Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(starrgirl @ 2010 08 25, 21:00)
Maniškiai buvo su atvira. Iš pradžių galvojau pirkti baltus,bet jie man pasirodė negražūs.. Tas pats modelis tik kitos spalvos gali atrodyti visiškai kitaip  g.gif

Gerai pastebeta drinks_cheers.gif thumbup.gif Jus turbut,kad posta apie batelius,kurie man nepatiko,taikiau Jums? tai cia as siaip parasiau,tikrai ne apie Jusu batelius,nes tokiu as nemaciau,tik panasius tokius baltus blush2.gif
Atsakyti
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif thumbup.gif kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif draugė atsius per penkias dienas...assa.gif

http://www.next.co.u.../shoes...dding"
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 12:41)
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif  thumbup.gif  kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif  draugė atsius per penkias dienas...assa.gif

Dailuciai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 12:41)

Mmm.... elegantiski kokie wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 10:41)
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif  thumbup.gif  kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif  draugė atsius per penkias dienas...assa.gif

http://www.next.co.u.../shoes...dding"

wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 11:41)
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif  thumbup.gif  kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif  draugė atsius per penkias dienas...assa.gif

Grazus wub.gif Bet ar ne tu minejai,kad nori su uzkulne ir paprastesniu,nes suknele puosni? g.gif
Atsakyti
Ačiū visom.. aciuks.gif 4u.gif blush2.gif


QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 26, 19:00)
Grazus wub.gif  Bet ar ne tu minejai,kad nori su uzkulne ir paprastesniu,nes suknele puosni? g.gif

Aš.. ax.gif bet peržiūrėjau visas foto su savo suknele internete... kas ir kaip..suvedžiau galus kad šitie lb tinka... pušnūs bet taip kaip tinka.. wub.gif aj gal kaipnors be užkulnės praisuksiu.... g.gif unsure.gif važiuosiu dar ryt Gariūnus apžiūrėt,rasiu tai pasiimsiu dar vienus.. kurie ta diena lbiausiai pagal mane tiks tuos ir užsidėsiu... lotuliukas.gif blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 09:41)
Aš jau laukiu savo batukų... bigsmile.gif  thumbup.gif  kitokie nei planavau bet labai gražūs... asmeniškai man... wub.gif  draugė atsius per penkias dienas...assa.gif

http://www.next.co.u.../shoes...dding"

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 26, 19:05)
Ačiū visom.. aciuks.gif  4u.gif  blush2.gif
Aš..  ax.gif bet peržiūrėjau visas foto su savo suknele internete... kas ir kaip..suvedžiau galus kad šitie lb tinka... pušnūs bet taip kaip tinka..  wub.gif  aj gal kaipnors be užkulnės praisuksiu.... g.gif  unsure.gif  važiuosiu dar ryt Gariūnus apžiūrėt,rasiu tai pasiimsiu dar vienus.. kurie ta diena lbiausiai pagal mane tiks tuos ir užsidėsiu... lotuliukas.gif  blush2.gif  lotuliukas.gif

na irgi geras sumanymas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš su šiais tekėjau smile.gif
Pasakiški tikrai smile.gif ir patogūs ir nesmukčioja ir kojytės nepavargo ax.gif

QUOTE(pasiutele @ 2010 08 22, 22:16)
Sie pasakiski wub.gif  wub.gif  wub.gif ,gaila nera laiko parsisiust doh.gif  verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuze123: 27 rugpjūčio 2010 - 10:31
QUOTE(ievuze123 @ 2010 08 27, 12:30)
Aš su šiais tekėjau smile.gif
Pasakiški tikrai smile.gif ir patogūs ir nesmukčioja ir kojytės nepavargo  ax.gif

O kur juos isigijote? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jums @ 2010 08 27, 11:36)
O kur juos isigijote? smile.gif


aha, ir kokia kaina? smile.gif
nerealus wub.gif
Atsakyti