Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasipuošia Jūsų dukrytės papuošalais?

Tik duok valia ir abi kaip sarkos blizga nuo karoliu ir ziedu! doh.gif
Atsakyti
Mėgsta smile.gif
Atsakyti
Labai patinka maniskei visi papuosaliukai. Tai nuperku jai graziu, spavotu vaikisku aksesuaru. KAzkaip su blizguciais man vaikams nera labai grazu smile.gif
Atsakyti
Maniškė labai mėgsta puoštis papuošalais,bet nuo jos reikia ir kosmetiką saugoti biggrin.gif
Atsakyti


Labai mėgsta puoštis, nes stebiuosi iš kur ji pas mane tokia pamaiviukė biggrin.gif brangius papuošalus laikau atskirai, o bižuterijos dėžutę kartais duodu pasižaist, tai vaiko "nėra" visam vakarui biggrin.gif turi ir savo vaikiškų papuošaliukų
Atsakyti
Nu maniske tai turbut irgi ne isimtis biggrin.gif prisikabina po kelis karolius, ziedus maunasi, apyrankes... smile.gif i darzeli butinai turi ka nors uzsidet, o jeigu nesideda, tai bent jau i kuprinyte isideda " gal prireiks pasipuost" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jovytte @ 2013 02 08, 10:58)
Nu maniske tai turbut irgi ne isimtis biggrin.gif prisikabina po kelis karolius, ziedus maunasi, apyrankes... smile.gif i darzeli butinai turi ka nors uzsidet, o jeigu nesideda, tai bent jau i kuprinyte isideda " gal prireiks pasipuost" biggrin.gif



va va biggrin.gif tas pats. taigi panašių šarkelių ten būrys susirenka kaskart, negi nieko nenusineš jei visos nešasi biggrin.gif
Atsakyti
Laba mamytes 4u.gif o jau kas del papuosalu tai oi oi tik duok jai valia doh.gif as pries kokia savaite virtuvej uzsikasus buvau tai kai i virsu atejau tai atsisedau doh.gif lupos isdzytos kaip pas klouna, seseliai iki antakiu tamsiai rudi, zandai raudoni, isstraukus mano batus baliaunus 10 cm. kablu, prisikabinejus visokiu karoliu ir maivosi doh.gif Sako mama kur tetis as noriu su juo zanytis doh.gif blink.gif tai va kokios siulaikines paneles thumbup.gif
Atsakyti
Maniskiai dabar ivairus karoliai, ziedukai turbut pati geriausia dovana. Ir kas svarbu labai saugoma ir vertinama smile.gif
Atsakyti
Nepamiršta mano 4-metė ir į darželį eidama negausiai pasipuošti lotuliukas.gif t.y. koki smulkų žiedelį dedasi lotuliukas.gif
Atsakyti

mergaitės puošiasi smile.gif
Atsakyti
Puošiamės ir net labai.Užsidedam karoliukus,pasidažom lūpytes wub.gif
Atsakyti