posted image


Jusu sarkazmas visai ne i vieta ax.gif Forumai skirti tam, kad reiksti savo nuomone, dalintis savo mastymais bigsmile.gif Jej jusu su mano nesutampa, nepykit, tai tik nuomones lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 12:16)
Nelabai supratau to palyginimo biggrin.gif Idomi asociacija smile.gif Man tai papugos su lakuotais smailianosiais biggrin.gif

Man cia faina, tik naguciu nelakuociau juodai rolleyes.gif
user posted image


Man tai viskas cia graziai, jei jaunikio juodas kostiumas smile.gif
Siaip tai kurios man sukneles patinka tai net nesimato tu bateliu beveik lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Paskutiniu tai kulnas nelabai, o kiti super smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaffa @ 2010 10 04, 12:58)
Jusu sarkazmas visai ne i vieta  ax.gif  Forumai skirti tam, kad reiksti savo nuomone, dalintis savo mastymais  bigsmile.gif  Jej jusu su mano nesutampa, nepykit, tai tik nuomones lotuliukas.gif


Tikrai nepykstu mirksiukas.gif Is tikruju pasakete daugumos nuomone, nes puikiai suprantu, kad LT dar reta kuri renkasi juodos/baltos tematika ax.gif

Dar keletas
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 10 04, 13:23)

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 12:59)
Tikrai nepykstu mirksiukas.gif Is tikruju pasakete daugumos nuomone, nes puikiai suprantu, kad LT dar reta kuri renkasi juodos/baltos tematika ax.gif

Dar keletas
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image

Papildyta:
user posted image


juodai-balta mano megstamiausias derinys, bet man pvz vestuvems jis nelabai tinka, ggal spaudzia tas "sovetmeciu nusistovejes rinkinys" juoda apacia+baltas virsus=sventine apranga
Paskutiniai wub.gif
Atsakyti
Niu vat, net nebuvau pagalvojusi, kad tai "sovietinis derinys" g.gif Man tai klasika ir tiek g.gif

Pabandysime "issisokti" raudonu, geltonu ir violetiniu vestuviu fone smile.gif
Atsakyti