Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Sveikos merginos, padėkit, bateliai jau galvos skausmas man. Noriu žalių batelių, tačiau niekur Lt neradau, norėčiau parsisiųsti,tik kad pati nemoku ax.gif
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2010 08 23, 16:02)
Sveikos merginos, padėkit, bateliai jau galvos skausmas man. Noriu žalių batelių, tačiau niekur Lt neradau, norėčiau parsisiųsti,tik kad pati nemoku  ax.gif


Visai simpatiskas zalias ZARA firmos basutes buvau maciusi aprangos isparduotuveje PC Parkas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaivulka7 @ 2010 08 23, 16:52)
Visai simpatiskas zalias ZARA firmos basutes buvau maciusi aprangos isparduotuveje PC Parkas  4u.gif



Kad basučių nelabai noriu, vestuvės bus rugsėjo pab. tai manau gali ir oras būt ne koks. Internete radau keletą neblogų variantų... bet kiek žinau NINA firmos batelių į LT nesiunčia. o ten tai nerealūs jie.
Atsakyti
QUOTE(Mimuke @ 2010 08 23, 14:06)
idomu kiek LT tokiu bateliu kaina mastau.gif


LT tokių batelių su žiburiu nerasi biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
gtalackaite'i: Iš kur planuojate siųstis, jei is JAV patarčiau siųstis per tarpininkes, nes pačiai tikrai neapsimoka, be to dauguma parduotuvių į Lietuvą tikrai nesiunčia. Iš UK paprasčiau. Tik pastaba dėl dydžių: JAV atitinka musiškius (beveik visada, jei koja siaura, galima imti ir tarpinį variantą,pvz. jei avite 38d. batelius, galite imti 37,5 ar 38). UK - 38 dydį atitinka 5 (37-4, 39-6, itt.)
Mnao mėgiami yra Nina batai, jų galima rasti zappos.com, oficialiame Nina shoes pusl., bet jie brangoki (virš 300 su siuntimu). www.lovemyshoes.com yra ivairių, yra be galo daug internetinių batų parduotuvių, tik va su žalia spalva... teks pavargti ieškant
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 23 rugpjūčio 2010 - 16:07
QUOTE(Nińa_del_viento @ 2010 08 23, 17:06)
gtalackaite'i: Iš kur planuojate siųstis, jei is JAV patarčiau siųstis per tarpininkes, nes pačiai tikrai neapsimoka, be to dauguma parduotuvių į Lietuvą tikrai nesiunčia. Iš UK paprasčiau. Tik pastaba dėl dydžių: JAV atitinka musiškius (beveik visada, jei koja siaura, galima imti ir tarpinį variantą,pvz. jei avite 38d. batelius, galite imti 37,5 ar 38). UK - 38 dydį atitinka 5 (37-4, 39-6, itt.)
Mnao mėgiami yra Nina batai, jų galima rasti zappos.com, oficialiame Nina shoes pusl., bet jie brangoki (virš 300 su siuntimu). www.lovemyshoes.com yra ivairių, yra be galo daug internetinių batų parduotuvių, tik va su žalia spalva... teks pavargti ieškant


Tai va, kad sugalvojau būtent žalius batelius... doh.gif mano vestuvės rugsėjo pab.tai ir tema rudeninė,pamergyčių sukneles žalios, ir man pačiai žalia spalva labai patinka... dabar jau pradedu galvot ir apie kitus variantus,kitokias spalvas... na iki 200Lt mokėčiau.
Bėje,gal žinote kokių tarpininkių? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(shatene @ 2010 08 23, 07:14)
kokioj parduotuvėj ir kur matėt? Čia kaip suprantu tikrai ne LT  biggrin.gif
kulniukas tai tikrai doh.gif aš su tokiais nepaeičiau  biggrin.gif

Mano nuomone kulniukas pats tas, nera per aukstas blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Siandien dar nusipirkau basutes,kurias reikalui esant (jei kojos neatlaikys kulnu lotuliukas.gif ) vakare galesiu persiaut 4u.gif Siaip pirkau kitam tikslui,bet panaudosiu jei reikes kavinej biggrin.gif Va,pasirodau jums mergaites smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 24 rugpjūčio 2010 - 11:29
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 24, 12:28)
Siandien dar nusipirkau basutes,kurias reikalui esant (jei kojos neatlaikys kulnu lotuliukas.gif ) vakare galesiu persiaut 4u.gif Siaip pirkau kitam tikslui,bet panaudosiu jei reikes kavinej biggrin.gif Va,pasirodau jums mergaites smile.gif


hmm, mano subjektyvia nuomone, nors tapkutes (kitaip ju nepavadinciau) ir grazios, jos tiktu pasivaiksciojimui mieste su ilga vasarine suknyte ar plazdenanciu sijoneliu, bet ne i vestuves schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 24, 12:36)
hmm, mano subjektyvia nuomone, nors tapkutes (kitaip ju nepavadinciau) ir grazios, jos tiktu pasivaiksciojimui mieste su ilga vasarine suknyte ar plazdenanciu sijoneliu, bet ne i vestuves  schmoll.gif


Na, beautiful eyes rašė, kad ji jas žada užsidėti tuomet kai kojos nuo kulnų pavargs, tad nematau jokios problemos, juk ne į bažnyčią su jom eis. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(laimucia @ 2010 08 24, 12:36)
hmm, mano subjektyvia nuomone, nors tapkutes (kitaip ju nepavadinciau) ir grazios, jos tiktu pasivaiksciojimui mieste su ilga vasarine suknyte ar plazdenanciu sijoneliu, bet ne i vestuves  schmoll.gif

Sutinku thumbup.gif Bet as ju ir nepirkau spec.vestuvems, tiesiog jei kojos neatlaikys,velai vakare galesiu persiaut jei jau visai paeit negalesiu,suknele bus ilga ir ju visai nesimatys smile.gif Ir siaip vestuves labai kuklios,vakaras kavinej su seima,tai nelabai ten kas ir kreips demesio jau baliaus gale i mano batus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Karelija @ 2010 08 24, 12:56)
Na, beautiful eyes rašė, kad ji jas žada užsidėti tuomet kai kojos nuo kulnų pavargs, tad nematau jokios problemos, juk ne į bažnyčią su jom eis. rolleyes.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į paieškas.. doh.gif laiko liko vos vos, ašarėlės,o nuotaka basa... verysad.gif suknelė šampaninės spalvos... apėjau skersai išligai visą vilnių, niekur nieko nėr..jau ir nervai nelaiko,ryt bandysiu kauno bazėse paieškot,nerasiu td penktadieni gariūnuose knisiu, nerasiu eisiu sakiau jau su corocais arba ugssais,kas beliks.. doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti