Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuviniai bateliai

Tęsiam toliau mielosios 4u.gif Kadangi naujos temos niekas nekure,tai pasiryzau as 4u.gif

Sena tema cia: http://www.supermama...howtopic=599387


Atsakyti
user posted image
lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 20:04)


tie treti su tuo kaspinu kokie dailus bigsmile.gif wub.gif
Papildyta:
QUOTE(pim @ 2010 08 17, 20:05)


hah.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 19:08)
tie treti su tuo kaspinu kokie dailus bigsmile.gif  wub.gif

Man irgi grazuciai sitie wub.gif Gaila,kad man reikia uzdaru bateliu blush2.gif

Pim Grazus Jusu batukai 4u.gif
Gytute kur nusipirkot batelius?

As bandysiu rytoj Panorama atakuot,gal ka uztiksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 20:12)
Man irgi grazuciai sitie wub.gif  Gaila,kad man reikia uzdaru bateliu blush2.gif



na bet buna ir uzdaru batuku lb graziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 19:12)


Pim Grazus Jusu batukai 4u.gif


ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 19:13)
na bet buna ir uzdaru batuku lb graziu mirksiukas.gif

Buna, tik sunkiai man sekasi ieskoti blush2.gif noriu paprastu kazko panasaus arba visai be nieko:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Beautiful*eyes*: 17 rugpjūčio 2010 - 18:28
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 20:28)
Buna, tik sunkiai man sekasi ieskoti blush2.gif noriu paprastu kazko panasaus arba visai be nieko:


thumbup.gif lb grazus. man tas kaspiniukas pagyvina vaizda bendra wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*Beautiful*eyes* @ 2010 08 17, 19:12)
Man irgi grazuciai sitie wub.gif  Gaila,kad man reikia uzdaru bateliu blush2.gif

Pim Grazus Jusu batukai 4u.gif
Gytute kur nusipirkot batelius?

As bandysiu rytoj Panorama atakuot,gal ka uztiksiu mirksiukas.gif


as pirkau ir internetu firma ten prekiauja batais tik amerikoje tai draugai siuntesi pas save i namus ir po to man issiunte gave,ir dar netiko sad.gif durnas nesusiprtimas o grazint man keist juos is vis kosminiai pinigai gaunasi tai nusipirkau kitus .siuos pirkau usa
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 17, 20:37)
as pirkau ir internetu firma ten prekiauja batais tik amerikoje tai draugai siuntesi pas save i namus ir po to man issiunte gave,ir dar netiko sad.gif durnas nesusiprtimas o grazint man keist juos is vis kosminiai pinigai gaunasi tai nusipirkau kitus .siuos pirkau usa


lb dailus, bet gaila, kad jus jie netiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*GUCCI* @ 2010 08 17, 19:42)
lb dailus, bet gaila, kad jus jie netiko unsure.gif

na gal kuria kita jie padarys laiminga smile.gif vesiu neuzilgo i lietuva smile.gif o teko nusipirkt visai kitokius nei sitie..na bet patogus uzdari prieki kaspinukas.. em nerandu foto parodyt ,na bet sukne ilga nesimatys ju per daug.man buvo beda ta kad reikia visiskai baltu o cia uk kiek yra jaunuju batu visi praktiskai ivory,o as kategoriskai pries kad tokius pirkt nes pagal suknia atrodys murzini,esu macius kaip jaunikis baltu kostiumu ir batai ivory atrode tragedija kai nudeveti
Atsakyti
QUOTE(Gytute_ @ 2010 08 17, 20:49)
na gal kuria kita jie padarys laiminga smile.gif vesiu neuzilgo i lietuva smile.gif o teko nusipirkt visai kitokius nei sitie..na bet patogus uzdari prieki kaspinukas.. em nerandu foto parodyt ,na bet sukne ilga nesimatys ju per daug.man buvo beda ta kad reikia visiskai baltu o cia uk kiek yra jaunuju batu visi praktiskai ivory,o as kategoriskai pries kad tokius pirkt nes pagal suknia atrodys murzini,esu macius kaip jaunikis baltu kostiumu ir batai ivory atrode tragedija kai nudeveti


drinks_cheers.gif kad jei pasirenki balta suknele, tai balti bateliai arba ryskiaspalviai, jokiu yvori. smile.gif
Atsakyti