Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Čia jei kas tekės tekės vasarą
user posted image
user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Papildyta:
tik balti aisku turėtų būti
user posted image
user posted image
Atsakyti
manau, kad Lady Gagos geriausi lotuliukas.gif

http://1.bp.blogspot... Gaga Shoes.jpg
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 20, 12:13)
Isivaizduoju,kad galetu buti mazdaug tokio tipo, kaip 5nr.pazymeti. Arba 2 dar nieko,tik balti jei butu.  Gal kuri uzmatet Vilniuje kazka panasaus?  g.gif  Nes man kazko atrodo,kad reiks vel su ziburiu ieskot doh.gif  biggrin.gif  Kvaila galva is karto nepagalvojau apie siltesnius doh.gif  lotuliukas.gif

man grazus tik 1ieji, bet ir tai tik prie trumpos sukneles, as tiesiog neisivaziduoju prie ilgos sukneles tokiu visokiu batuku unsure.gif O tie 5ti tai zinokit nelabai blush2.gif Jusu bateliai grazus, gal istversit fotosesijas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fufy @ 2010 09 20, 22:16)
Čia jei kas tekės  vasarą


kaip visada, Laidy gagos batai tobuliausi lotuliukas.gif
o siaip tikrai graziu batuku prikelei wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 20, 23:46)
man grazus tik 1ieji, bet ir tai tik prie trumpos sukneles, as tiesiog neisivaziduoju prie ilgos sukneles tokiu visokiu batuku  unsure.gif O tie 5ti tai zinokit nelabai  blush2.gif Jusu bateliai grazus, gal istversit fotosesijas  unsure.gif

Vat ir as neisivazduoju kaip tuos batus priderint doh.gif Mirtinai susalt nesinori (bijau susirgti,nes sugadinsiu kelione mums abiems), bet atrodyt kaip varna irgi unsure.gif Siaip suknele ilga,gal nebai matysis ten tie batai, bet aisku kazkur vistiek islys, ai net nzn ka cia daryt verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Fufy @ 2010 09 20, 21:16)
Čia jei kas tekės tekės  vasarą.......
user posted image

Daug bateliu graziu wub.gif Bet uzkliuvo palikti cituojant: ryskiai per dideli nuotakos kojai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 16:12)
Daug bateliu graziu wub.gif  Bet uzkliuvo palikti cituojant: ryskiai per dideli nuotakos kojai biggrin.gif


tiksliai doh.gif net nepastebejau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 09 21, 15:17)
tiksliai doh.gif  net nepastebejau lotuliukas.gif

Man iskart kazkaip uzkliuvo ax.gif Biski neatitaike ismieros lotuliukas.gif biggrin.gif
Papildyta:
Merginos, cia aisku ne i tema, bet gal nesupyks niekas 4u.gif Kaip manot kokia mazdaug temperatura gali buti lapkricio pradzioj? g.gif kazkaip as nepamenu kokie tie ora buna tokiu metu, ar labai salta? kaip man su tais batais elgtis doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Atejo ir mano laikas per menesi laiko susirasti batus lotuliukas.gif Pirmiausiai ieskosiu parduotuvese papigiai, gal kazka is bcbg kolekciju (nes vienoj maciau tobulus, bet velniai per mazi buvo mad.gif ), na o jei parduotuvese per sia savaite nieko nerasiu, tai siusiuos Christian Leuboutin batelius ir man vienodai lotuliukas.gif lotuliukas.gif

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 13:12)
Vat ir as neisivazduoju kaip tuos batus priderint doh.gif  Mirtinai susalt nesinori (bijau susirgti,nes sugadinsiu kelione mums abiems), bet atrodyt kaip varna irgi unsure.gif Siaip suknele ilga,gal nebai matysis ten tie batai, bet aisku kazkur vistiek islys, ai net nzn ka cia daryt verysad.gif

Daug bateliu graziu wub.gif  Bet uzkliuvo palikti cituojant: ryskiai per dideli nuotakos kojai biggrin.gif

Man sitie bateliai pasirode graziausi, bet net nepastebejau, kad tokie dideli jai lotuliukas.gif
As kiek pamenu jusu bateliai uzdari, o tai jei storesnes pedkelnes detis ? g.gif jei ilga suknele tai ju nesimatytu g.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 21, 13:58)
Man iskart kazkaip uzkliuvo ax.gif  Biski neatitaike ismieros  lotuliukas.gif  biggrin.gif
Papildyta:
Merginos, cia aisku ne i tema, bet gal nesupyks niekas 4u.gif  Kaip manot kokia mazdaug temperatura gali buti lapkricio pradzioj? g.gif  kazkaip as nepamenu kokie tie ora buna tokiu metu, ar labai salta? kaip man su tais batais elgtis doh.gif  doh.gif  doh.gif

Kad lapkricio 1 visada buna tragiskas oras tai faktas. Man atrodo, kad net ir sniego tikimybe yra... doh.gif Eina sau, ka cia jums sugalvojus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liekna: 21 rugsėjo 2010 - 15:02
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 17:01)
Atejo irsiusiuos Christian Leuboutin batelius ir man vienodai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 21, 14:03)

lotuliukas.gif Tik kad kaip tycia mano ismieru nerandu kur dar pigiai jie parduodami blush2.gif Nebent va sitie, bet aisku geriau sviesesni butu ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 21, 17:05)
lotuliukas.gif Tik kad kaip tycia mano ismieru nerandu kur dar pigiai jie parduodami  blush2.gif Nebent va sitie, bet aisku geriau sviesesni butu  ax.gif
user posted image

Bet prie Jusu suknytes juk jie labai tiktu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 09 21, 14:13)
Bet prie Jusu suknytes juk jie labai tiktu  wub.gif

4u.gif Ziuresim, dar neprarandu vilties kazka pigiau rasti lotuliukas.gif
Atsakyti