Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(laimucia @ 2010 09 28, 18:50)
Turbut graziausia kuno vieta  wub.gif  drinks_cheers.gif  Grazu kai pati sau komplimentus pasakot  4u.gif

Dabar susigedau, pasirodysiu kaip kokai pagyrune doh.gif lotuliukas.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 21:03)
Dabar susigedau, pasirodysiu kaip kokai pagyrune  doh.gif  lotuliukas.gif  unsure.gif


nereikia gedytis lotuliukas.gif dabar taip smalsu pamatyti nuotraukas is vestuviu biggrin.gif 4u.gif (del sukneles ir bateliu zinoma blush2.gif )
Atsakyti
nu varot apie viską iš eilės biggrin.gif
QUOTE(laimucia @ 2010 09 28, 20:19)
Reikia labiau pasistengti showoff.gif 

aš žinau dar vieną būdą - user posted image

QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 20:43)

faini user posted image padas ir kulnas, tai lygiai kaip mano, jei pameni dar 4u.gif manau tiks tau prie suknės, nebestresuok 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 20:49)


Labai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 21:27)
nu varot apie viską iš eilės biggrin.gif

aš žinau dar vieną būdą - user posted image


Nu prajuokinot lotuliukas.gif biggrin.gif

Griztant prie bateliu temos, as jau kazkaip linkstu prie minties, jog meginsiu iskentet su savo bateliais, gal nesusirgsiu ir nesugadinsiu medaus menesio blush2.gif Nes kiek prasilekiau sestadieni po pardas tai nic nieko nera doh.gif keleta maciau baltu, bet jau baisus kokie, net uz dyka neimciau fear.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 21:27)
nu varot apie viską iš eilės biggrin.gif

aš žinau dar vieną būdą - user posted image



geras budas lotuliukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 19:27)
aš žinau dar vieną būdą - user posted image

QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 20:43)

faini user posted image padas ir kulnas, tai lygiai kaip mano, jei pameni dar 4u.gif manau tiks tau prie suknės, nebestresuok 4u.gif

Nu tu duodi lotuliukas.gif
O apie pada, tai as irgi prisiminiau cia pries kokia valanda, kad ir tavieji tokie pat buvo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 22:06)
Nu tu duodi  lotuliukas.gif
O apie pada, tai as irgi prisiminiau cia pries kokia valanda, kad ir tavieji tokie pat buvo  bigsmile.gif

Bet kaip smigo į žemę, kai pievoj fotkinomės doh.gif Yra net foto, kur atrodo kad po tvartą vaikščiojau, kulnai žemėm apkibę doh.gif blush2.gif
Papildyta:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 20:15)
Bet kaip smigo į žemę, kai pievoj fotkinomės doh.gif Yra net foto, kur atrodo kad po tvartą vaikščiojau, kulnai žemėm apkibę doh.gif  blush2.gif

Ai tai cia normalu irnesakyk.gif hihihi.gif Man tai jei koja pasalus siek tiek, tai sitie smukcioja, bet sakiau zusiklijuosiu prie kojos kaip ir suknele, su ta juostele lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 23:20)
Ai tai cia normalu  irnesakyk.gif  hihihi.gif Man tai jei koja pasalus siek tiek, tai sitie smukcioja, bet sakiau zusiklijuosiu prie kojos kaip ir suknele, su ta juostele  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš žinok turėjau tuos gelinius įdėklus nusipirkus, tai man taip nuspaudė doh.gif Kai šveičiau juos per petį po ceremonijos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pim: 28 rugsėjo 2010 - 22:31
QUOTE(pim @ 2010 09 28, 21:30)
Aš žinok turėjau tuos gelinius įdėklus nusipirkus, tai man taip nuspaudė doh.gif Kai šveičiau juos per petį po ceremonijos rolleyes.gif

As apie tokius net negirdejus blink.gif As galvoju gala prisiklijuoti tiesiog ir tiek, siaip va kai sukaitus koja tai viskas gerai, bet per ceremonija tai speju ir karstis ir saltis pils is karto lotuliukas.gif As dar turiu ismokti priesaikas tas angliskai doh.gif doh.gif bijau kad nesugebesiu atkartoti paskui kuniga doh.gif lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 28 rugsėjo 2010 - 22:58
QUOTE(liekna @ 2010 09 28, 23:54)
As dar turiu ismokti priesaikas tas angliskai  doh.gif  doh.gif bijau kad nesugebesiu atkartoti paskui kuniga  doh.gif  lotuliukas.gif  blush2.gif

Aha, mes kai prieš ceremoniją aptarinėjom viską, tai iškart klausiau ar reiks man ką nors daugiau sakyt nei taip, tai visi tik juoktis pradėjo, o aš rimtai klausiau blush2.gif Galvoju susipins man liežuvis ir gėda pasidarysiu prieš čekus unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti