Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Lietuvoj rasti grazius batelius prie vestuvines suknutes sunku, nors jau kiek as ieskau kolkas nieko grazaus nemaciau g.gif mastau ir as jau pasidairyti po internetines parduotuves. nors laiko dar yra, bet jis po truputi kapsi,kad veliau nereiktu paskutine minute begioti pametus galva g.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 28, 10:54)
cia gal kausimas nelb i bateliu tema blush2.gif  bet kodel nutaret tuoktis rudeni? blush2.gif juk lietaus tikimybe didesne, o ir zvarboka jau buna ax.gif

Jo del oro tai nujauciu bus blogai,net nesitikiu kazkaip gero oro doh.gif Noreciau teketi pavasari, bet gavosi lapkriti, nes keliausim i egzotiska sali, sudaryt civiline santuoka ant juros kranto, o ten kaip tik tada sezonas,agentura pasiule toki laika,tai pagal ji ir derinom baznytine santuoka cia. Tai va tokia istorija biggrin.gif
Atsakyti
o kokie thumbup.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolli513 @ 2010 08 28, 10:56)
drinks_cheers.gif ekstravagantiski tikrai,  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Kai ziurejau ant kojytes foto pas modeli, tai zinokit gana graziai ziurisi unsure.gif cool.gif
Papildyta:
QUOTE(ladysonata @ 2010 08 28, 10:36)
sveikos mergaites wink.gif
niekaip nerandu graziu, dailiu bateliu prie savo suknytes  blush2.gif vestuvine suknyte jau nusipirkau, bet bateliu ne. suknyte graikisko stiliaus, lengva ir krentanti, puosta virsuj su gelytem, tad manau tiktu kokie nors balti su lengvom gelytem, kaip rode liekna (pirmoji foto). kur tokius gauti, ar bent panasius Lietuvoj?

Gal yra zmoniu, kurie pardavineja jau parsiustus batus is jav g.gif bent as kazkada radau per skelbimus viena mergina taip pardavinejancia bigsmile.gif
Atsakyti
reikes dar ziurineti internete manrods... siandien buvau klp, ir nieko... o paprastus baltus batukus galiu ir cia pat nusipirkti...
Atsakyti
gal uzmatete kazkur baltu zemakulniuku bateliu 4u.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos ateinu su klausimu 4u.gif

As tik siandien (gerokai atsalus) susimasciau,kad gal as blogus batelius nusipirkau? Juk lapkricio pradzioj bus tikrai salta doh.gif reikejo gal man tokius ale aulinukus ant kulniuko pirkti, o ne batelius? Kaip manot,nenuikris man kojos nuo salcio? biggrin.gif
Idedu dar karta saviskius,kad visos zinotumet apie ka as kalbu (gal yra nesekanciu temos):
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 09 02, 14:41)
Merginos ateinu su klausimu 4u.gif

Jei lauke planuojate daug vaikscioti, pozuoti ir pan...
Na jusu vietoj as nusipirkciau ir aulinukus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vavuum @ 2010 09 02, 13:47)
Jei lauke planuojate daug vaikscioti, pozuoti ir pan...
Na jusu vietoj as nusipirkciau ir aulinukus... smile.gif

teks keleta valandeliu pabut lauke jei oras geras butu ir nelytu, o jei lis labai,tai bandysim i koki viesbuti ar kavine brautis ax.gif
Kaip as kvaisele is kart nepagalvojau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 02 rugsėjo 2010 - 13:02
man irgi atrodo kad reiketu pasirupinti ir siltesne avalyne drinks_cheers.gif
Lapkriti gali buti labai slapia ir purvas lipte prilips ir prie bateliu ir dar pedkelnes aptaskys, jei suknele pasikelsit doh.gif
Pati siandien su panasiais patraukiau i lauka, lyja nors is kibiro pilk, atrodo tik iki masinos, bet ir tai i vidu net pribego, norisi aulinuku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 09 02, 14:19)
man irgi atrodo kad reiketu pasirupinti ir siltesne avalyne  drinks_cheers.gif
Lapkriti gali buti labai slapia ir purvas lipte prilips ir prie bateliu ir dar pedkelnes aptaskys, jei suknele pasikelsit  doh.gif
Pati siandien su panasiais patraukiau i lauka, lyja nors is kibiro pilk, atrodo tik iki masinos, bet ir tai i vidu net pribego, norisi aulinuku  biggrin.gif

Reiks mastyt kazka, bet pabandyk surask dabar tuos baltus aulinukus ir dar ant kulno doh.gif
Atsakyti