Įkraunama...
Įkraunama...

Ar pasipuošia Jūsų dukrytės papuošalais?

tik auskariukais blush2.gif
Atsakyti
manau protingiausia minimaliai pradeti puostis mergaitems nuo pirmos klases mokykloj
Atsakyti
Puošiasi nebent namie žaizdama, kur eidama ne itin mėgsta.
Atsakyti
Puošiasi visokiausiais karoliais, auskarais, žiedais, apyrankėmis...dažniausiai namuose, o kur eidama tik kartais kokius karolius užsideda. Aš tai leidžiu- juk mergaitė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2012 07 26, 07:42)
Puošiasi visokiausiais karoliais, auskarais, žiedais, apyrankėmis...dažniausiai namuose, o kur eidama tik kartais kokius karolius užsideda. Aš tai leidžiu- juk mergaitė  wub.gif

Taip, su manąja lygiai tas pats mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Deirana: 26 liepos 2012 - 09:07
Na turi prie rubeliu komplektu keleta apyrankiu, karolius. Patinka maniskei smile.gif
Atsakyti
na mano mergaiciuke tai viska iskrausto, puse papuosalu po to nerandu smile.gif jei pravertos ausytes tai jau turi auskarus, bet vistiek dar sugeba ant savo uzsideti ir mano. na bet ka mergaite yra mergaite thumbup.gif
Atsakyti
Maniškė puošiasi, auskarai, žiedeliai, grandinėlės ar karoliukai. smile.gif Man tai labai gražu.
Atsakyti
Maniske pasipuosti megsta. Auskariuku neturi, taciau megsta grandineles, apyrankes.
Atsakyti
g.gif Nesipuošia, turi vieną grandinėlę su arkliuku, bet tik progoms užsideda, o šiaip nelabai...
Atsakyti
Dabar neseniai pradėjo puoštis prieš veidrodį, aš puošimusi laikau net ir gumutes su segtukais, nes prieš tai neprisileisdavo. Na, o dabar atsistojusi prieš veidrodį pati segiojasi, užsiseda savo karoliukus. Toks jos žaidimas 4u.gif
Atsakyti
Labai megsta, ypac viska kas blizga biggrin.gif
Atsakyti