Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Merginos gal kuri norit prisijungti is cia kazka pirkit wink.gif www.trollbeadsshop.com ? shipas pasidalintu ...
Atsakyti
Labas rytas smile.gif

Aš pasirodysiu savo praeitos savaitės naujienas - unika ir prizmė:
user posted image user posted image
Beje, unika nesužymėta - pamačiau tik vakar g.gif Nu bet Panoramoj pirkta, tia gal viskas tvarkoj....

Ir bendras vaizdas:
user posted image
Kažkas man maniškėj apyrankėj ne taip g.gif verysad.gif Atskirai visi karoliukaio labai gražūs, o kartu - kažkoks kratinys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 10:40)
Kažkas man maniškėj apyrankėj ne taip g.gif verysad.gif Atskirai visi karoliukaio labai gražūs, o kartu - kažkoks kratinys unsure.gif

o man labai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 10:40)
Kažkas man maniškėj apyrankėj ne taip g.gif verysad.gif Atskirai visi karoliukaio labai gražūs, o kartu - kažkoks kratinys unsure.gif

Man irgi labai grazu wub.gif

Labas rytas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 10:16)
Merginos gal kuri norit prisijungti is cia kazka pirkit wink.gif www.trollbeadsshop.com  ? shipas pasidalintu ...

tai kad nesiuncia is cia i LT smile.gif
Atsakyti
Man is naujo rinkinio noretusi triju karoliu lotuliukas.gif Paimciau du gelsvus ir indigo geles. Rinkini perkant kaip suprantu pigiau gaunasi, gal kas kitu triju noretu? blush2.gif
user posted image
Atsakyti
sveikutes, as paimciau gelytes violetiniam fone.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hylk: 17 rugpjūčio 2010 - 10:49
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 10:40)

Kažkas man maniškėj apyrankėj ne taip g.gif verysad.gif Atskirai visi karoliukaio labai gražūs, o kartu - kažkoks kratinys unsure.gif

drinks_cheers.gif man žavu ... o mano kratinį pažiūrėk wink.gif bet jis man pats pačiausias... smile.gif nors ir be skonio 4u.gif bet kiekviena skaroliukas yra kaip pirmame temos lape prašyta - išlauktas ir išsvajotas... (remiantis tuo kad aš pajamų neturiu jokių iš kur jei pas mane dar dabar nelabai daeina tongue.gif )

QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 10:55)
tai kad nesiuncia is cia i LT smile.gif

per tarpininkę siųs ir į Lt 4u.gif
Papildyta:
aš vėsios sutemos norėčiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Fontenay @ 2010 08 17, 10:43)
o man labai grazu  wub.gif

QUOTE(tamosiuke @ 2010 08 17, 10:50)
Man irgi labai grazu wub.gif

Ačiū ax.gif
QUOTE(borooze @ 2010 08 17, 12:25)
drinks_cheers.gif man žavu ... o mano kratinį pažiūrėk wink.gif bet jis man pats pačiausias... smile.gif nors ir be skonio  4u.gif bet kiekviena skaroliukas yra kaip pirmame temos lape prašyta - išlauktas ir išsvajotas... (remiantis tuo kad aš pajamų neturiu jokių iš kur jei pas mane dar dabar nelabai daeina tongue.gif )

A tai va matai, man kartais tokie tikri kratiniai patinka net labiau, nei maniškė - kai derini derini, o finale vistiek visiškas kratinys išeina biggrin.gif Man kažkaip bendrą derinį išbalansavo tie naujieji karoliai g.gif, nepaisant to, kad abu man labai gražūs... Bet bendra spalvinė gama pasikeitė, ir nežinau, ar į gerą pusę. Reik kažkokio "cinkelio", pagyvinimo, gal dar kokio vieno šviesaus karolio? Man rodos, gerai žiūrėtųsi chalcedonas iš naujos kolekcijos, nu bet kaina jo doh.gif O gal levandinė prizmė padėtų?
Įdedu nuotrauką, kur geriau matosi visas derinys, laukiu patarimų smile.gif
user posted image
Atsakyti
sveikos
as noreciau likusio 4u.gif
Atsakyti
Dar del seklu vejyje abejoju ar tikrai man reikia, tada man tik du lieka kitus jau matau mergaites pasidalintu blush2.gif Ievos sodai dar vakar buvo neuzsiveze sake kita savaite, tai pamatyciau iskart prigirebciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimaz @ 2010 08 17, 12:33)
Įdedu nuotrauką, kur geriau matosi visas derinys, laukiu patarimų smile.gif

Ale ko tu cia kabiniesi...cia viskas tobula... thumbup.gif

Erzebeth, nepastebejai,kad tavo klausimas del prizmiu ignoruojamas...
Atsakyti