Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 19:54)


Aš kainas pakoreguoju, kai rašau čia SM, nes pas mus atlyginimai irgi kitokie nei Lietuvoj, nors ir nežymiai, bet, kad būtų kaip galima tiksliau ax.gif O pirkinių manau mes visos turim ilgiausius sąrašus doh.gif Jaunoms šeimoms išlaidų tikrai per akis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 30, 18:38)
Aš kainas pakoreguoju, kai rašau čia SM, nes pas mus atlyginimai irgi kitokie nei Lietuvoj, nors ir nežymiai, bet, kad būtų kaip galima tiksliau ax.gif O pirkinių manau mes visos turim ilgiausius sąrašus doh.gif Jaunoms šeimoms išlaidų tikrai per akis unsure.gif

drinks_cheers.gif
Kokia faina liniuote thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 30, 19:08)
Bet pas jus atlyginimai kitokie, nėra ko lygiuotis su lietuviškais ax.gif

Va va ,as iskart apie tai ir pagalvojau 4u.gif
Atsakyti
Nežinau, gal kartosiuos, bet man labai patiko
user posted image
Atsakyti
Galbūt ir aš įkelsiu matytų batelių 4u.gif , na bet paganom akytes bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 30, 19:03)
As kur nusiziurejau visas visazistes ir kirpejas, tai visos brangios ir tikrai geros, bet ta jau dvigubai uz tas brnagiausias plesia  blush2.gif  lotuliukas.gif Na gerai, isivazidavimui pasakysiu kainas. Siaip planuoju uz makiaza ir sukuosena isleisti 200 $, o ta moteriske vien uz makiaza praso 150 $ ir dar tiek pat tektu uz sukuosena moketi  unsure.gif Gerai pasvarscius, kas Lietuvoj darytusi makiaza uz 400 lt ?  unsure.gif Taupyt nezadu, bet ir persistengti negaliu... Biudzetas is tiesu ribotas  doh.gif
Papildyta:

Na mergaites visoms pavydziu tokiu kainu... doh.gif  Kaip sakiau as minimum suplosiu apie 500lt uz makiaza ir sukuosena, ir turbut tai negausiu grynai ko noriu  blink.gif  lotuliukas.gif


Tai i litus neverskit gi algos irgi gaunat ne 1000litu lotuliukas.gif

Siaip aisku galima ir pigiau tik atsargiai kad nereiktu paciai persidazyt ar sukuosena persidaryt doh.gif kazkada per mano drauges vestuves viena pamerge jau "sutaupe", grizus namo po kirpyklos issiplove galva ir pati pasigrazino biggrin.gif

Pim ideti bateliai patiko wub.gif
Atsakyti
O ka manote apie juodus batelius, jei suknele pieno atspalvio, nes balti man tada atrodo schmoll.gif

Pvz:
http://www.asos.com/...;clr=BlackSatin

arba LT
user posted image





Papildyta:
user posted image
Atsakyti
Balta suknele ir juodi bateleia - mano manymu kaip papuga atrodytu nuotaka biggrin.gif
Atsakyti
Nelabai supratau to palyginimo biggrin.gif Idomi asociacija smile.gif Man tai papugos su lakuotais smailianosiais biggrin.gif

Man cia faina, tik naguciu nelakuociau juodai rolleyes.gif
user posted image



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Honey/Tea: 04 spalio 2010 - 10:17
QUOTE(Honey/Tea @ 2010 10 04, 11:13)
Nelabai supratau to palyginimo biggrin.gif Idomi asociacija smile.gif Man tai papugos su lakuotais smailianosiais biggrin.gif

Man cia faina, tik naguciu nelakuociau juodai rolleyes.gif
user posted image


As pritarsiu auksciau pasisakiusiai 4u.gif balta suknele ir juodi bateliai nelabai ziurisi ax.gif mano manymu, jei butu juodas kaspainas ant liemens ar juodu detaliu ant sukneles, tada jau kitas reikalas thumbup.gif o vieni iskristu is konteksto schmoll.gif
Pvz spalvoti bateliai graziai ziurisi, nes yra priderinta puokste , vyro kojines ar kaklaraistis 4u.gif
Atsakyti
Sitie mieli wub.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(laimucia @ 2010 10 04, 12:18)
o vieni iskristu is konteksto  schmoll.gif
Pvz spalvoti bateliai graziai ziurisi, nes yra  priderinta puokste , vyro kojines ar kaklaraistis  4u.gif


Atsiprasau, kad neaprasiau vestuvines tematikos is pat praziu biggrin.gif

Siaip musu vestuvine tema juoda/balta, todel ir ieskau juodu bateliu, nes MB bus juodu kostiumu ir siaip ivairiu detaliu esam prigalvoje rolleyes.gif

Aisku, jeigu puokste raudona, pamerges zalios, vyras pilku "slapiu" kostiumu ir dar nuotaka su juodais bateliais - tai tik i cirka visiems bilietai tiktu biggrin.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
na juodi yra "universalus prie betko" tai nuotaka taip ir atrodytu: neturejau laiko rinktis bau, tai uzsidejau savo universalius is spintos smile.gif Na cia aisku mano asmenine nuomone smile.gif Del spalvotu, pvz raudonu, melynu, zaliu - tai manau puiku, jej kazkokie elementai yra tos spalvos ant sukneles, papuosalai ar puokste... O juoda puokste, ar juodi auskarai - visai nekaip atrodys
Atsakyti