Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

man truputi pigiai. Jeigu suknele bus lengvo audinio, silko... ja visa isdraskys sie bateliai.
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 26, 11:39)
man truputi pigiai. Jeigu suknele bus lengvo audinio, silko... ja visa isdraskys sie bateliai.


na jei jie gerai pagaminti, tai niekas nedraskys, o jei jie kainuoja 50lt, tai zinoma, nera ko noreti tada doh.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 26, 20:42)


labai blizgus schmoll.gif
Atsakyti
laba diena, norejau pasidometi is kur daugiausiai yra perkami bateliai g.gif Musu parduotuvese surasti bateloius - tai tolygu kryziaus zygi padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 26, 21:42)


"fyfa" nail.gif
Atsakyti
Ieskojau savaitgali bateliu. Nude spalvos nieko gero nersaua, vieni tikrai butu tinkami, nu bet iauriai nepatogus doh.gif Tai nerizikuosiu galvoju. O kiti buvo tobuli, bet spalva blukinta pink g.gif tai kazkaip vis dar galvoju apie juos. Ar tiktu prie sukneles ar ne. Suknele pas siuveja dar kokia savaite bus, tai neiseina patikrinti. Bet kazkaip vis linkstu as prie tu rausvu g.gif Bijau tik, kad jei netiks prie sukneles, tai po to nebeliks laiko nauju ieskoti kitu ar uzsisakyti internetu doh.gif doh.gif Dilemos dilemos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 25, 12:15)
Tie viduriniai, kreminės spalvos labai gražūs, tokie elegantiški wub.gif O paskutiniai juodi biški bobiški, gal kad kulniukas žemas blush2.gif

Man irgi su zemais kulniukais nepatinka batai blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(PaulaL @ 2010 09 26, 08:39)
man truputi pigiai. Jeigu suknele bus lengvo audinio, silko... ja visa isdraskys sie bateliai.

kazkaip man cia sitie balti tai negraziai atrodo,o va tokie patys juodi tai laaaaabai dailus wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 27 rugsėjo 2010 - 19:43
tiek balti ir juodi pigiai bent man atrodo...
Atsakyti
QUOTE(PaulaL @ 2010 09 27, 21:34)
tiek balti ir juodi pigiai bent man atrodo...


drinks_cheers.gif man irgi dvelkia kiču..
Papildyta:
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 26, 12:39)
na jei jie gerai pagaminti, tai niekas nedraskys, o jei jie kainuoja 50lt, tai zinoma, nera ko noreti tada doh.gif


Ne nuo kainos viskas priklauso - už 50Lt pirkti batai kartais gali atrodyti geriau, negu 500Lt kainuojantys mirksiukas.gif
Atsakyti
Gutte teisi, nors ir kokybiski butu jie... ( nors abejoju) gali draskyti... vien tie bligaliai kokia... langva audini jiems sugadinti keliu akimirku tereikia...nori..ar ne , bet jie uzsikabins...
Atsakyti
Ka tik prisiminiau, kad vakar nusipirkau batelius lotuliukas.gif
Jei netinfgesiu, veliau ikelsiu foto. Dar nezinau ar jie itks prie sukneles, nes suknele geriausiu atveju is siuvejos pasiimsiu spalio 6d doh.gif
Atsakyti