Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 02, 12:29)
Reiks mastyt kazka, bet pabandyk surask dabar tuos baltus aulinukus ir dar ant kulno doh.gif

As tai kenteciau ir salciau su sitais mirksiukas.gif blush2.gif Aulinukai man asmeniskai siek tiek be rysio blush2.gif Nu nebent parodykit modeliuku apie kuriuos mastot, gal yra neblogu variantu g.gif as spalio gale tekesiu greiciausiai netgi su atvirais batukais, bet tikekimes cia Nevadoj bus gana silta g.gif smile.gif
O jusu trumpa ar ilga suknia? Pamirsau ax.gif Jei trumpa, tai manau galimi ir grazus aulinukai trumpi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 02, 18:57)
As tai kenteciau ir salciau su sitais  mirksiukas.gif  blush2.gif Aulinukai man asmeniskai siek tiek be rysio  blush2.gif Nu nebent parodykit modeliuku apie kuriuos mastot, gal yra neblogu variantu  g.gif as spalio gale tekesiu greiciausiai netgi su atvirais batukais, bet tikekimes cia Nevadoj bus gana silta g.gif  smile.gif
O jusu trumpa ar ilga suknia? Pamirsau  ax.gif Jei trumpa, tai manau galimi ir grazus aulinukai trumpi  mirksiukas.gif

I klausima kokius aulinukus rinkciausi atsakyt negaliu, nes tiesa sakant visai neisivaizduoju kurie atrodytu graziai, nes man irgi rodos,kad busiu kaip ziople doh.gif Suknele mano bus ilga, kukli. Gal vis gi kenteti ir man saltuka? g.gif planuoju i masina pasiimti termosiuka su karsta arbata,kad galima butu bent vaziuojant pasisildyt,tai gal tada ir batus kokius galima uzsidet kai niekas nematys biggrin.gif Bet jauciu jei oras bus bjaurus ir salta labai tai nesifotkinsim lauke, kur nors slepsimes,tai gal ir istversiu su siais bateliais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 02, 17:49)
I klausima kokius aulinukus rinkciausi atsakyt negaliu, nes tiesa sakant visai neisivaizduoju kurie atrodytu graziai, nes man irgi rodos,kad busiu kaip ziople doh.gif  Suknele mano bus ilga, kukli. Gal vis gi kenteti ir man saltuka? g.gif planuoju i masina pasiimti termosiuka su karsta arbata,kad galima butu bent vaziuojant pasisildyt,tai gal tada ir batus kokius galima uzsidet kai niekas nematys biggrin.gif Bet jauciu jei oras bus bjaurus ir salta labai tai nesifotkinsim lauke, kur nors slepsimes,tai gal ir istversiu su siais bateliais 4u.gif

Ai tai labai gaila kad ne trumpa, nes butu nemazai graziai deranciu batuku verysad.gif Na gal sitversi,. laiko dar nemazai, ziuresi kaip orai suksis Lietuvelej mirksiukas.gif Ziurek tik , kad snigti jau lapkriti nepradetu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 02, 10:41)
Merginos ateinu su klausimu 4u.gif


Nemanau,kad bus per salta,svarbiausia,kad jie uzdari smile.gif Eisite plikomis kojytemis,ar desite pedkelnes? Jei su pedkelnem,tai isvis be problemu turetu buti irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(liekna @ 2010 09 02, 19:51)
Ai tai labai gaila kad ne trumpa, nes butu nemazai graziai deranciu batuku  verysad.gif Na gal sitversi,. laiko dar nemazai, ziuresi kaip orai suksis Lietuvelej  mirksiukas.gif Ziurek tik , kad snigti jau lapkriti nepradetu  mirksiukas.gif  biggrin.gif

Aha, as irgi apie tai galvoju,kad neiskrestu poksto oras biggrin.gif na, tikesimes geriausio ax.gif
Papildyta:
QUOTE(kontraversija1 @ 2010 09 02, 21:24)
Nemanau,kad bus per salta,svarbiausia,kad jie uzdari smile.gif Eisite plikomis kojytemis,ar desite pedkelnes? Jei su pedkelnem,tai isvis be problemu turetu buti  irnesakyk.gif

pedkelnes butinai desiuos, nes numirsiu be ju biggrin.gif visu pirma del to,kad nutrinsiu kojas, o visu antra silciau su perkelnem vistiek (gal tik kojines tas limpancias desiuos, nes patogiau) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 10:41)
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif  thumbup.gif  kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif  draugė atsius per penkias dienas...assa.gif



Labai gražūs, bet buvo ir čia Lietuvoj tokių pirkti, tiesą sakant aš turiu tokius, buvau kartą užsidėjus per išleistuves blush2.gif Kiek mokėjot?
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 02, 16:49)
I klausima kokius aulinukus rinkciausi atsakyt negaliu, nes tiesa sakant visai neisivaizduoju kurie atrodytu graziai, nes man irgi rodos,kad busiu kaip ziople doh.gif  Suknele mano bus ilga, kukli. Gal vis gi kenteti ir man saltuka? g.gif planuoju i masina pasiimti termosiuka su karsta arbata,kad galima butu bent vaziuojant pasisildyt,tai gal tada ir batus kokius galima uzsidet kai niekas nematys biggrin.gif Bet jauciu jei oras bus bjaurus ir salta labai tai nesifotkinsim lauke, kur nors slepsimes,tai gal ir istversiu su siais bateliais 4u.gif



man sitie labai nieko ziuris jei saltesniam orui
http://www.henrykaye...n-wedding-shoes
bet cia pagal kiekvieno skoni mirksiukas.gif
Papildyta:
As is Nina shoes sakysiuos situos,tik baisiai pasimetus dydziuos schmoll.gif as UK6 nesioju, europini 39, tai visai nesuprantu koki US dydi sakytis, nes sako jei UK 6,tai US 8,bet jei 39EU,tai jau 9US doh.gif kazkokia makalyne verysad.gif gal kas zinot kaip ten tie US dydziai g.gif
http://ninashoes.com...le-green--13975
Atsakyti
QUOTE(birzelinuke @ 2010 09 07, 22:12)
man sitie labai nieko ziuris jei saltesniam orui
http://www.henrykaye...n-wedding-shoes

Man kazkaip nelabai sitie schmoll.gif
O jusiskiai tai grazus,zalius pirksite? 4u.gif del dydziu deje negaliu patarti,nes neteko susidurti blush2.gif
Atsakyti
Imkit 9 dydi. Is Jav daznai tinka ir tie su puse, pvz. jei avite 39d. tiks ir 38.5 (jei siaura koja), be abejo, priklauso ir nuo gamintojo, bet su 9 tikrai nemanau, kad prasausit. (Is UK 5 atitinka 38, o 6 - 39d.)
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 07, 19:17)
Man kazkaip nelabai sitie schmoll.gif
O jusiskiai tai grazus,zalius pirksite? 4u.gif  del dydziu deje negaliu patarti,nes neteko susidurti blush2.gif



Aga, zalius,nes zalia tematika darom smile.gif tas zalumas ju toks grazesnis realybej wub.gif
jie tokie is tikro:
http://www.google.co...p...280&bih=683
Papildyta:
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 09 07, 19:18)
Imkit 9 dydi. Is Jav daznai tinka ir tie su puse, pvz. jei avite 39d. tiks ir 38.5 (jei siaura koja), be abejo, priklauso ir nuo gamintojo, bet su 9 tikrai nemanau, kad prasausit. (Is UK 5 atitinka 38, o 6 - 39d.)



Tai va as ir galvoju kad 8.5 imt,jie atvira nosyte tai siek tiek slinktis i prieki koja gali g.gif zodziu 8.5 arba 9 US smile.gif
Atsakyti
QUOTE(birzelinuke @ 2010 09 07, 20:12)
man sitie labai nieko ziuris jei saltesniam orui
http://www.henrykaye...n-wedding-shoes
bet cia pagal kiekvieno skoni mirksiukas.gif

Man tai tokie schmoll.gif Bet kaip saket, kiekvienam pagal skoni mirksiukas.gif
user posted image
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(birzelinuke @ 2010 09 07, 22:55)
Aga, zalius,nes zalia tematika darom smile.gif  tas zalumas ju toks grazesnis realybej wub.gif
jie tokie is tikro:

Grazuciai wub.gif
Papildyta:
QUOTE(liekna @ 2010 09 07, 23:51)
Man tai tokie  schmoll.gif Bet kaip saket, kiekvienam pagal skoni  mirksiukas.gif
user posted image
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif

Cia tai gerai pasipuose lotuliukas.gif fool.gif clap_1.gif
Atsakyti