Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(laimucia @ 2010 09 22, 20:07)
truputi ziauru  lotuliukas.gif
man nelimpa  schmoll.gif

Nezinau isvis kam liptu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 22, 23:07)
truputi ziauru  lotuliukas.gif
man nelimpa  schmoll.gif


man visai fainai keliom foto pasidaryti su sporbatukais, ypac jei buciau kokia sportininke thumbup.gif man tokios foto lb smagiai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 23, 21:22)
man visai fainai keliom foto pasidaryti su sporbatukais, ypac jei buciau kokia sportininke thumbup.gif  man tokios foto lb smagiai atrodo thumbup.gif

Visiskai Jums pritariu thumbup.gif jau senokai mastau, kad noreciau tokiu nuotrauku, kur sakykim esu su vestuvine suknele ir kur nors pievoj prie kokios sieno kupetos ar pan su sakia rankoje ir guminukais pozuoju labai pavargusia biggrin.gif .... o jaunikis guli ant tos sieno kupetos lotuliukas.gif arba sakykim kazkur begu pakelus suknele su sporbatukais..... Dar nesugalvojau kur happy.gif Man tokios nuotraukos tikrai linksmai atrodo, ir siaip as vestuves isivaizduoju tokias linksmas, siek tiek "kreizovas" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 09 23, 18:36)
Visiskai Jums pritariu  thumbup.gif  jau senokai mastau, kad noreciau tokiu nuotrauku, kur sakykim esu su vestuvine suknele ir kur nors pievoj prie kokios sieno kupetos ar pan su sakia rankoje ir guminukais pozuoju labai pavargusia  biggrin.gif .... o jaunikis guli ant tos sieno kupetos  lotuliukas.gif  arba sakykim kazkur begu pakelus suknele su sporbatukais..... Dar nesugalvojau kur  happy.gif  Man tokios nuotraukos tikrai linksmai atrodo, ir siaip as vestuves isivaizduoju tokias linksmas, siek tiek "kreizovas"  blush2.gif

lotuliukas.gif
o as kazkaip kaip tik isivaziduoju didziausia rimti lotuliukas.gif kai nei vienas plaukas nestyro is sukuosenos ir tt, zodziu kad butu tobula lotuliukas.gif bet cia tik pasvajojimas ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
Kaip patiko wub.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 24 rugsėjo 2010 - 04:32
ta foto, kur su kedukais - nuostabi mintis! jėzus marija, kaip norėčiau tokių nuotraukų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės spindulėlis @ 2010 09 23, 21:36)
Visiskai Jums pritariu  thumbup.gif  jau senokai mastau, kad noreciau tokiu nuotrauku, kur sakykim esu su vestuvine suknele ir kur nors pievoj prie kokios sieno kupetos ar pan su sakia rankoje ir guminukais pozuoju labai pavargusia  biggrin.gif .... o jaunikis guli ant tos sieno kupetos  lotuliukas.gif  arba sakykim kazkur begu pakelus suknele su sporbatukais..... Dar nesugalvojau kur  happy.gif  Man tokios nuotraukos tikrai linksmai atrodo, ir siaip as vestuves isivaizduoju tokias linksmas, siek tiek "kreizovas"  blush2.gif


man gali sakyti tu mirksiukas.gif
gaila, kad apie tai nepgalvojau prie gerus metus, todel ir neturiu tokiu foto, bet sakau, man jos super atrodo wub.gif aisku reikia ir tu tokiu romantiniu su aukstakulniais, et ir sitos man tokios nutruktgalviskos atrodo wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 24, 06:31)
Kaip patiko  wub.gif
user posted image


man tai cia ta guma kazkaip nepatinka.. ar cia ne guma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 24, 10:49)
man tai cia ta guma kazkaip nepatinka.. ar cia ne guma? g.gif

Guma mirksiukas.gif Ir man siaip nepatiktu, bet visumoj kazkaip labai jau graziai ziurisi smile.gif Gaila vasara baigiasi, jamciau siaip lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Bet reikia gydytis lotuliukas.gif nes nezinau kuo apsiausiu rudeni ir ziema po vasaros apsipirkinejimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aisku juodi graziau ziurisi, bet stai balti 4u.gif
user posted image
user posted image

O stai cia moderniom, bsikuti barbiskom nuotakom biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 24 rugsėjo 2010 - 21:35
user posted image
Atsakyti
Tie viduriniai, kreminės spalvos labai gražūs, tokie elegantiški wub.gif O paskutiniai juodi biški bobiški, gal kad kulniukas žemas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 24, 19:12)
Guma  mirksiukas.gif Ir man siaip nepatiktu, bet visumoj kazkaip labai jau graziai ziurisi smile.gif Gaila vasara baigiasi, jamciau siaip  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Bet reikia gydytis  lotuliukas.gif nes nezinau kuo apsiausiu rudeni ir ziema po vasaros apsipirkinejimu  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif visuma tai grazi smile.gif kaip suprasti "reikia gydytis"? kas nors atsitiko? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 24, 23:26)
Aisku juodi graziau ziurisi, bet stai balti  4u.gif
user posted image



siaip as tu blizguciu nemegeja, bet man cia tai visai dailiai atrodo bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti