Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 17, 19:37)


Cia Nina batai? Koky dydi emet ir koki avite, kad netiko?
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 19:51)
drinks_cheers.gif  kad jei pasirenki balta suknele, tai balti bateliai arba ryskiaspalviai, jokiu yvori.  smile.gif


geltonu graziu ir neradau tai uzsimuzdama baltu ieskojau smile.gif

QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 17, 19:53)
Cia Nina batai? Koky dydi emet ir koki avite, kad netiko?

aha cia nina smile.gif uzsisakiau 9 nesioju siaip as 40-42 nuo batu gamybos priklauso .galvojau bus 42 o gavau 39 kaip minejau puslapyje nebuvo ispeta niekur kad usa ismieros skiriasi o man net ne i galva pasiziuret. vat tokia ir istorija smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma 4u.gif
O geltonus labai grazus esu macius Asos
user posted image
Papildyta:
Ir tokie gal nieko

is asos

dar vieni

Kas gali sau leisti uz virs 500lt ax.gif
1
Ant kojos 1b

Esu uz netradicinius (baltus) batelius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 17 rugpjūčio 2010 - 20:01
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 17, 21:49)


pirmieji tai man vien jau nepatinka del medziagos, o antrieji tikrai lb svelnus ir grazus wub.gif
Atsakyti
Ant kojos antri atrodo graziau, nesiginciju
1
2
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 17, 22:29)
Ant kojos antri atrodo graziau, nesiginciju
1
2


drinks_cheers.gif lb dailus antrieji wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 19:30)
thumbup.gif  lb grazus. man tas kaspiniukas pagyvina vaizda bendra wub.gif

Man irgi grazus tas kaspiniukas, tik kur rasti tokius doh.gif va kur beda biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 17, 19:49)
na gal kuria kita jie padarys laiminga smile.gif vesiu neuzilgo i lietuva smile.gif o teko nusipirkt visai kitokius nei sitie..na bet patogus uzdari prieki kaspinukas.. em nerandu foto parodyt ,na bet sukne ilga nesimatys ju per daug.man buvo beda ta kad reikia visiskai baltu o cia uk kiek yra jaunuju batu visi praktiskai ivory,o as kategoriskai pries kad tokius pirkt nes pagal suknia atrodys murzini,esu macius kaip jaunikis baltu kostiumu ir batai ivory atrode tragedija kai nudeveti

Gaila,kad bateliai netiko,labai grazus wub.gif As maniau,kad dabartinius radote Lietuvoje,tai ir kamantineju,kokioj parduotuvej yra baltu graziu bateliu,nes kol kas man nesiseka surasti doh.gif Va tuoj varysiu i Panorama gal kokia, ten gal ka rasiu tinkamo blush2.gif
Atsakyti
Merginos,reikia jūsų patarimo 4u.gif Norėjau dėtis baltas prisegamas kojines,tačiau nusipirkau raudonus batelius. Bijau,kad per dieną tikrai pavargs kojos. Ką daryti?
Atsakyti
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 17, 20:49)
Aciu uz atsakyma  4u.gif
O geltonus labai grazus esu macius Asos
user posted image
Papildyta:
Ir tokie gal nieko

is asos

dar vieni

Kas gali sau leisti uz virs 500lt  ax.gif
1
Ant kojos 1b

Esu uz netradicinius (baltus) batelius  4u.gif

aha antrieji ir paskutiniai man labai jau grazus smile.gif man abi poros gavosi 700lt doh.gif ech kaip sirdi skauda biggrin.gif na as ir uz ne tradicinius bet kai koja turi didesne jau renkiesi ka randi o ne kas patinka dazniausiai smile.gif


QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 18, 08:14)
Man irgi grazus tas kaspiniukas, tik kur rasti tokius doh.gif va kur beda biggrin.gif
Papildyta:

Gaila,kad bateliai netiko,labai grazus wub.gif As maniau,kad dabartinius radote Lietuvoje,tai ir kamantineju,kokioj parduotuvej yra baltu graziu bateliu,nes kol kas man nesiseka surasti doh.gif Va tuoj varysiu i Panorama gal kokia, ten gal ka rasiu tinkamo blush2.gif

na mama mane informavo kad jei cia batu nenusipirksiu liksiu basa smile.gif na tai ir nersiau per visas parduotuves kol radau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 08 18, 17:18)
Merginos,reikia jūsų patarimo 4u.gif  Norėjau dėtis baltas prisegamas kojines,tačiau nusipirkau raudonus batelius. Bijau,kad per dieną tikrai pavargs kojos. Ką daryti?

Nelabai supratau klausimo g.gif Ta prasme, kad būsit be kojinių, o tik su bateliais ir bijot kad nenutrintų g.gif ?
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 18, 18:57)
Nelabai supratau klausimo g.gif Ta prasme, kad būsit be kojinių, o tik su bateliais ir bijot kad nenutrintų g.gif ?

as taip nenoriu ir tu kojiniu bet reik detis kad nebutu popa
Atsakyti
QUOTE(pim @ 2010 08 18, 18:57)
Nelabai supratau klausimo g.gif Ta prasme, kad būsit be kojinių, o tik su bateliais ir bijot kad nenutrintų g.gif ?

Ne visai aiškiai suformulavau klausimą.. Jei bateliai raudoni,tada geriau būti be kojinių? Ar rinktis kūno spalvos? Tikrai žinau,kad basa koja per dieną labai pavargs..
Atsakyti