Įkraunama...
Įkraunama...

Trollbeads karoliukai

Apklausa: Kiek turite prizmių? (102 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 21, 21:10)
Neįsižeistų tas, kas dovanojo, jeigu ją perparduotum?  unsure.gif Aš planuoju ją pirkti ant savo būsimos fantazijos, kurią turėsiu tik spalio antroje pusėje  blush2.gif

Aišku negražu gal su dovana taip elgtis, bet jei ji gulėtų stalčiuj nenešiojama, lygiai taip pat galėtų įsižeist. Nematau didelio skirtumo tarp to, ar turiu ir nenešioju, ar išvis neturiu. g.gif Geriau jau pakeisčiau ją kažkuo kitu - mielu širdžiai.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 21, 21:29)
Aišku negražu gal su dovana taip elgtis, bet jei ji gulėtų stalčiuj nenešiojama, lygiai taip pat galėtų įsižeist. Nematau didelio skirtumo tarp to, ar turiu ir nenešioju, ar išvis neturiu.  g.gif Geriau jau pakeisčiau ją kažkuo kitu - mielu širdžiai.


O parduotuvės čekio ar bent cedelio neturi? Gal galima nuėjus apkeisti, kad ir su dovanotojo žinia. O jeigu nepavyktų, tuomet parašytum čia, į ką keiti ar už kiek parduodi, ir, manau, greit atsirastų, kas jos norėtų. Jau sakiau, aš taip pat stočiau į eilę, nes vis vien ketinu įsigyti, tai man jokio skirtumo, iš kur, o jeigu dar kiek pigiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2010 08 21, 21:40)
O parduotuvės čekio ar bent cedelio neturi? Gal galima nuėjus apkeisti, kad ir su dovanotojo žinia. O jeigu nepavyktų, tuomet parašytum čia, į ką keiti ar už kiek parduodi, ir, manau, greit atsirastų, kas jos norėtų. Jau sakiau, aš taip pat stočiau į eilę, nes vis vien ketinu įsigyti, tai man jokio skirtumo, iš kur, o jeigu dar kiek pigiau  rolleyes.gif

Na kadangi gavau dovanų, tai be čekio, cedeliukas aišku vietoj kaip priklauso, nenuimtas. Tai norint gaut čekį reikėtų prisipažint dovanotojui apie savo nemeilę dovanai (jei tą čekį išvis dar turi, gal jau išmetė). unsure.gif Svarstau, ar išklot visą tiesą kaip yra ar nutylėt g.gif
Aš tai neįsižeisčiau, jei man pasakytų, kad karolukas nepatinka ir nori keist į kitą (nors visų pirma, tai turbūt nepatinkačio net nedovanočiau - išsiaiškinčiau koks patiktų prieš dovanodama). Bet gi ne visi taip galvoja.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 21, 21:53)
Na kadangi gavau dovanų, tai be čekio, cedeliukas aišku vietoj kaip priklauso, nenuimtas. Tai norint gaut čekį reikėtų prisipažint dovanotojui apie savo nemeilę dovanai (jei tą čekį išvis dar turi, gal jau išmetė). unsure.gif  Svarstau, ar išklot visą tiesą kaip yra ar nutylėt g.gif
Aš tai neįsižeisčiau, jei man pasakytų, kad karolukas nepatinka ir nori keist į kitą (nors visų pirma, tai turbūt nepatinkačio net nedovanočiau - išsiaiškinčiau koks patiktų prieš dovanodama). Bet gi ne visi taip galvoja.

Prieš ką nors sakydama dovanotojui, gal pasiteirauk, ar tikrai parda pakeis. Nes bent Panoramoj man aiškino, kad jos jokiom sąlygom karolių nekeičia.
Atsakyti
QUOTE(Enita @ 2010 08 21, 21:53)
Na kadangi gavau dovanų, tai be čekio, cedeliukas aišku vietoj kaip priklauso, nenuimtas. Tai norint gaut čekį reikėtų prisipažint dovanotojui apie savo nemeilę dovanai (jei tą čekį išvis dar turi, gal jau išmetė). unsure.gif  Svarstau, ar išklot visą tiesą kaip yra ar nutylėt g.gif
Aš tai neįsižeisčiau, jei man pasakytų, kad karolukas nepatinka ir nori keist į kitą (nors visų pirma, tai turbūt nepatinkačio net nedovanočiau - išsiaiškinčiau koks patiktų prieš dovanodama). Bet gi ne visi taip galvoja.


Manau, tai priklauso nuo to žmogaus charakterio ir nuo jūsų santykių. Jeigu artimai ir dažnai bendraujate, tai geriau pasakyti, nes vis vien matys, kad nenešioji, sužinos, kad neturi, ir artimam lengviau paaiškinti, kodėl tau nepatinka. O jeigu tai tolimesnis žmogus, su kuriuo dažnai nesimatai, tai gali nieko ir nesakyti, nuvaryt į Megą ir pakeisti tą bumbulą į karoliukus už atitinkamą sumą. Jeigu cedelis tebekabo, tai gal neturėtų kilti problemų ir be čekio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(simre @ 2010 08 21, 14:52)
Man dabar įdomu pasidarė - ar grandinėlės ant kaklo ženkliai mažiau populiarios nei apyrankės? Jei taip, tai kodėl?

Nu man tai kaip... Dauguma kankolų daugiau skirti apyrankei. Ant kaklo vienas karolis - mažai, kokie penki - nepatinka, kad prieky susimetę. Taip, kaip tu, su stoperiais susivert nepagalvojau. Tai kas lieka - pirkt grandinėlę tik kai turėsiu daug kankolų, kad pilni karoliai išeitų biggrin.gif Kita vertus, tada grandinėlės nesimatys, matysis tik karoliai, tai kuom netinka odinė, ana pigesnė biggrin.gif

Ot apsitrolinau šiandien, čia ta pati bankrutavus biggrin.gif Pažiūrėjau naujienas, bet pirkau tai senienų - kol pigu biggrin.gif Pirkau apyrankę - paskutinę - penktą. Gavau uogą ir žuvis, nes sidabriukų visada trūksta. Dar pirkau perlo kutą - man priklauso perlas vaiko gimtadienio proga, o vyresnėlio gimtadienis kaip tik ryt. Aš gi jį, blyn, išstenėjau, kaip kokia kriauklė biggrin.gif Betgi kažkas priklauso ir močiutei, kad jos pirmas proanūkis gimė, ką ji laikys ant savo apyrankės, kad ne savo mažiukus? Tai jinai gavo paprastą perlą, tokį aš sau ta pačia proga pirkau pernai. Tada paaiškėjo, kad ir aš gausiu trolių, ir gavau du, praėjusio gimtadienio proga - rudą dykumą ir papūgą. Jų norėjau labiausiai, nuo pereito rudens, bet nežinojau, kokią reikšmę tai papūgai suteikt. O dabar viskas aišku, yra reikšmė - ją man išrinko dukterėčia, papūgėlė mano biggrin.gif dabar išeina, kad naujoji apyrankė bus cinamoninė, o ne pakabuko spalvų - bet aš jau kaip nors biggrin.gif
O paskui su seseria žiūrėjom mano trolių kolekciją, gėrėm šampaną, pezėjom, karoliukus skaičiavom - ir mano papūgėlė baisiausiai užsimanė tos vaviorykštės, kurią aš čia keitimui buvau įdėjus. Nu tai ir padovanojau, su odine virvute ir užsegimu - biskutuką per daug mažytei mergytei blizgint akis į tuos trolius renkant man dovaną, paskui žiūrėt, kaip suverta, o pačiai negaut... Juolab, kad mylimas pusbrolis visą apyrankę turi net. O dabar viskas teisingai. Aš va ją prisiminsiu, o ji mane biggrin.gif

Kas ten per glušė sėdi Vilniaus Akropoly? Sesuo su mergyte rinko karoliukus, tai nuolaidos ne ne, niekam ne, ką karoliukai reiškia, nežino... Eina jie ten šikt, sakiau, neik daugiau ten - eik į Megą. Kas, kad ne Vilniuj, vis tiek, jei man perki, pro šalį važiuoji biggrin.gif Sesuo pati trolių nerenka - sako, gražu, bet bent vienas šeimoj turi būt tvirtas ir atsilaikyt biggrin.gif

QUOTE(erilukaha @ 2010 08 21, 15:32)
Visada svaigau del ju...bet pribijojau, nes visokiu kalbu girdejus apie sia veisle...

Man regis, kalbos buvo tada, kai buvo jų pati mada, prieš kokius dešimt metų - tada, kaip ir visus antbanginius šunis, veisė visi, kas netingėjo doh.gif Kergė ką nori su kuo nori, nu ir priveisė visokių pusdebilių, kaip paskui jorkų. Tauta pirko beleką iš beleko, ir aišku, kad buvo nepatenkinti. O tie rimti su visais dokumentais visada stabilios psichikos buvo - jis gi pro parodas pratampyti, o agresyvūs, nestabilūs ir visokie pro parodas nepraeina, juos diskvalifikuoja iš karto...

O pirkt rotveilerį be dokumentų tai bijočiau ir dabar. A vdrug pareis palikimas nuo senų laikų unsure.gif biggrin.gif
Atsakyti
Noa,akropoly nuolaidu nedave niekada Vilniuj.O pardavejos tai ten pora fainu net labai yr,o yra ir nelabai.
Atsakyti
QUOTE(Tacita @ 2010 08 21, 22:44)
Noa,akropoly nuolaidu nedave niekada Vilniuj.O pardavejos tai ten pora fainu net labai yr,o yra ir nelabai.

Gal ana ir faina buvo, bet kad gluša, tai faktas. Kai papaskojo, kad paklausė reikšmės, o ana atsako - oi, tikrai nepasakysiu, jų gi labai daug - net išsižiojau. Megoj Giedrei pasakai - noriu kokios ten, pvz., žydros dykumos - ana iš karto - čia, čia, va dar tokią turim...
Atsakyti
Sveiki, gal padesit smile.gif
Gal dar kas kur mate si "namuka" LT pardavime?
user posted image
Atsakyti
Namukas pas mane iš JAv keliauja kaip noriu ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(borooze @ 2010 08 21, 23:09)
Namukas pas mane iš JAv keliauja kaip noriu ...  wub.gif

Kaip as tau pavydziu... wub.gif isvada tokia,kad LT jau tikrai nerasiu... cray.gif
Atsakyti
QUOTE(franciska @ 2010 08 21, 22:55)
Sveiki, gal padesit  smile.gif
Gal dar kas kur mate si "namuka" LT pardavime?
user posted image



QUOTE(franciska @ 2010 08 21, 23:12)
Kaip as tau pavydziu... wub.gif  isvada tokia,kad LT jau tikrai nerasiu...  cray.gif

as radau vilniuj-pries koki 1.5men lotuliukas.gif -paemiau is gobsumo,su etikete dar doh.gif PILIS sis sidabriukas,kai pamaciau,negalejau patiketi,kad dar yra siu iskasenu-ir paemiau..Nors naujas ir tupi dezutej trolinej
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tacita: 21 rugpjūčio 2010 - 22:19