Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

QUOTE(ohara @ 2010 08 24, 14:14)
Jungiuosi ir aš į paieškas..  doh.gif 

O siųstis internetu netinka? ax.gif
Matau, kad dar viena nuotaka rugsėjinukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karelija @ 2010 08 24, 12:56)
Na, beautiful eyes rašė, kad ji jas žada užsidėti tuomet kai kojos nuo kulnų pavargs, tad nematau jokios problemos, juk ne į bažnyčią su jom eis. rolleyes.gif


As puikiai supratau jos zinute smile.gif aciu kad patikslinot thumbup.gif
Atsakyti
[quote=*Beautiful*eyes*,2010 08 24, 13:00]
Sutinku thumbup.gif Bet as ju ir nepirkau spec.vestuvems, tiesiog jei kojos neatlaikys,velai vakare galesiu persiaut jei jau visai paeit negalesiu,suknele bus ilga ir ju visai nesimatys smile.gif Ir siaip vestuves labai kuklios,vakaras kavinej su seima,tai nelabai ten kas ir kreips demesio jau baliaus gale i mano batus biggrin.gif

Viskas ok, jei vakaras su seima, nera sokiu pokiu o ir siaip jauciates atsipalaidavus artimu zmoniu draugijoj, aukites nors ir namines tapkes 4u.gif
As turejau galvoje kad paprastai per vestuves pavargus kojytei uzsideda kitus batelius, minkstus, lankscius, bet ne tapkes. Taciau pasikartosiu, jusu atveju tiks bet kas thumbup.gif

nesupykit uz nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimucia: 24 rugpjūčio 2010 - 14:48
QUOTE(laimucia @ 2010 08 24, 15:47)
nesupykit uz nuomone  4u.gif

Tikrai nepykstu 4u.gif nematau del ko. Juo labiau as labai abejoju,kad as desiuos sias tapkes (nepriklausomai nuo nuomoniu), nes kaip minejau jos pirktos ne tam, bet jei su kulnais visai bus katastrofa,turesiu bent jau atsargini varianta,geriau su tapkem pavaiksciosiu valanda kita,nei basa thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(ohara @ 2010 08 24, 14:14)
Jungiuosi ir aš į paieškas..  doh.gif  laiko liko vos vos, ašarėlės,o nuotaka basa...  verysad.gif  suknelė šampaninės spalvos... apėjau skersai išligai visą vilnių, niekur nieko nėr..jau ir nervai nelaiko,ryt bandysiu kauno bazėse paieškot,nerasiu td penktadieni gariūnuose knisiu, nerasiu eisiu sakiau jau su corocais arba ugssais,kas beliks..  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O Jus idekit nuotraukele batuku,bent jau kazka panasaus ko ieskot. As ieskodama savuosius irgi apejau visus prekybos centrus Vilniuje ir 3 kartus Gariunus,kur savuosius ir radau,tai ju asortimenta jau daugmaz atsimenu,galesiu pasakyt ar bent kazka panasaus ten maciau 4u.gif aisku jei norit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 24, 16:36)
O Jus idekit nuotraukele batuku,bent jau kazka panasaus ko ieskot. As ieskodama savuosius irgi apejau visus prekybos centrus Vilniuje ir 3 kartus Gariunus,kur savuosius ir radau,tai ju asortimenta jau daugmaz atsimenu,galesiu pasakyt ar bent kazka panasaus ten maciau 4u.gif aisku jei norit mirksiukas.gif

kokie čia jūs?? blink.gif lotuliukas.gif piemene dar aš vos 24 rugsėji... blush2.gif lotuliukas.gif tai gi .. TU.. mirksiukas.gif
o noriu kažko panašaus..paprasto kaip tokie batukai,nes suknelė man tikrai puošni tai jei dar ir batai tokie bus tai bus ka turėjau ta užsidėjau... doh.gif blush2.gif
user posted image

tik kad su užkulne butu..pilni visi tik nosytė atvira... blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 24, 16:47)
kokie čia jūs??  blink.gif  lotuliukas.gif  piemene dar aš vos 24 rugsėji... blush2.gif  lotuliukas.gif  tai gi .. TU..  mirksiukas.gif
o noriu kažko panašaus..paprasto kaip tokie batukai,nes suknelė man tikrai puošni tai jei dar ir batai tokie bus tai bus ka turėjau ta užsidėjau... doh.gif  blush2.gif
user posted image

tik kad su užkulne butu..pilni visi tik nosytė atvira... blush2.gif  wub.gif


Jei atmintis manes neapgauna,tai Gariunuose tikrai maciau panasiu ir net kreminiu buvo ne vienoj vietoj mirksiukas.gif man netiko,nes ieskojau su uzdara nosyte,kadangi teku lapkriti,tai salta ir slapia su atvira blush2.gif Bet maniskiai labai panasus i tokius,kokiu ieskote,tik su uzdara nosim ir balti mano (galit paziuret 4psl.yra nuotraukos) Tai,kad manau jei neesi labai priekabi,tai Gariunuose rasit 4u.gif
O del Jus,tai nezinau,as visada kreipiuosi i nepazistamus zmones JUS,net jei jie ir mano bendraamziai.O cia negali zinot kas raso, buna teka ir vyresnio amziaus moterys,tai TUJINTI ju nesinori 4u.gif Dabar jau zinau,kad i ohara galima kreiptis TU mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 24 rugpjūčio 2010 - 16:19
oj mačiau batelius,aš turiu panašius tik kiek smailesne ir riestesne nosyte.. wub.gif pamačiau patiko oj nešiosiu sakiau,nusipirkau taip ir stovi jau gal metai nauji dėžėj dar... doh.gif blush2.gif o prie suknelės jie man netinka..vakariniai dalei jau turiu batelius, o va prie ilgos suknelės tikiuosi šia savaitę jau turėt savo rankose.. thumbup.gif nes kiek peržiūrėjau tai niekur nėra, jau galų gale sakau kad ir iš " Dviejų brolių" pirksiu,bet tai kam ten mokėt už betkokius kurie netinka kosminę sumą,tai sakau geriau pagrabinius vienkartinius kartotiniu padu gariūnuose nusipirksiu ir išmesiu poto.. g.gif kad tik atlaikytu iki vakaro... unsure.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 24, 15:00)
As puikiai supratau jos zinute  smile.gif  aciu kad patikslinot  thumbup.gif


nėra už ką cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 24, 17:54)
tai sakau geriau pagrabinius vienkartinius kartotiniu padu gariūnuose nusipirksiu ir išmesiu poto..  g.gif kad tik atlaikytu iki vakaro... unsure.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Su siuo teiginiu drisciau nesutikti blush2.gif galima ir Gariunuose geresniu batu nusipirkt,ne tik kartoniniu ir kartais atlaiko dar geriau nei parduotuvinej ax.gif Drauge buvo nusipirkus batus akropoly,tai uzsidejo kelis kart ir padas nukrito,o Gariuninius nesiojo ir ne po vienerius metus. Aisku jei nusipirksit uz 30 Lt,tai kalbos nera (nors buna ir per ispardavimus geru odiniu batu galima nuciupt,nes uz tokia juokinga kaina lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(ohara @ 2010 08 24, 16:47)

tik kad su užkulne butu..pilni visi tik nosytė atvira... blush2.gif  wub.gif


Lygiai tokius tik raudonos spalvos radau "Žygio batuos" smile.gif Jie su užkulne. Mačiau tokio pat modelio ir baltus. Pirkau Marijampolėj.
Atsakyti
QUOTE(starrgirl @ 2010 08 25, 19:26)
Lygiai tokius tik raudonos spalvos radau "Žygio batuos" smile.gif  Jie su užkulne. Mačiau tokio pat modelio ir baltus. Pirkau Marijampolėj.

Zygio batuose maciau ir Vilniuje panasius, tik nosis buvo uzdara mirksiukas.gif Tik man kazokie jie nelabai grazus pasirode,nezinau kodel blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 25, 20:57)
Zygio batuose maciau ir Vilniuje panasius, tik nosis buvo uzdara mirksiukas.gif  Tik man kazokie jie nelabai grazus pasirode,nezinau kodel blush2.gif

Maniškiai buvo su atvira. Iš pradžių galvojau pirkti baltus,bet jie man pasirodė negražūs.. Tas pats modelis tik kitos spalvos gali atrodyti visiškai kitaip g.gif
Atsakyti