Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 16:03)
As kiek pamenu jusu bateliai uzdari, o tai jei storesnes pedkelnes detis ?  g.gif jei ilga suknele tai ju nesimatytu  g.gif
........

Kad lapkricio 1 visada buna tragiskas oras tai faktas. Man atrodo, kad net ir sniego tikimybe yra...  doh.gif Eina sau, ka cia jums sugalvojus  unsure.gif

Na,jo lapkricio 1 tai tikrai sakes buna doh.gif tai ir 12 d. jauciu panasiai nusimato,ot ir laika issirinkom blush2.gif
Su pedkelnem tai net nzn, kiek cia storesnes uzsidesi,kad grazios kojos dar butu biggrin.gif O jei ju nesimatys,tai gal geriau siltai kojeles laikyt aulinukuose kazkokiuose? g.gif Bet rask tu juos grazius dabar baltus doh.gif Pasimetus totaliai esu vienu zodziu blush2.gif
Bateliai mano va kokie (priminimui):

Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 16:03)
Atejo ir mano laikas per menesi laiko susirasti batus lotuliukas.gif Pirmiausiai ieskosiu parduotuvese papigiai, gal kazka is bcbg kolekciju (nes vienoj maciau tobulus, bet velniai per mazi buvo mad.gif ), na o jei parduotuvese per sia savaite nieko nerasiu, tai siusiuos Christian Leuboutin batelius ir man vienodai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Na, linkiu sekmes, gal pasiseks ir rasit nebrangiai tai ko norit 4u.gif As taip pat nebuvau nusiteikus moketi kruva pinigu uz batus, kuriuos tikriausiai karta uzsidesiu blush2.gif Bet dabar gali is vis taip nutikti, kad ne karto nebus panaudoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 18:23)
Na,jo lapkricio 1 tai tikrai sakes buna doh.gif  tai ir 12 d. jauciu panasiai nusimato,ot ir laika issirinkom blush2.gif
Su pedkelnem tai net nzn, kiek cia storesnes uzsidesi,kad grazios kojos dar butu biggrin.gif O jei ju nesimatys,tai gal geriau siltai kojeles laikyt aulinukuose kazkokiuose?  g.gif Bet rask tu juos grazius dabar baltus doh.gif  Pasimetus totaliai esu vienu zodziu blush2.gif
Bateliai mano va kokie (priminimui):



Anksciau buvau sakius, kad reikia siltesniu batuku tokiam laikui, bet dabar vel pamacius siuos batelius, manyciau issiverstumet ir su siais. Jei planuosit ilgeliau lauke pabut, persiaukit kitus, siltesnius "ne vestuvinius" batus. Arba masinoj pleduku pasildykit kojas. thumbup.gif Pati saket, kad jei jau laabai blogas oras bus, fotosesija darysit patalpoje mirksiukas.gif
Maziau pergyvenkit, atsipalaiduokit 4u.gif kas cia zino kaip tie orai susiklostys. Dabar musu ziemos velyveja...
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 21, 18:39)
Anksciau buvau sakius, kad reikia siltesniu batuku tokiam laikui, bet dabar vel pamacius siuos batelius, manyciau issiverstumet ir su siais. Jei planuosit ilgeliau lauke pabut, persiaukit kitus, siltesnius "ne vestuvinius" batus. Arba masinoj pleduku pasildykit kojas.  thumbup.gif Pati saket, kad jei jau laabai blogas oras bus, fotosesija darysit patalpoje  mirksiukas.gif
Maziau pergyvenkit, atsipalaiduokit  4u.gif  kas cia zino kaip tie orai susiklostys. Dabar musu ziemos velyveja...

Gal Jus ir teisi ax.gif 4u.gif
Atsakyti
*Beautiful*Eyes*, man atrodo su tokiais bateliais nenušalsit schmoll.gif Aš kai prisimenų kiek kartų esu su tokiais laksčius, per visokius karnavalus mokykloj ir šiaip šventes žiemą, netgi Naujus metus irnesakyk.gif 4u.gif Nu tikrai kiekviena iš mūsų žino kaip gerai tokie slysta žiemą ant sniego mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 16:23)
Na, linkiu sekmes, gal pasiseks ir rasit nebrangiai tai ko norit 4u.gif  As taip pat nebuvau nusiteikus moketi kruva pinigu uz batus, kuriuos tikriausiai karta uzsidesiu blush2.gif  Bet dabar  gali is vis taip nutikti, kad  ne karto nebus panaudoti biggrin.gif

Bet tai juk grazus batai jusu, tinka ir siaip vasara deveti thumbup.gif As tai butent del to ir pirksiu tokius kurie man patinka, ir kad galeciau veliau juos deveti wub.gif Del to kazkaip ir tu pinigu ne tiek gaila... Bet vis tiek, turiu dabar taupumo rezima isijungus buti hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 09 21, 17:33)
*Beautiful*Eyes*, man atrodo su tokiais bateliais nenušalsit  schmoll.gif Aš kai prisimenų kiek kartų esu su tokiais laksčius, per visokius karnavalus mokykloj ir šiaip šventes žiemą, netgi Naujus metus irnesakyk.gif  4u.gif Nu tikrai kiekviena iš mūsų žino kaip gerai tokie slysta žiemą ant sniego mirksiukas.gif  biggrin.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 09 21, 19:33)
*Beautiful*Eyes*, man atrodo su tokiais bateliais nenušalsit  schmoll.gif Aš kai prisimenų kiek kartų esu su tokiais laksčius, per visokius karnavalus mokykloj ir šiaip šventes žiemą, netgi Naujus metus irnesakyk.gif  4u.gif Nu tikrai kiekviena iš mūsų žino kaip gerai tokie slysta žiemą ant sniego mirksiukas.gif  biggrin.gif

Na taip,teko ir man paslydinet biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 19:54)
Bet tai juk grazus batai jusu, tinka ir siaip vasara deveti  thumbup.gif As tai butent del to ir pirksiu tokius kurie man patinka, ir kad galeciau veliau juos deveti  wub.gif Del to kazkaip ir tu pinigu ne tiek gaila... Bet vis tiek, turiu dabar taupumo rezima isijungus buti  hihihi.gif

As toki pat rezima isijungus dabar lotuliukas.gif o bateliai jo, siaip paprasti,kad galima ir vasara nesiot prie kokiu sukneliu, bet kai as aukstakulniu nemegeja,tai gali ir spintoj prastovet biggrin.gif bet gal ir ne mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 18:11)
As toki pat rezima isijungus dabar lotuliukas.gif  o bateliai jo, siaip paprasti,kad galima ir vasara nesiot prie kokiu sukneliu, bet kai as aukstakulniu nemegeja,tai gali ir spintoj prastovet biggrin.gif  bet gal ir ne mirksiukas.gif

Su tokiom graziom kojom nuodeme nedeveti aukstakulniu lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 20:57)
Su tokiom graziom kojom nuodeme nedeveti aukstakulniu  lotuliukas.gif  4u.gif

Dekoju uz komplimenta 4u.gif as sau visada zadu,kad viskas, vaiksciosiu dazniau su aukstakulniais, bet pratempiu diena,kita,o paskui vel i kokius sportinius ilendu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 16:58)
Merginos, cia aisku ne i tema, bet gal nesupyks niekas 4u.gif  Kaip manot kokia mazdaug temperatura gali buti lapkricio pradzioj? g.gif  kazkaip as nepamenu kokie tie ora buna tokiu metu, ar labai salta? kaip man su tais batais elgtis doh.gif  doh.gif  doh.gif


as atsimenu kai vaziuojam lapricio pirma ant kapu, tai buna pasale, kad tik uzdegam zvakutes ir tiek, neina nei zemes papurenti, tad itariu, kad bus tikrai vesu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 22, 12:11)
as atsimenu kai vaziuojam lapricio pirma ant kapu, tai buna pasale, kad tik uzdegam zvakutes ir tiek, neina nei zemes papurenti, tad itariu, kad bus tikrai vesu unsure.gif

as irgi taip itariu unsure.gif
Atsakyti
blink.gif biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 22, 21:49)


truputi ziauru lotuliukas.gif
man nelimpa schmoll.gif
Atsakyti