Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

birzelinuke, fantastiški batukai wub.gif wub.gif
Atsakyti
o žinokit kokią idėją gerą šiandien mačiau nuotraukose, lietuviškose tarp kitko clap.gif kol šventė buvo viduj ir oficialios dalys tai nuotaka ir pamergės buvo gražiais bateliais, o lauke kai visi žaidimai vyksta visos buvo su botais, nu vaizdas nerealus, dar kai tų botų dabar tokių nerealių yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Justina_P @ 2010 09 08, 11:18)
o žinokit kokią idėją gerą šiandien mačiau nuotraukose, lietuviškose tarp kitko  clap.gif  kol šventė buvo viduj ir oficialios dalys tai nuotaka ir pamergės buvo gražiais bateliais, o lauke kai visi žaidimai vyksta visos buvo su botais, nu vaizdas nerealus, dar kai tų botų dabar tokių nerealių yra  thumbup.gif

Visai idomu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saulės zuikutis @ 2010 09 08, 06:49)
birzelinuke, fantastiški batukai  wub.gif  wub.gif



Aciu 4u.gif as juos pamaciau ir isimylejau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(birzelinuke @ 2010 09 07, 23:55)
Aga, zalius,nes zalia tematika darom smile.gif  tas zalumas ju toks grazesnis realybej wub.gif



lb grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 07, 22:51)
Man tai tokie  schmoll.gif Bet kaip saket, kiekvienam pagal skoni  mirksiukas.gif
user posted image
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif



O siabas doh.gif suknele prie jų ar batai prie sukneles tikrai netinka schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 09 08, 18:48)
O siabas  doh.gif  suknele prie jų ar batai prie sukneles tikrai netinka  schmoll.gif


man irgi kaip sniego zmogus atrodo lotuliukas.gif
Linas Adomaitis per tv3 sezono atidaryma koncertavo su tokiais, tai manau jam labiau tiko, negu siai elegantiskai moteriai lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 08 rugsėjo 2010 - 18:14
Mane tai irgi prajuokino, as nesuprantu KA JI GALVOJO lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Baisiausia, kad ten matosi nera salta lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 08, 07:32)
Grazuciai wub.gif
Papildyta:

Cia tai gerai pasipuose lotuliukas.gif  fool.gif  clap_1.gif

Beje, vyriski batai irgi ne i tema biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 08, 00:51)
Man tai tokie  schmoll.gif Bet kaip saket, kiekvienam pagal skoni  mirksiukas.gif
user posted image
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

o siaubeli doh.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 08, 18:13)
man irgi kaip sniego zmogus atrodo  lotuliukas.gif
Linas Adomaitis per tv3 sezono atidaryma koncertavo su tokiais, tai manau jam labiau tiko, negu siai elegantiskai moteriai  lotuliukas.gif


čia gal tie patys lotuliukas.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolanta1986 @ 2010 09 08, 18:26)
čia gal tie patys  lotuliukas.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Man siaip tokie batai visai neiko, bet tik ne vestuvems lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nebent teko Aliaskoj ir ne su suknele lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano bateliai, parduodu: http://public.fotki....drepp/vestuves/
Atsakyti